Отговори
# 30
  • Мнения: 51
Честит имен ден на всички именници, бъдете много здрави и обичани!
Дега, на мен първатами харесва, но не се заблуждаай, както ти е казала дама, тази коса ще иска много повече грижи, от колкото предполагаш. Hug
Аз за моята искам да порастне малко повечко ако е възможно, защото от известно време цикля на една дължина и ми омръзна вече. Но като я стрижа на 2-3 месеца и от пресата се изтощава и те ми взимат толкова, колкото е порастнала и всичко почва от начало. Фризьорката ме посъветва да ходя най-много на 1,5 месеца, така щяла да стане работата.
Кухните са много сладки, но ми се вижда доста място, което трябва да отделя за нещо, което Мърко ще побутва по 1-2 пъти на ден. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 110
Честит имен ден на всички именници, бъдете много здрави и обичани!


Здравейте и от нас!

Присъединявам се към пожеланието на Евито и по този повод се почерпете за здравето на нашия тати / на кой каквото му се иска /.

По въпроса за подаръците - аз още не съм мислила какво ще бъде,сигурно ще го измисля в последния момент / както в повечето случаи се случва /.

Дега,и двата варианта на прическите ми харесват.Поумувай още малко и давай смело.

А за моята коса не ми се говори.Не е подстригвана въобще от декември 2006,в момента ми е до под задника.Незнам дали ще мога да се снимам за да ви покажа.

Пожелавам ви приятен ден!

# 32
  • Мнения: 135
...аз да се включа с някакъв скучен "бебешки" консултационен пост...

1г. 9м. - 11 кг, 84 см

...взехме бележка, че сме здрави и утре ще се водим на ясла да се разболяваме пак  Rolling Eyes

Оп, честито на именниците!!!

# 33
  • Мнения: 377
Аз да попитам дали според вас тази кухня си заслужава парите и дали е по-евтина от в БГ?
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.08.01.01/1804178

# 34
  • Мнения: 5 391
Мда, според мен си ги заслужава.
По-евтини тук сигурно има, но едва ли са нещо специално.

# 35
  • Мнения: 2 136
Според мен си заслужава, изглежда много стабилна. А някой може ли да прочете дали включва и аксесоарите.
Редактирам се - преводача дава това
Продукт: Кухня играчки "Бон апети"

Необичайни цветови комбинации могат да се появяват в особено глоба кухненски дизайн!
Вярващите кухня с печка, хладилник, 2 котлони, мивка, вградени в кафе-машина и микровълнова печка (имитация), капак (на първа страница) и практически пространство за съхранение и рафтове) е (в задната част на идеалните им пространство за спестяване на проекта, особено за малките деца.

Са особено привлекателни в кухненската печка и хладилник за чрез диапозитиви на задната стена, създава впечатлението, двамата са запълнени.

Общо 16 на аксесоари, като чинии, чаши, кухненски помощ, голяма тенджера, тиган за пържене, сол и черен пипер Shakers, както и 2
Игра-опаковки за храни.


Страхотна е, направо и аз искам да я поръчвам, а не да правим.

# 36
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Според мен си заслужава, изглежда много стабилна. А някой може ли да прочете дали включва и аксесоарите.

Включва, включва. 20 аксесоара, барабар с 7 вида звуци - пържене, варене и пр.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 529
Какво друго да ви кажа, освен че се влюбих в тази кухня безвъзвратно  ooooh! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 5 391
Супер е, и аз, ай да си поръчваме Laughing

# 39
  • Мнения: 11
Честито на всички именници!
Ханна и на мен идеята ми хареса, тъкмо се чудех, как малко да си променя косата, че вече ми омръзна (е руса няма да се правя). И на Дега много ми харесаха причските, но моята коса не е за такъв тип причека, а и късата коса иска много грижи и време, а аз не разполагам с такова.
При мен и от двете бременности косата ми се промени към по-добро, но след като родих всичко се върна в изходна позиция и количество и качество.
И аз приемам идеи за новогодишни подаръци.

# 40
  • Мнения: 135
Ох, ще ме убиете с тези кухни Laughing Hug Ние тъкмо се сдобихме с трето легло, трето шкафче и трето гардеробче в детската и вече няма никакво място за какъвто и да е друг предмет, .... обаче покрай вас взех и аз да се замислям за кухня Laughing А не е ли по-подходяща за догодина, т.е  за 3 годинки? newsm78 Или да не всявам смут в груповия ентусиазъм?  hahaha

П.С. Я, да ви дам аз още една идея: http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.bs.fe02.05/1880863  Това са едни "царевички", от които се сглобяват разни фигурки. Подходящи са за каките и батковците.

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 14:03 от Зимна приказка ♥

# 41
  • Мнения: 25
и аз бих поръчал една...

П.С. : Ха ето я в българия : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/9809
... е на малко по-различна цена де...


Със здраве
Габи !

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 14:04 от paralichko

# 42
  • Мнения: 6 274
Ох, то темата в разгара си, а аз още не съм дочела предишната.  Blush
Ама, като гледам, говорили сте за коси, та да си кажа и аз.
Де тоз' късмет и мойта да се изправи, та да не се разхождам като болонка цял живот.


Дали пък ако взема да родя 4-то няма да се изправи, а?  Whistling

# 43
  • Мнения: 135
Привет
Честит имен ден на Димитър на Вей и Димитър  на Миленита.Да са живи и здрави.

Честито и на всички именници.

На Илия за Нова година му харесах тези работилници: http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=popup_image&pID=3150 , http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=popup_image&pID=3149, http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=popup_image&pID=3151 . Само трябва да реша кой вид.

Дега на мен ми харесват и двете прически.

Габи,бързо оздравяване на Криско. Hug

Аз утре ще ходя да си правя хормонални изследвания,защото след 10-дневно закъснение на цикъла при преглед ми откриха няколко кистички на яйчниците.Лекарката ги иска за да ми предпише най-правилното лечение,защото и друг път са се появявали.

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 14:19 от Стелли

# 44
  • Мнения: 127
дега, не искам да всявам смут, ама понеже от 1 година експериментирам с косата си и имам малко опит, да кажа: не знам дали си спомняте, ама и моята беше стигнала почти до кръста, но след като изглеждаше прекрасно по време на бременността, после опада половината и се скапа и след като я остригах веднъж реших, че мога да пробвам много прочески. първо исках като Мег Райън, ама след като фризьорката, явно от по-новото поколение, не се сети, разгледах много списания, после ходих и на други фризьори... ами в общи линии едно и също, всички казват: "това е въпрос на стайлинг" - всеки ден... не всеки ден да се правиш, а всеки ден да те прави фризьор. така че, имай предвид, че няма как да стане същата прическата за повече от 1 ден Wink

Кате, аз пък мисля, че ще ти отива русо Simple Smile ама направо късото Wink

Габи, кажи малкият палавник как е, дивее ли още повече или се поуспокоява вече?

Честито на всички малки и големи именници!

Общи условия

Активация на акаунт