Спонтанен аборт - защо, кога и как?!?

  • 9 749
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Наде, аз ходих на ЖК при д-р Ангелина Симеонова в МЦ Олимед. Клиниката всъщност е за проблемно забременяване и предполагам, че ще могат да ти помогнат най-добре. Много е внимателна тази лекарка и работи и по ЗК.

# 16
  • Мнения: 2 357
Наде, д-р Христова в МЦ "Санита" е страхотен човек и специалист, ходила съм не веднъж при нея  Heart Eyes и д-р Радева, но не помня къде и е кабинета  Embarassed , ако те интересува пиши на лични, ще я издиря, чрез моята кума, тя е при нея (има поликистозни яйчници и хорманлни проблеми и всеки месец ходи на изследвания при нея Cry )по принцип от нея знам, че е добър специалист, работи със здравната каса ибила любезна.  Peace  Hug
Milla и аз се моля да не се налага да те чистят, но според мен е трябвало да идеш веднага на лекар, на ехограф и, ако трябва да пиеш нещо за задържане...
Все пак - Успех!  Hug   bouquet

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 15:45 от Аника_Б

# 17
  • Мнения: 847
Здравейте! Силно се надявам да ми се изсмеете за глупавия въпрос, но все пак ви моля за мнението ви! Embarassed

Миналия месец правихме опити. Не съм си правила тестове за бременност преди датата на М. Имах обичайния ПМС. Дойде ми с 3-4 дни закъснение от очакваната дата (което при мен е напълно нормално). Протече също мормално. С едно изключение - на втория ден изтече доста голям съсирек, по-голям от обичайно получаващите се съсиречета в 1-2 ден от М (дълъг 1 см или повече и широк 0.5 см или малко повече, месесет и компактен, неразделяем на стискане). В първия момент, когато го видях, много се стреснах, но после си казах че си въобразявам разни несъществуващи неща. За необичайна болка не мога да говоря, но така или иначе след като ми дойде пих Аулин, така правя обикновено. Естествено не съм търсила лекар, приех, че няма за какво и само си въобразявам, тъй като НЕ СЪМ ЗАПОЗНАТА въобще с тези неща. Дори не казах на абсолютно никого! Сега, като чета тази тема, отново се замислям дали няма нещо общо с нея. Затова мнението ви ще е ценно за мен, независимо какво е!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 427
Според мен това е нормално - нали се излющва лигавицата на матката. Ако подозираш, че е зародиш - не, няма начин в толкова ранни седмици да е с такива размери, все още е само клетка.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 703
Според мен това е нормално - нали се излющва лигавицата на матката. Ако подозираш, че е зародиш - не, няма начин в толкова ранни седмици да е с такива размери, все още е само клетка.
Peace

# 20
  • Мнения: 2 357
Apr , на мен ми се случва на всяка менструация, абсолютно на всяка....  Sick винаги се оплесквам, ужасно е и усещането е отвратително  Crazy  Sick
Обикновено е около 3ти ден от МЦ, така че не се притеснявай, нормално е, както са казали другите момичета-лигавицата се лющи!  Peace  bouquet

# 21
  • Мнения: 847
Много ви благодаря, момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт