Twilght/Здрач- сагата- тема 45 (за романтични вампири и буйни върколаци)

  • 30 938
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830

Видя ли, Дени, прецакана съм почти на 70% Sad  Поне са използвали най-добрия постер излизал за "Новолуние". Ахм.

Благодаря за коментарите относно новия ми подпис. Готин е нали? Все пак 2 е по-добре от едно, т.е. харесвам и Едуард и Джейкъб Whistling

# 16
  • Мнения: 2 897
Мириел, дори според мен е грешка това да е официалният постер за БГ. Не пресъздава изобщо за какво става дума в Новолуние. Може да не ми харесва твърде другия постер, на който Джейк е между Бела и Едуард, но е по-подходящ.

# 17
  • Мнения: 2 897
Радост за окото... БГ постерът се мъдри на страниците на Thinking of Rob Grinning

# 18
  • Мнения: 54
Цитат

Билети можете да закупите от 25.11 (сряда) на касите на всяко кино Арена, като цените ще бъдат, както за предпремиера за съответните кина.

25 е сряда! От 3 на обяд имам лекция и минавам точно покрай кино Арена със 111 (Младост 4). Не ми е никакъв проблем да сляза и да изфуча със превъзбъдена крачка и да закупя билети за предпремиера ... Вече ми се разбумка сърцето, НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ДА ЧАКАМ!!!

Та има ли желаещи да се организираме?

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Мен по-скоро ме интересува момичетата от Пловдив - ще идвате ли  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 897
Ето затова ексклузивни снимки през крив макарон Whistling Някои хора просто не се интересуват...

Нищо не казвате за гафа на Арена Mr. Green

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830
За постера ли?

Ами права си, но на другия постер Едуард не ми харесва. Най-добре ще е изобщо да го няма. А да е сложен като "призрак" - той такъв си е де. Иначе българските разпространители винаги са били "новатори" - нормално е да променят нещата.

# 22
  • Мнения: 229
Tanzen, имайте милост Crazy
Само тук остана да почна  на немски и вече наистина ще заговоря български като варненска циганка hahaha

Мона, мерси за темата Hug

# 23
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Ето затова ексклузивни снимки през крив макарон Whistling Някои хора просто не се интересуват...

Нищо не казвате за гафа на Арена Mr. Green

Еййй продължаваш бее, не се отказваш. Мислех си, че ще се усетиш и ще млъкнеш, НО УВИ.

Ще ми казваш какво да качвам на блога ми ама точно през крив макарон ( тоест когато почнете да си плащате за снимките в галерията ви и по постовете )

Ексклузивно крадени са ви всички снимки, така че не се правете на света вода ненапита. Като ми покажеш дори една квитанция за някоя снимка от хилядите на сайта ви, тогава ще си разплета чорапите за фалшивия ви морал.
 

# 24
  • Мнения: 0
И  hahaha "В ролите: Мелиса Росенберг", и постера... абе, българска му работа!.. Ама пак по-добре от хич  Twisted Evil .

# 25
  • Мнения: 2 897
Мона откачи Mr. Green Ех не всички могат да имат блог култура, права си Hug Прощавай, assume-нах, че може да ти се намира Peace

ПС очевидно не си наясно как работи системата за крадене/купуване/разпространение... Отново извинявай, надцених те!

# 26
  • Мнения: 2 897
И  hahaha "В ролите: Мелиса Росенберг", и постера... абе, българска му работа!.. Ама пак по-добре от хич  Twisted Evil .

Да това имах предвид Crazy Кого ли играе Мелиса...

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Мона откачи Mr. Green Ех не всички могат да имат блог култура, права си Hug Прощавай, assume-нах, че може да ти се намира Peace


Откачих да - блог-култура  Joy

което означава - култура на краденето? Как да крадем изискано, така че да можем да вирим пръст на другите - хахаха

айде да не почнем да си говорим в рими , че ми напира  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 897
Мона, ние не крадем.. и другите нормални блогове не крадат.. личи се, че не ти е ясно... както и да е Peace

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Мона откачи Mr. Green Ех не всички могат да имат блог култура, права си Hug Прощавай, assume-нах, че може да ти се намира Peace

ПС очевидно не си наясно как работи системата за крадене/купуване/разпространение... Отново извинявай, надцених те!

Оооо определено и двете ни си надценила, ако си си мислела, че ще си посипя косата с пепел след експертното ти бъркане в работите на другите. Амин

Общи условия

Активация на акаунт