Дързост и красота - 50 ..."Всичко си остава в семейството!"

  • 22 515
  • 733
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 562


В тази гъста мъгла Шейн как е видял инцидента? Shocked

Аз пък се чудя какво правеше на магистралата  newsm78 Да не е искал да се хвърля пред някоя кола, но Дарла го изпревари  newsm78  Тогава се държеше много гузно и с тая брада ми изглеждаше на някакъв клошар

# 271
  • Мнения: X
А къде изчезна огромния грозен белег на Фелиша?Дето толкова я притесняваше...
Днес се размотаваше по бански и пъчеше голия си корем...

# 272
  • Мнения: 6 562
А къде изчезна огромния грозен белег на Фелиша?Дето толкова я притесняваше...
Днес се размотаваше по бански и пъчеше голия си корем...



Забравили са тази малка подробност, както и много други  Mr. Green

# 273
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Жените дето редовно си изливат мъката и емоциите пред фризьорката (а те не са никак малко), значи ли, че нямат опора?

...ами щом споделят с фризьорката, значи не могат да обсъдят проблема с човека, който е набъркан Peace
..Освен това, на мен от една серия ми стана ясно какво и е отношението на Тейлър към терзанията на Фийби - почти никакво..Ако тя като майка не може да и помогне, понеже е пристрастна, да я заведе на друг психолог, който да помогне на Фийби, защото е видно, че тя има нужда да поговори с някой за случилото се..Тейлър какво прави обаче - пита я, как тя се чувства относно факта, че с чичо и Торн ша са залюбват.. Crazy

# 274
  • Мнения: 6 562
Жените дето редовно си изливат мъката и емоциите пред фризьорката (а те не са никак малко), значи ли, че нямат опора?

...ами щом споделят с фризьорката, значи не могат да обсъдят проблема с човека, който е набъркан Peace
..Освен това, на мен от една серия ми стана ясно какво и е отношението на Тейлър към терзанията на Фийби - почти никакво..Ако тя като майка не може да и помогне, понеже е пристрастна, да я заведе на друг психолог, който да помогне на Фийби, защото е видно, че тя има нужда да поговори с някой за случилото се..Тейлър какво прави обаче - пита я, как тя се чувства относно факта, че с чичо и Торн ша са залюбват.. Crazy


Как да я заведе при друг психолог, като при един хипнотичен сеанс ще лъсне цялата истина  Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 10 041
Нали има лекарска тайна, но Т едва ли е запозната с това - тя такова понятие не е чувала, и съди за другите по себе си...

# 276
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да не забравяме, че героите вършат неща, които им са написани от напушените сценаристи...Така че "що не направи това или онова" са излишни въпроси. Ние не обсъждаме реални житейски казуси, а герои от филм (както не веднъж е повтаряно)
Този Шейн нали играеше в "Сънсет бийч" newsm78

# 277
  • Мнения: 2 592
Нали има лекарска тайна, но Т едва ли е запозната с това - тя такова понятие не е чувала, и съди за другите по себе си...

Е, хайде сега! То бива да не харесваш Тейлър (което ми е все едно всъщност), ама чак пък, че не е запозната с лекарската тайна ....  
Като дори всяко дете в градината е чувало за нея smile3516

А и винаги са казвали във филма, че тя е уважаван психиатър. Ако не е спазвала професионалнта тайна, дали щеше да се твърди така за нея  Naughty

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 12:20 от Nenna

# 278
  • София
  • Мнения: 10 041
Това няма нищо общо с харесването ми или не на Тейлър - неведнъж е имало случаи, в които е нарушавала етичните правила в лекарската професия...и да всяко дете може и да е чувало, тя и Т е чувала, но доколко я спазва..не приемай всичко толкова буквално!

Доколкото си спомням и Джеймс беше реноморан психитър, но му отнеха лиценза за практикуване, когато се забърка с пациент (Шийла)...Тейлър някак все минава между капките, ама това не я прави по-голям професионалист, поне в моите очи...горе долу е същото (ще намеся Брук, но така примерът ще е по-ясен), когато се говори за приноса на Брук за ФК, но феновете на Тейлър (основно) смятат, че подобен не съществува...

