За нова пакистанска тема ред е вече- да я изпишем заедно със малкото човече

  • 42 001
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 113
Наи после сме вкъщи момичета  Hug
Вчера ми я дадоха малката...не съм писала тези дни защото ме извикаха обратно в болницата да остана и да и давам кърма да видим как ще я приеме и дали няма да повърне пак...Е Слава на Бога всичко беше наред и снощи се прибрехме.
За земетресението точно бях в кърмачестката стая с още две момичета..беше през ноща и се усети доста силно,но поне беше за кратко време...
Много прегръдки и целувки от мен   bouquet
ще пиша когато пак намеря малко време,че сега  все още ме боли и операцията.Чао за сега.

# 61
  • Мнения: 4
Добре са! newsm44 newsm68 Чакаме те с нетърпение Мактуб, оправяй се бързо!  Hug  Hug  Hug  за теб и принцеската

# 62
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАКТУБЧЕЕЕЕЕ Hug
ДОБРЕ СТЕ СЕ ЗАВЪРНАЛИИИИ!!!! newsm18  Party Time newsm18  bigdance2  ura dance Tada

# 63
  • Мнения: 3 804
Мактубче радвам се че вче сте заедно и в къщи  Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 482
Да знаеш как ни изплаши! И да вземеш да оставиш един телефон на някой тук, като много залипсваш, да те издирваме. Сега вече с огромна радост да ви честитя отново и да ви пожелая само приятни емоции около беба, да е здрава, усмихната и много щастлива в прегръдките ти! И да разкажеш как ви посрещна родата, какви подаръци получихте, ако има някакъв вариант, бих се радвала и да ни я покажеш малката мишка. Ето аз на какво попаднах: http://www.baby-shower.com/story/baby-traditions/pakistan-baby.html

# 65
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мактуби4, най-после, хамдуля! пу, бая ми се искаше да е вси4ко ок и ве4е съм споко! имам още една хубавка новинка днес, затуй и скед  голямата разходка, поне дотук денят е просто слънце и удоволствие! е, да си призная малко обла4е, една тарга ходра  и много белен на картофи,но на фона на красивия ден................ ее една прашинка в пустинята!

# 66
  • Мнения: 550
Мактуб, цяла сутрин съм във форума, чакайки новини от теб. Радвам се, че всичко е наред, и вече сте заедно с малката принцеса!   bouquet newsm30 smile3541

# 67
  • Мнения: 1
mactub Честито бебе:) да сте живи и здрави и скоро  да сте заедно цялото семейство

# 68
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Мактуб,  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
най-после !!! Много се бяхме притеснили. Целувки за теб и бебчето

# 69
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮ Мацуранки, Пакистанкиииииииииииии Hug
АААА, не съм съгласна така да сте заспали, ама никак не съм сагласнаааааааа #2gunfire
КвоЙ тУй нЯщу Ут вас брЯЯЯ #Cussing out Щях да кажа нЯщУ нацензурно ама винаги помня, че първо съм Дама. Ама на четири очи шЪ ви гУ кажа аз на ваааааасссссс smile3521
Та да ви пратя неща слънчево, усмихнато и жълтУ-това е любимият ми цвят- та може и да поискате да кажете едно- Здравей newsm47

МАКТУБЧЕ Hugкак си ти Сладурче? А на мама Ангелчето?
Мактубче сещам се моят син като беше мъничак и като го питах кой е той на мама и той отговаряше -на Мама Ангела. Сега ела да видиш Ангеееееел, ужасТ сестрооо, ужааааасТ Joy Уф да не се оплаквам, че  ще помислите, че е много лош. Как шЪЙ  лош беееей ходи да ми носи минерална вода от Побитите камъни заради бъбреците Joy

# 70
  • Мнения: 482
Не сме заспали, но при нас нищо интересно - скука, скука, скука. И така ми се яде шоколад, ама много шоколад. Изредихме се всички в къщи да боледуваме, дори още не сме се излекували напълно. И аз чакам някой с нещо да се похвали, някой нещо да разкаже. И някъде не качвате ли снимки? А и какво стана с Арабско кафе?

# 71
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАРИНЧЕ-мацка
виж сЯ кО. Ми ела напиши нещо тука и щИ минИ скуката. И аз нямам какво интересно да кажа ама идвам тука поне едно -здрасти- да кажа, да ви попитам как стееее. newsm47
Арабското кафенце тя доколкото си спомням май и във Кипърската пише защото със Кипър е свързана, или се лъжа newsm78 Не беше ли онова момиче което посрещаше много гости за почивка и се налагаше да готви за цял полк та и давахме кураж????

# 72
  • Мнения: 4
Ехааа Мактубчето е тука!  Hug Сега ще каже нещо за бебка   ylinfant
Марина верно, че и ние трябва да си направим пакистанско албумче, както в арабската чувам, че имат.  newsm78
А Лютеничката пак изчезна, появява се за 1 ден, и пак я няма, а много липсват постовете й  Sad
Аз да ви разкажа нещо, не че е интересно, ама нали ви е скучно, та вчера си купувам дънки (много готини  newsm03 ) и гледам после на етикета Made in Pakistan и аз така  Shocked . Оф, викам си бива ли сега всеки път като ги слагам ще се сещам за моя човек (не че ми е излизал от ума, ама взех да се примирявам вече). Пък и ми стана странно, че в Пакистан имат производство на дънки  #Crazy Сякаш там пък точно не съм очаквала да се гиздят с дънкови облекла, като гледам какви шалвар камизчета размятвате тука  Laughing .

# 73
  • Мнения: 689
Maktubka вече няма време за лелите,само за малката пакитка  Heart Eyes

в Пакистан както и в Индия производителите на дрехи явно ползват евтина работна ръка.
При нас има много дрехи,произведени в Индия,качествени са,а шивачниците са предимно пакистански:има такива за женски дрехи и такива само за мъжките камизи.

# 74
  • Мнения: 482
Е, и аз имам много дънки от Пк, за децата също, както и много други дрешки. А ми е направило впечатление, че много от дрехите в "Ла Редут" са произведени в Бангладеш. И ако си спомняте имаше един епизод от "Бтв репортерите", мисля, в който бяха снимали как много известна марка дрехи незаконно наема малки деца в Индия да шият дрехите и. Аз тогава казах на индийските студенти да го гледат, а те ми казаха, че няма нищо интересно за гледане, това си е често срещано явление в Индия и общо взето никой не се впечатлява. Друго нещо хубаво, което ни носи мъжа ми от Пк са кожените якета - много хубави модели от качествена кожа за три пъти по-ниска цена от тук.

Общи условия

Активация на акаунт