На мода ли са пак каубойскоте ботуши?

  • 4 681
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 110
И змийското пак е на мода, особено с калбойски тип, но змийско Sick На някои хора стои готино.

Точно така! Вчера в Софияленд видях Ирен Онтева (май беше на детски рожден ден дете на колежка, щото имаше и доста други моделки, Ивайла Бакалова и пр.), та, тя беше точно с такива + колан + топ или блузка някаква в този десен, с дънки, вкарани в ботушите ( като миналата година) и всичко , естествено, й стоеше прекрасно.

Последна редакция: сб, 17 сеп 2005, 10:31 от Arlin

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Има си хас JoyТя Ирен Онтева и по бабешки гащи с тиранти би изглеждала добре Joy

# 17
  • Мнения: 5 577
Мен честно казано, не ме кефят тия ботуши (никой не ме пита, ама аз да си кажа)
Предпочитам по крака, и на тънък ток. По-елегантни са, стилни, женствени...

Е, то на БУБА всичко би и стояло така.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 371
И мен много не ме кефят, точно заради тока, обаче втория сайт, дето Миши го е дала е супер  bowuu

# 19
  • Мнения: 1 100
И змийското пак е на мода, особено с калбойски тип, но змийско Sick На някои хора стои готино.

Точно така! Вчера в Софияленд видях Ирен Онтева (май беше на детски рожден ден дете на колежка, щото имаше и доста други моделки, Ивайла Бакалова и пр.), та, тя беше точно с такива + колан + топ или блузка някаква в този десен, с дънки, вкарани в ботушите ( като миналата година) и всичко , естествено, й стоеше прекрасно.



Блузката да не е била едно гнусно зелено...защото точно то е модерно Crazy

# 20
  • Мнения: 5 622
Мен честно казано, не ме кефят тия ботуши (никой не ме пита, ама аз да си кажа)
Предпочитам по крака, и на тънък ток. По-елегантни са, стилни, женствени...

Е, то на БУБА всичко би и стояло така.  Heart Eyes



За да дразниш някои хора ли го казваш?  hahaha
Браво на теб! Flutter

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 571
   Мене пък точно заради тока ме кефят, така и не се научих да ходя с тънък ток а този е доста стабилен и не е много груб. Radina и БУБА, моля ви обяснете по-подробо къде е това магазинче, че още не съм запозната много с бебешките маг-ни и не се сещам а се заинтигувах.

# 22
  • Мнения: 5 622
Аааа,не казвам.Ти искаш да ми купиш ботушките,нали? Crossing Arms
Ако носиш номер различен от 37-38 тогава ще кажа!  Whistling

# 23
  • Мнения: 5 577
Мен честно казано, не ме кефят тия ботуши (никой не ме пита, ама аз да си кажа)
Предпочитам по крака, и на тънък ток. По-елегантни са, стилни, женствени...

Е, то на БУБА всичко би и стояло така.  Heart Eyes



За да дразниш някои хора ли го казваш?  hahaha
Браво на теб! Flutter

Не, не, съвсем не.
Така мисля, и изразявам мнение.

Ти пък наливаш масло в огъня и ме навираш между шамарите...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Аааа,не казвам.Ти искаш да ми купиш ботушките,нали? Crossing Arms
Ако носиш номер различен от 37-38 тогава ще кажа! Whistling


  Споко, ще изчакам 1-2 седмици и чак тогава ще отида. Ще попитам продавачката: "БУБА купи ли си вече ботушки" и ако каже "Да", чак тогава ще поразгледам smile3503

# 25
  • София
  • Мнения: 1 110

Блузката да не е била едно гнусно зелено...защото точно то е модерно Crazy


Не, не беше зелено, а същия цвят като ботушите и колана - белезникаво и тъмнокафяво до сиво, с леки отблясъци, на характерната за змийска кожа шарка (ама как го обясних Embarassed). Сега като се замисля май и на дънковото яке имаше апликации от змийска кожа (същата като на ботушите - явно е купила всичко комплект, защото абсолютно всичко сси пасваше страхотно)

# 26
  • Мнения: 1 417
Мен честно казано, не ме кефят тия ботуши (никой не ме пита, ама аз да си кажа)
Предпочитам по крака, и на тънък ток. По-елегантни са, стилни, женствени...

Е, то на БУБА всичко би и стояло така.  Heart Eyes


То има най-ралзлични модификации на т.нар. каубойски ботуши, в един сайт - ама сега не мога да го намеря си харесах супер страхотни, до коляното с висок ток - нито дебел, нито тънък и бяха точно комбинация от изчистена кожа, а пък нагоре с някакви шарки тип змийски, крокодилски или некакви такива земноводнически, бяха наистина елегантни. Надявам се днес следобяд да направя един тур по софийските магазини и да ви уведомя какво се продава. Simple Smile Вече си избрах няколко чанти с комбинации от змийски кожи, дано да ги имат и в магазина. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 622
Аааа,не казвам.Ти искаш да ми купиш ботушките,нали? Crossing Arms
Ако носиш номер различен от 37-38 тогава ще кажа! Whistling


  Споко, ще изчакам 1-2 седмици и чак тогава ще отида. Ще попитам продавачката: "БУБА купи ли си вече ботушки" и ако каже "Да", чак тогава ще поразгледам smile3503

Ти сега....Гледай колко си добра!Как човек да не ти каже къде е магазина......Значи Биберон се намира в първата пресечка на главната улица,срещу хотел Черно море.Има табела на главната-реклама на м-н Биберон,ще я видиш.А Този магазин с обувките е преди магазин Биберон,пада се от ляво в пресечката.

То поне аз ако не сколасам да си купя,ти да си вземеш.... Tired

Да се похвалиш,ей!
ПОсле и снимки ще напускаме-мами каубойки  hahaha

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 571
   Хе хех хее благодаря ти. Ще отида да поразгледам, след като мине уговорения срок естествено Wink Laughing
   Не че сега са ме налегнали други разходи и докато им дойде реда сигурно ще има сняг до колЕне

# 29
  • Мнения: 5 622
Да те "успокоя".Днес ходих във въпросния магазин,но нямаше и помен от такива ботуши.Питах продавачката и тя каза,че не знае дали е иало.Значи и да е имало е било отдавна и тя не помни. Tired

Е,не че ходих с парите,ама все се надявах,че ще има и ако трябва да си ги запазя евентуално...Абе мерак имам аз..........

Общи условия

Активация на акаунт