Плуване за деца - къде в София?

  • 282 502
  • 829
  •   1
Отговори
# 495
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Ние продължаваме да ходим в Кемпински с новите цени, мъжът ми е много доволен от детето и решихме да се жертваме до края на юни. Доскоро бяха по 5-6 деца в група, сега сме най-много с още едно.
Ние на друго място на плуване не сме ходили, но какво пък на условията в Кемпински им е хубаво newsm78

# 496
  • София
  • Мнения: 9 519

Дзвер, а като го водят индивидуално събота и неделя, каква ще е е разликата от досега?
Ами нов собственик - нови условия. Всеки има право да прави, каквото иска, ние решаваме, дали да ползваме услугата. Като им останат 5 деца, може и да сменят тарифата. На нас по-големия проблем ни е, че в неделя, откакто напусна Ивайло, се смениха една камара треньори и никога не знаеш, кой ще обучава децата ти. Всеки почва от начало, всеки има собствен стил... а и децата се умориха да сменят треньорите, така че за този месец ще се въздържим от посещения, евентуално юли ще го мислим, ако се стабилизира един треньор. Другият проблем е, че едната от треньорките пожела да ги тренира двамата поотделно - ми няма как да се получи да вися 2 часа там, ако ще и най-доброто да е за тях. Ще поживеем, ще видим.  Peace

# 497
  • Мнения: 10
Сигурно ми е глупав въпросът, но в Маринела (Кемпински) уроците в големия басейн ли се провеждат? Много ми се щеше да водя друбното някъде, където не плуват възрастни и хлорът е по-малко евентуално... За детските глрупи има ли определени часове и изобщо как е организирано, на сайта пише след предварително записване, но дали е през цялото работно време на треньора?

Дзвер, сега видях, че по-напред пишеш "ако изобщо те допуснат" до таблото... Не може ли човек да стои край басейна по време на тренировката???

Последна редакция: сб, 06 юни 2015, 09:14 от ginny

# 498
  • София
  • Мнения: 9 519
В Кемпински можеш да стоиш до басейна, във Витоша също, на другите месат, където сме ходили, не те допускат до басейна - това са Силвър сити, един хотел преди Токуда, сега не се сещам за него и басейна, който е срещу болницата на Мазнейкова.

В Кемпински доста пообъркаха организацията напоследък - смениха собствениците не само на хотела, но и на фитнеса, затова ако искаш да ходиш, най-добре звънни на рецепция и питай там, каква е организацията в настоящия момент. Иначе децата тренират в големия басейн  Peace

# 499
  • Мнения: 10
Благодаря ти! Наистина ще звънна в Кемпински, т.е. Маринела. То ще трябва да е на някой от треньорите май... Друг е въпросът, че този Ивайло, който казваш, че е напуснал е още на сайта им и кой знае и останалите телефони колко са актуални Sad
Аз ходих в Парк Ин (близо до Токуда) и си стоях при басейна  newsm78 Сега, като се замисля, пред вратата имаше една немалка тълпа баби, може би не е позволено, но мен ги е било срам да ме изгонят или са се смаяли от нахалството ми  Whistling Както и да е, дано с Маринелата се разберем, че не ми се минава половин София за едното плуване  Tired

# 500
  • София
  • Мнения: 9 519
Точно така, Парк Ин беше басейна преди Токуда - преди 2 години ходихме на индивидуални уроци при една жена, директно си ме изгони  Mr. Green

# 501
  • София
  • Мнения: 7 242
Не гонят. От месеци ходим и никога не е имало проблем да оставаме. И други родители има. Лошото  е, че басейнчето е малко, а децата напоследък - много. Някой може ли да препоръча басейн, в който да има малко хора. Искам да плувам докато детето ми има тренировка. В Парк Ин ставаше преди известно време, сега е препълнено, въпреки, че теоретично може да се плува и свободно.

# 502
  • Мнения: 1 235
В Принцес има условия да се плува, докато детето тренира. Басейнът е голям и спокоен.

# 503
  • Мнения: 3 993
В Принцес има условия да се плува, докато детето тренира. Басейнът е голям и спокоен.

И аз вече мога да препоръчам басейна в хотел "Рамада" (бивш "Принцес"). Голям, спокоен и топъл. Дъщеря ми ходи на уроци от 2 седмици и е много доволна.
kle0patra, много ти благодаря за препоръката за треньора, харесаха се с детето и се надявам и занапред той да я обучава.  Hug

# 504
  • София
  • Мнения: 7 242
В Принцес има условия да се плува, докато детето тренира. Басейнът е голям и спокоен.

И аз вече мога да препоръчам басейна в хотел "Рамада" (бивш "Принцес"). Голям, спокоен и топъл. Дъщеря ми ходи на уроци от 2 седмици и е много доволна.
kle0patra, много ти благодаря за препоръката за треньора, харесаха се с детето и се надявам и занапред той да я обучава.  Hug
Благодаря. А има ли къде безпроблемно да се паркира там? Какви са цените и необходимо ли е предварително да запиша час за детето?

# 505
  • Мнения: 3 993
Басейнът е към спа центъра Виктория СПА: http://victoria-spa.com/bg/basein. Може да попиташ тях за предварителното записване. Ние сме се уговорили с треньора директно. Имаме карта за 8 посещения на цена 90 лв. от спортен клуб "Гладиус" : http://www.gladius.bg/index.htm
За паркирането не знам, ние сме на пешеходно разстояние от хотела. Мисля, че има къде да се паркира из съседните улички.

# 506
  • Мнения: 1 235
Има един безплатен паркинг наблизо, пада се зад хотела. Голям е и винаги има места (доколкото зная е бивш паркинг за автобуси). Можете да се обадите предварително, за да се разберете за удобен час. Аз така правя. Аз също съм към спортен клуб "Гладиус". На сайта има телефон за връзка.
Jenbel, много се радвам, че помогнах. Плуването за мен е най-хубавия спорт, пожелавам и по състезания да тръгнете.

Последна редакция: пн, 08 юни 2015, 18:38 от kle0patra

# 507
  • София
  • Мнения: 1 902
В Принцес има условия да се плува, докато детето тренира. Басейнът е голям и спокоен.

И аз вече мога да препоръчам басейна в хотел "Рамада" (бивш "Принцес"). Голям, спокоен и топъл. Дъщеря ми ходи на уроци от 2 седмици и е много доволна.
kle0patra, много ти благодаря за препоръката за треньора, харесаха се с детето и се надявам и занапред той да я обучава.  Hug
Може ли малко повече информация Praynig
от колко часа ходите?
кой е тренера?
колко деца са?

Доста е удобно,ако можеш и ти да поплуваш,докато детето тренира Peace

# 508
  • Мнения: 1 235
В Принцес има условия да се плува, докато детето тренира. Басейнът е голям и спокоен.

И аз вече мога да препоръчам басейна в хотел "Рамада" (бивш "Принцес"). Голям, спокоен и топъл. Дъщеря ми ходи на уроци от 2 седмици и е много доволна.
kle0patra, много ти благодаря за препоръката за треньора, харесаха се с детето и се надявам и занапред той да я обучава.  Hug
Може ли малко повече информация Praynig
от колко часа ходите?
кой е тренера?
колко деца са?

Доста е удобно,ако можеш и ти да поплуваш,докато детето тренира Peace

Аз ходя следобед, но има часове и сутрин, децата са по 3-4 в група, треньорът се казва Руслан Русев, Телефонът трябва да го има в сайта или ми пиши на лични да ти го дам.

# 509
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз мога вечер,след 18, дали тогава има треньор?

Общи условия

Активация на акаунт