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 10 833
Цитат на: Marsia
Да не забравяме, че героите вършат неща, които им са написани от напушените сценаристи...Така че "що не направи това или онова" са излишни въпроси. Ние не обсъждаме реални житейски казуси, а герои от филм (както не веднъж е повтаряно)

Марси,нали нямаш нищо против след някоя и друга страница да те цитирам пак с този пост?/когато се наложи  Wink/.

# 280
  • Мнения: 2 592
Това няма нищо общо с харесването ми или не на Тейлър - неведнъж е имало случаи, в които е нарушавала етичните правила в лекарската професия...и да всяко дете може и да е чувало, тя и Т е чувала, но доколко я спазва..не приемай всичко толкова буквално!

Доколкото си спомням и Джеймс беше реноморан психитър, но му отнеха лиценза за практикуване, когато се забърка с пациент (Шийла)...Тейлър някак все минава между капките, ама това не я прави по-голям професионалист, поне в моите очи...горе долу е същото (ще намеся Брук, но така примерът ще е по-ясен), когато се говори за приноса на Брук за ФК, но феновете на Тейлър (основно) смятат, че подобен не съществува...

Все си мисля, че и на Тейлър щяха да отнемат лиценза, ако беше такъв непрофесионалист, какъвто я изкарваш  newsm78
А тя си има добра репутация, независимо дали на феновете на Брук им харесва или не.
Един път да се размине, два, пет, ама 20 години ....  Thinking
Ако не ме лъже паметта, самата Бриджит беше скоро при Тейлър да си поговори с нея и да получи съвет. Не отиде да говори с майка си (пък тя е толкова перфектна майка, защо не отиде при нея  Rolling Eyes)
И всички са казвали, че могат винаги да си поговорят с Тейлър. За Брук не си спомням да са го твърдяли тъй задружно вскички  Crossing Arms

# 281
  • София
  • Мнения: 10 041
Мисля че действията и в последно време говорят достатъчно за това що за човек е, да не говорим за психиатърска преценка - самата и реплика днес, че можела да пази цял живот тайната мисля е достатъчна - вече и угризения не виждам! Има си Стефка за подкрепа и всичко стана "back to normal".
Последния спомен от Бриджит и Тейлър ми е след като почина Никол - Тейлър предлагаше винце за утешение.

# 282
  • Мнения: 2 592
Мисля че действията и в последно време говорят достатъчно за това що за човек е, да не говорим за психиатърска преценка - самата и реплика днес, че можела да пази цял живот тайната мисля е достатъчна - вече и угризения не виждам! Има си Стефка за подкрепа и всичко стана "back to normal".
Последния спомен от Бриджит и Тейлър ми е след като почина Никол - Тейлър предлагаше винце за утешение.

Тази реплика не беше ли на Стефани  newsm78
Освен винце, Тейлър й предложи рамо, на което да поплаче и някой, с когото да поговори  Peace
Винцето е допълнителна екстра, която не омаловажава помощта на Тейлър  Crossing Arms

# 283
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Тази реплика не беше ли на Стефани  newsm78

Тц, точно на Тейлър си беше Mr. Green..изкоментирах я даже в момента, в който и се изплъзна от устата Crazy

Бриджит е по-голяма от Фийби и сама се е сетила (признавам, дори тя има проблясъци от време на време), че има нужда от професионален съвет..На мен чуденката ми е защо Тейлър като психолог не може да види, че дъщеря и има нужда от помощ.. Crazy..може би, защото и куца нещо..
Още като се върна от поредния си воаяж до долината на голите пъпчета се видя всъщност, колко може да приложи наученото по психология в собствения си живот Crazy

# 284
  • София
  • Мнения: 10 041
долината на голите пъпчета

 Joy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт