Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 562
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 27
Някой коментира по-назад че гласа на Йокеш е гласа на Демир.Че той Демирчо/дубльора де/ озвучваше и дядко Джамал ага-така прословутия  стържещ глас Laughing
Виж това не съм забелязала.Добра работота е свършил човечеца. Heart Eyes

# 616
  • Мнения: 199
Аз ли съм само самотен фен на Сармето? ThinkingНе че одобрявам подобен тип жени и поведение,но включването и в пейзажа е страхотно попадение.Всяко нейно появяване е супер свежо.Добре че беше тя и Нириманката,че да избутаме някакси последните инфарктни серии. Laughing

# 617
  • Мнения: 13
Здравейте дами!
Явно този мустак е разстроил всички ни.... и аз се чудя пуст им акъл, толкоз ни изторомзиха, чакахме, чакахме, а в най-щастливите им моменти Демир на мангал го направили, брей.Освен на този от черна котка и бял котарк ми прилича и на друг смешен тип от киноиндустрията "Борат"

А относно думите на Ихсан към Аси, напълно съм съгласна с Мишел и Морганчето, и аз мисля, че Аси превърна толкова сериозни отношения в детска игра....

# 618
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Ех,така ми се искаше поне 2 ,3 серии безобла4но щастие,ама няма NaughtyНали трябва редиците да са стройни,щото като има щастие и малко се разпускаме  Laughingпък като е мъка и вси4ки сме на линия Laughing
а относно филма-можеше Аси да му каже по рано на оня злобар.Абе що така с най-близките си 4овек се даржи най-лошо понякога?Може би защото о4аква и изисква наи-много?Много хрисима с този Али пак на Демир души4ката му извади . Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 15:09 от zlatina74

# 619
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
smile3507Обаче преди това, една снимка на прословутия мустак. Joy hahaha

                    

Тук ми мяза на селски ерген и то от по мургавите.

А мъжо ме пита „Това Сталин на млади години ли е?“
Лека нощ! До утре!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 04:53 от queen_of_spades

# 620
  • Мнения: 13
Аз ли съм само самотен фен на Сармето? ThinkingНе че одобрявам подобен тип жени и поведение,но включването и в пейзажа е страхотно попадение.Всяко нейно появяване е супер свежо.Добре че беше тя и Нириманката,че да избутаме някакси последните инфарктни серии. Laughing

Не си единствена и на мен ми е много свежа...Даже ми изглежда много първична и добродушна дори. Е като изключим плановете й и лигавото поведение на моменти, като цяло с всички се държи много добре и е голяма веселячка

# 621
  • Мнения: 1
И аз да се набутам отново най-нахално пак за тия прослувути мустаци на Дон Димир и да ви кажа че проблема му не е в мустака ,а във вида му-като доидат сериите ,когато е не само с мустак,но и леко брадясал-фенките му ще се увеличат стократно! newsm20 То бива сексапил-ама при някои е вече престъпно! newsm44 smile3521

# 622
  • Мнения: 199
Здравейте дами!
Явно този мустак е разстроил всички ни.... и аз се чудя пуст им акъл, толкоз ни изторомзиха, чакахме, чакахме, а в най-щастливите им моменти Демир на мангал го направили, брей.Освен на този от черна котка и бял котарк ми прилича и на друг смешен тип от киноиндустрията "Борат"


Ха-ха,вече разбрах от къде са взели прототипа. rotfImbo rotfImbo

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 337
Сталин бил Joy Joy Joy

Сърмъшък и аз не можах да я разбера,криви й излязоха сметките...

А Гонджа нали е бременна,корем4е няма още..в4ера я гледах

Сухито голям глас вади,при все 4е по4ти не си отваря устата,докато пее...ако си я отвории и в Бг ще я 4уем Tired

На Демир не стига ,4е мустак,ами и пер4ема му на една страна зализан hahaha hahaha  love001

# 624
  • Мнения: 1
Мараба ДЕМИРКИ!!



# 625
  • Мнения: 13

А Гонджа нали е бременна,корем4е няма още..в4ера я гледах


Може да се са наговорили Зия да го износва  hahaha  hahaha, шегата настрана минали са 40 дни нали така казаха в началото едва ли ще и проличи толкова рано

# 626
  • София
  • Мнения: 2 431
Мараба калабалък!
Ма йок калабалък.......................

Ей какво сте се удремали ве! Я се събуждайте че избега Демирчо! С мустак без мустак се тая готин пич си е и тва си е.
Благодаря че ме подсетихте за Черна котка бял котарак, цял ден си пускам песните от него. Каквото и да се говори Балканите са си нещо, което колкото и да драпат Европейците никога няма да имат.
Ето това:
http://vbox7.com/play:60911482
Поздрави от мен!

# 627
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Мата, не сме се удремали, а набираме сили за следващата порция мустакат Демир.

# 628
  • plovdiv
  • Мнения: 54
ама Тин4ето съвсем ни заряза.Знам 4е кандидатства ама Rolling Eyes

# 629

Общи условия

Активация на акаунт