Как мразя този сняг, ако знаете просто днес като видях ми се ревеше сутринта...... но които го обича - Честит да му е

Аз от вчера нямах нет
Аз съм на ВИВАКОМ?! От една година сме така и сме нямали проблеми и ето вчера пред празнично, и следователно татито като го няма се развали, много ми беше тъпо снощи....
Много мразя така, винаги когато сме сами с дребния винаги нещо се разваля.Илиева не съм аз с детето.
Ние сме по хубави marka_74 ти на състезание с шейни ли отиваш?

DELTA_DELTA кога ще отслабвам с твоите палачинки.....
Имам още два месеца да внимавам, като се разминах с Вега теста сега как да ям.... Julyy и аз чакам татито да се появи и ще ви предложа среща - около Трифон Зарезан
И аз искам да се запозная с вас и да си побъбрим сладко на реално кафе 
Хубав снежен ден на всички от нас
.2 или 3 дни ще им е пътя пишете МОЛЯ ВИИИ.отивам се къпя докат спи бебето

Просто нямах солук да дишам
Съвсем съм се сдухала а не съм настинала бе, що така немога да дишам 
Хора със образование, а не виждам нищо насреща, нищоооо. Мислят даже не със ония си работи 



Аз днеска хапнах а люспите им толкова нежни, че не ме боля и коремче а аз съм със колит и ако лапам нещо със люспи направо съм оле мале. И аз не обичам със люспи и ги махам, но тия със такава нежна люспа, че пробвах със люспите, че трудно се делеше. Коремчето ми е много добре, никакви болки и подувания. Ето, оплаках се от диванетУ.