Колко дни след раждането изведохте бебето на вън

  • 31 079
  • 260
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683
Здравейте.Въпросът ми е за зимните бебета,лятото е ясно.Предстои ми раждане януари,живот и здраве и се чудех колко време се изчаква.Нека мамите със зимни бебета да споделят.

# 1
  • Мнения: 238
Зависи какво е времето навън. И аз родих януари и за първи път изведох малката след 2-3 седмици някъде. Времето беше слънчево и много приятно. Ако е някаква виелица или дъжд и на мен няма да ми е приятно да излизам, а какво остава за новородено.

# 2
  • Мнения: 1 546
Родих ноември. Изведох бебето на 21 ден, защото до тогава валеше и беше влажно и мъгливо. Wink

# 3
  • Мнения: 1 558
След около 2 седмици.Спираше ме само дъжда Laughing

# 4
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Моето бебе е зимно.Изведох го на терасата след 40-ия ден,а на разходка чак като стана на 3 месеца.

# 5
  • Мнения: 246
Изведох Рая на 22 ден, дотогава бяхме в болницата. Температурата на вън беше 10 градуса и рамеше, но това не ме спираше. Peace

# 6
  • Мнения: 9 973
на 25 дни
на 43дни

# 7
  • Мнения: 64
 Каката-на 23 ден,малката -на 7-ия.И на двете промоцията беше през април Peace

# 8
  • Мнения: 77
За извеждането на бебетата на вън няма проблем, стига да не е налично някое от следните условия: температура под -10 градуса (минус 10), мъгла, дъжд, силен вятър. Педиатрите (е не всички са добре информирани Simple Smile ), препоръчват бебето да се извежда ежедневно, още след изписване от родилния дом при следния режим: 1 ден 5 мин., 2 ден 10 мин., 3 ден - 30 мин., 4 ден 1 час., 5 ден до 2 часа и след това режима е според това, какво реши самата майка Simple Smile.  Добре облечено детето може да прекара чудесно на въздух, отколкото в къщи. Аз лично изведох децата си на около 10 дни, защото преди това бяхме в родилното Simple Smile За извеждането след 40 ден съм напълно против... и не могат да ми се дадат и до сега аргументи (смислени), които да обяснят защо не Simple Smile
Леко раждане и приятни разходки!

# 9
  • Мнения: 173
аз  родих ноември и на 14 ден го изведох навън.
от тогава насам не излизаме само акоима мъгла или вали ама яко да вали.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
аз  родих ноември и на 14 ден го изведох навън.
от тогава насам не излизаме само акоима мъгла или вали ама яко да вали.

Същото и при мен. Щях да го изведа и по-рано, но имаше много гадна мъгла.

# 11
  • Мнения: 360
Малката е родена края на февруари на 7 ден я изведох Peace

# 12
  • Мнения: 3 929
Родих октомври. Изведох го навън след около 3 седмици, като преди това го изкарвах на терасата. Времето тогава беше сравнително хубаво, така че нямаше проблем с излизането. Ако е много студено и ветровите, за мъгливо да не говорим, е хубаво да поизчакаш.

# 13
  • Мнения: X
Родих януари,на 17 ден го изведох за 5-6 мин.и така  всеки следващ хубав ден по малко излизахме на чист въздух.

# 14
  • Мнения: 3 804
Когато стана на около месец-родена е през декември,но първите 10 дена беше в неонатологията,а когато се прибрахме пък хвана голям студ.

Общи условия

Активация на акаунт