Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 окт. 2009, 09:22 ч.

Плуване за деца - къде в София?

• 227 302
  • 740
  •   2
Отговори
# 735
Здравейте, детето ми има голямо желание за плуване. Моля за по запознатите да споделят мнение за Спартак и баня Мадара. дали провеждат обучения за деца - сериозни. ако споделите и контакти много ще съм благодарна. Той е на 7 години и вече май закъсняхме с избора и проучването на място за тренировки:)

За Спартак и Мадара нямам мнение, но съм много доволна от басейна и треньорите в Spark /ако не Ви е далече/. За 3-4 месеца много интензивно плуване лятото научиха сина ми да плува.

# 736
За Спартак и Мадара нямам мнение, но съм много доволна от басейна и треньорите в Spark /ако не Ви е далече/. За 3-4 месеца много интензивно плуване лятото научиха сина ми да плува.
[/quote]

Благодаря, Ви за предложението - ама мноооого ми е далече Simple Smile търся клуб около Хиподрума.

# 737

Благодаря, Ви за предложението - ама мноооого ми е далече Simple Smile търся клуб около Хиподрума.
[/quote]
В Кемпински има групи за деца и индивидуално. Това е един от най-чистите басейни в София.
В Парадайз Мол също има , нямам идея как е. Чувала съм ,че е хубаво.
И в клиниката на Мазнейкова -Св.София са плували децата - също беше добре.

# 738
Здравейте
Има ли деца които да посещават басейна на Азбуки. Днес ни казаха че водата там е 28 градуса което силно ме мотивира да запишем нашата 5 годишна дъщеря на плуване там. Не зная обаче как се справят треньорите  там. Дали някой има впечатления!?

И аз от това се интересувам. Вие водите ли вече детето?

# 739
Синът ни е все още бебе (на 13 месеца). Има ли възможност някъде да ходи на плуване?

Знам, това изглежда малко рано, ама в Лондон, където живяхме до скоро имаше курсове за бебета на 6 седмици.

Има ли нещо подобно в София?

# 740
Синът ни е все още бебе (на 13 месеца). Има ли възможност някъде да ходи на плуване?

Знам, това изглежда малко рано, ама в Лондон, където живяхме до скоро имаше курсове за бебета на 6 седмици.

Има ли нещо подобно в София?

Изобщо не е рано. Има много бебета започващи на 4-5 месеца.
Моето дете посещаваше болницата на Мазнейкова :

Но съм виждала и в Спарк и Шерев.
А тук има повече инфо: https://pluvanesbebe.bg/bg/uroci-po-pluvane-za-bebeta-sofia/

Общи условия

Активация на акаунт