Помогнете за избора ми на хомеопат

  • 10 800
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Мисля да пускам дъщеряси на ясла и затова искам да я запиша при някой добър хомеопат.Живея на центъра в София на бул.Христо Ботев и искам да ми препоръчате някой.Моля за някои предположения ,знам за телефона ,но бих се доверила по-скоро на вашето мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 104
МЦ Хирон е съвсем наблизо - Стамболийски 34. Имат нова лекарка, за която твърдят, че била много добра. Д-р Дякова. Нямам лични впечатления, но в петък ще добия. Препоръчаха ми я за моя близка. Педиатър е по гражнаска специалност.

# 2
  • Мнения: 4
Хмммм. Аз мисля да записвам дъщеря ми ( 3 год. и 4 мес.) при хомеопат. Трудно ми да избера. Ние живеем в ж.к. Гео Милев. Имам някакви спомени от някъде, че около Външно министерство някъде имоло хомеопат newsm78. Помагайте. Благодаря предварително

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 23:09 от blaga_2

# 3
  • Мнения: 253
Хмммм. Аз мисля да записвам дъщеря ми ( 3 год. и 4 мес.) при хомеопат. Трудно ми да избера. Ние живеем в ж.к. Гео Милев. Имам някакви спомени от някъде, че около Външно министерство някъде имоло хомеопат newsm78. Помагайте. Благодаря предварително

Да там има, мисля че са двама или трима лекари в един кабинет, но не съм съвсем сигурна. По-специално там е д-р Рогелова. При нея ходи моя позната и цялото й семейство от години и са много доволни, но... Лично аз не мисля да ходя при нея, тъй като освен, че е много заета, не е особено мила. Отидох на място (след като 2 дни се опитвах да се свържа с нея по мобилния) с 1годишната си дъщеря, която от 2 седмици не се оправяше от кашлица, хрема и температура. Беше петък към 15часа, лекарката тъкмо приключваше един сеанс. След като свърши я попитах може ли да ни прегледа, тя отговори да дойдем в понеделник при секретарката й да си запишем час за след ~4седмици #Crazy. Аз й казвам, че бебето е болно и не мога да чакам цял месец и моля да погледне в графика и да ми каже кога е възможно да ни вмъкне, а тя отсича - "В понеделник, секретарката ми ще запише час!"
Разбирам, че прегледите отнемат много време, разбирам, че графика й е пълен, но поне да беше проявила малко внимание, да си отвори тефтерите и да ми отговори дали може да се направи нещо, а на нея не й пукаше изобщо. Ясно, че пациентите са й достатъчно, не съм очаквала кой знае какво, поне едно нормално отношение. (също не съм очаквала да ни приеме веднага)
Ако все пак се вълнуваш, потърси за д-р Рогелова инфо в нета и ще ти излязат и телефони и адрес.

Та сега и аз да кажа, че си търся класически хомеопат с лекарско образование. Тези от Хирон класически хомеопати ли са?
Аз живея в Гео Милев, но съм склонна да ходя и до другия край на София стига лекаря да е добър и внимателен и да има време за нас.

А на тази д-р Дякова как й е първото име?

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 19:51 от nevidimata

# 4
  • Мнения: 4
Моето дете също кашля и има хрема от дълго време.  А и това при нас е постоянно. Минава за седмица, две и пак отново. Ходя при личната лекарка постоянно и тя казва да не се притеснявам, било нормално. А да е някоя незнаеща и неразбираща - не. Способна е! Ту било от хрема, ту било лека настинка и така. Вече 2 години лятото на морето от 2 ден кашля. Личната казва, че няма алергии, не било страшно. Реших да пробвам при хомеопатиите - надявам се да помогне повече.
Иначе се опитвам да се свържа с д-р Михайлов и да си запиша час за преглед, пък да видим какво ще стане.

# 5
  • Мнения: 46
Аз съм пробвала и съм успявала да се свържа с д-р Михайлов ,но ми каза че има свободен час за след 2,3 седмици ,но мисля да се обадя и все пак да го попитам дали има възможност още да записва пациенти.Та поради тази причина като на ....и аз не искам малката постоянно да е със  сополи като я пусна на ясла,но с този свински грип може и да се размине  newsm78

# 6
  • Мнения: 668
Мисля да пускам дъщеряси на ясла и затова искам да я запиша при някой добър хомеопат.Живея на центъра в София на бул.Христо Ботев и искам да ми препоръчате някой.Моля за някои предположения ,знам за телефона ,но бих се доверила по-скоро на вашето мнение.

Д-р Мариана Георгиева от Хирон-педиатър с дългогодишна практика в МА и много свестен човек и прекрасен лекар.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 104
Всички в МЦ Хирон са с медицинско образование. Има и педиатри. Знам за трима, че са с такава гражданска специалност и след това с класическа хомеопатия.

# 8
  • Мнения: 253
Всички в МЦ Хирон са с медицинско образование. Има и педиатри. Знам за трима, че са с такава гражданска специалност и след това с класическа хомеопатия.

Благодаря за отговора.

# 9
  • Мнения: 4
 Cry
Днес се обаждах на д-р Михайлов в кабинета му. Каза ми, че в момента записва часове за след 2.02.2010.
Направо ужас! Знаех, че е много зает, но чак толкова... Sad. Иначе ми каза ако искам спешна консултация да отида след работно време да чакам без час. Ама това не си е работа. Сега ще се преориентирам на другаде.

# 10
  • Мнения: 581
 И аз се включвам, за да препоръчкам МЦ Хирон, и по-конкретни д-р Стоименова !!!
Никога досега не съм срещала такъв добър човек и лекар, но за съжаление е ужасно много натоварена - за нея часове се записват около 20-25 дни поне по-рано.

# 11
# 12
  • Мнения: 317
И аз се включвам, за да препоръчкам МЦ Хирон, и по-конкретни д-р Стоименова !!!
Никога досега не съм срещала такъв добър човек и лекар, но за съжаление е ужасно много натоварена - за нея часове се записват около 20-25 дни поне по-рано.
И аз водя сина си при нея -  не мога да опиша колко съм доволна , че направих правилният избор. Наистина е много натоварена , но когато не може да си вдигна талафона , връща обаждането при първият удобен момент . Когато сеналага преглед за остро състояние , намира начин да ни вмъкне в графика си веднага. Препоръчвам я !

# 13
  • Мнения: 668
И аз се включвам, за да препоръчкам МЦ Хирон, и по-конкретни д-р Стоименова !!!
Никога досега не съм срещала такъв добър човек и лекар, но за съжаление е ужасно много натоварена - за нея часове се записват около 20-25 дни поне по-рано.

и аз имах предвид нея-д-р Георгиева е всъщност д-р Стоименова-едно и също лице-старо и ново име Simple Smile
невероятна е

# 14
  • Мнения: 46
Здравейте отново .Първо искам да попитам ,за6то има толкова малко отзиви за добри хомеопати,като чета че има хора който са много доволни.Търся постоянно някакви по-скорошни мнения ,но явно хората не искат да споделят за добрите лекари.ние посетихме МЦ Хирон и др.ми ? е на всяко ходене ли се заплаща по 65 лв.Толкова е прегледа за деца в момента,или трябва да си направиш абонамент от 450лв.Другото което искам да попитам тези лекарства от аптеката ли си ги купувате или там ви ги дават? Благодаря ви за което и ако може да птговори някой с повече опит.

Общи условия

Активация на акаунт