Разликата м/у тестер и парфюм(т.вода)?

  • 20 652
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Моето лично виждане е , че са по-силни и по-нетрайни.
Братовчедка ми ми подари тестер(не мостра), а тя има оригиналния парфюм. Ами моето мирише много за кратко, а тя като дойде вечер в нас(а се е напръскала сутринта) цялата къща мирише до другата сутрин.

# 16
  • Мнения: 2 249
Моето лично виждане е , че са по-силни и по-нетрайни.
Братовчедка ми ми подари тестер(не мостра), а тя има оригиналния парфюм. Ами моето мирише много за кратко, а тя като дойде вечер в нас(а се е напръскала сутринта) цялата къща мирише до другата сутрин.

аз пък съм останала с обратното впечатление-последния път си купих парфюма ,че нямаше тестер и нещо по-бързо ми изветрява-явно си зависи от качеството и на двата вида де #Crazy #Crazy #Crazy

# 17
  • Мнения: 5 577
Тестерите винаги са по-трайни, и качествени.
И при шампоаните, не сте ли забелязали?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 110
Тестерите винаги са по-трайни, и качествени.
И при шампоаните, не сте ли забелязали?

Разбира се, и нарочно е така, защото тестера го пробваш и ако ти хареса - купуваш парфюма, ако бързо изветрява - естествено че няма да се излъжеш и целия парфюм да си вземеш. Маркетингов подход, какво да се прави Hug

# 19
  • Мнения: 40
мога дори да кажа къде в софия има хубави тестери ама на лична да не ме обвинят в реклама

И аз съм ползвала тестери. Доволна съм. Но вече не мога да си намирам.
Мерлин, би ли ми дала малко инфо?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Тестерите са по-трайни, точно защото са тестери, т.е. трябва да убедят купувача да си купи продукта. По-принцип се дават безплатно от производителя и не би трябвало да се продават. Но ние разбира се и това сме побългарили, и по магазините се продават и тестери  Confused
Купувала съм си веднъж тестер и бях доволна от качеството, обаче 100 мл. - докато го изпръскам ми писна на шапката. Аз обичам малки разфасовки и да ги сменям често.


Последна редакция: сб, 17 сеп 2005, 11:44 от Amidala

# 21
  • Мнения: 1 038
мога да гарантирам че тестера е по-траен(освен че е по-ефтин)-стига наистина да е тестер-защото се навъдиха и ментета на тестери вече-имам от един и същ парфюм и тестер и оригинал и определено съм по-доволна от тестера-мога дори да кажа къде в софия има хубави тестери ама на лична да не ме обвинят в реклама

Искам,искам,мойта мания са парфюмите и като вляза в такъв магазин не се здържам просто.Имам един тестер от който съм много доволна.Имам и няколко оригинала,но не мога да се похваля с трайноста им.Каква е тази работа незнам newsm78даваш сума пари за уж хубав парфюм,а накрая какво,мирише ти два часа и после все едно не си се пръскал.

# 22
  • София
  • Мнения: 166
МЕРЕЛИН, сподели моля те тези магазини Praynig Аз също съм на мнение, че тестерите са по-трайни и съдържат по - висока концентрация парфюм.

# 23
  • Мнения: 2 249
момичета,аз писах на лична на някой ама ще пиша и тук-магазина е в младост3 на спирката където се слиза за магазин"фантастико"-там има малко пазарче -с павилиони и сергии за зарзавати-има доста тестери и понеже съм купувала 10тина пъти смея да твърдя 4е са добри-в понеделник ще видя точно до кой блок е и ще ви кажа newsm78

# 24
  • Мнения: 40
Супер си! Благодаря ти много!  Hug

Аз рових и в един сайт с тестери обаче друго си е да го помиришеш, ако си решила да опиташ нещо ново.   

bouquet

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
По си заслужава да си вземеш тестер. Не се различава по нищо от оригиналния парфюм. Нали все пак по тестера ще решиш да си купиш после и парфюма Simple Smile
Има тестери за парфюми, както и за тоалетни води.
Сестра ми редовно я снабдявам с тестер 100 мл на Долче и Габана на цена с 50 лв. по-евтин от абсолютно същия парфюм, само че в луксозна опаковка, защото това всъщност отличава парфюма от тестера му. Сериозно Ви говоря, вЕрвайте ми  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 6 561
момичета,аз писах на лична на някой ама ще пиша и тук-магазина е в младост3 на спирката където се слиза за магазин"фантастико"-там има малко пазарче -с павилиони и сергии за зарзавати-има доста тестери и понеже съм купувала 10тина пъти смея да твърдя 4е са добри-в понеделник ще видя точно до кой блок е и ще ви кажа newsm78
аз щях да напиша същото, ама не е ли Младост 4 (пазарчето срещу Фантастико) Мери козметикс е магазинчето. аз оттам купувам

# 27
  • София
  • Мнения: 10 311
Момичета, благодаря за информацията, тези дни ще отида, да видя въпросното магазинче, една колежка си купуваше от Мери козметикс тестери, докато имаха магазин в подлеза на Плиска, и беше много разочарована когато го затвориха, ще и кажа че имат магазин и на друго място!

# 28
  • Мнения: 2 249
за същият става въпрос-не знаех че в подлеза на Плиска са го затворили newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 166
 newsm51
Много благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт