Червено червило

  • 13 728
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
На мен на Лореал не ми хареса особено - за тези пари има доста по-добри варианти. Най-доволна съм от Rimmel Lasting Finish, Maybelline Moisture и Есте Лаудер. На Ланком си взех наскоро - цветът е хубав, но е като химическо Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 55
О, обожавам червеното червило! Grinning От няколко години използвам почти само червено, полудявам когато видя в козметичен магазин нюанс, който нямам. Laughing Единствената ми мания съврзана с шопинга. Аз съм с много бяла кожа и светли очи, но по принцип червеното отива на всеки, просто трябва да се открие подходящият нюанс. На латино тип жени като Салма Хайек и Пенелопе Круз им отива винено червено. Peace

Червилата на Max Factor, Revlon и Bourjois са много добри. Особено последните.

# 17
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Анн и аз съм със светла кожа и пъстри(кафяво/зеленикави) очи,скоро мисля да се сдобия  с червено червило били казала на коя марка най/ти харесва и точния номер. И ако не е прекалено нахално с какъв грим на очите го комбинираш  Praynig
Благодаря ти предварително   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 065
Момичета, извинете ме ,че  ,,нахлувам'' така в чужда  тема ,но имам много спешно питане Simple Smile
Четох за ново червило на Max Faktor ( ново,ново,колко да е ново,от лятото е Laughing) LIPFINITY и си купих не едно ,ами направо 2 бр-Essential Natural и Essential Brown.Второто като цвят е горе-долу,но първото е направо отврат. Това е малкият проблем,по-големия е, че нанасянето му е ужасно,все едно си намазал устните си с някаква темперна боя.
Моля ви, ако някой има опит с тези червила и му седят добре нека сподели.
А никак не са евтини -за двете дадох почти 50 лв.
Чакам да споделите-благодаря  bouquet

# 19
  • Мнения: 55
estrella-bg, в момента използвам от новата серия на Bourjois и съм много доволна. Atomic Red на Deborah също е страхотно.Wink В понеделник ще ти кажа кои номера са, понеже козметичната ми чанта е в квартирата. За очите използвам само черна спирала, зелените очи изпъкват при всеки по - ярък нюанс в грима, така че от сенки, молив, или очна линия няма нужда през деня. Поне според мен. Така че подчертавай силно или само очите, или само устните. Може да си купиш няколко различни нюанса от по - евтините червила, за да видиш кои цветове ще ти подхождат най - много и тогава да се насочиш към по - скъпите марки. Сега чакам два различни нюанса от Орифлейм, и за тях ще кажа като ги получа. Тази тема наистина уцели слабото ми място, ужас. Толкова приказки за някакви си червила. Joy

Така изглежда червилото на Bourjois:



djily
щях да си купувам точно това течно червило, но реших да пробвам първо с Ревлон, понеже беше два пъти по - евтино и добре, че го направих. Течните червила не са за мен. Rolling Eyes

# 20
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Аз пък съм точно обратното - от години не съм ползвала червило, само с гланцове. И тъй като миналата година за коледното парти имах нужда от червен блясък, доста се затрудних - трудно се намира наситен и траен цвят под формата на гланц!
Но го намерих - loreal infallible 6 hour lip gloss и определено съм доволна.

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Анн  bouquet
С такова на Боржуа се сдобих и аз миналия месец,мисля ,че беше 45 номер,много нежно оранжево,влюбена съм в цвета Crazy ,но сякаш ми идва малко сухо червилото Thinking .Задължително преди него трябва да сложа малко балсам на устните иначе не ми стои добре,и при теб ли е така?
Ще чакам да споделиш кой са номерата,но наистина май Ще се ориентирам към някой по/евтини докато си нацеля цвят.
А иначе за грима на очите по принцип слагам малко сенки,който почти не се забелязват и леко черен молив ,само на долната част на окото(точно под миглите) и на половината от горе,като правя и малка "опашка".

# 22
  • София - град
  • Мнения: 141
На MaxFactor ли е това дето не се трие, че все забравям а рекламата май вече не я дават?
Дето една мацка хапва , целува се и червилото не пада.
Спомням си, че в един козметичен магазин си мацнах от тестер, не на черевеното, но предполагам всички са така, та мацнах си на ръката и дълго не можах да го махна, само с Лосиона за почистване на ЛОреал. MaxFactor бяха нали? И да знаете колко парички са?

# 23
  • Мнения: 55
Sofilady, на MaxFactor  е, но ревлонското също издържа 10 часа без да се изтрие.

estrella-bg, щях да ти напиша, че можеш да пробваш с червилата на Golden Rose. Евтини са, но сравнително качествени. Но сега се сетих, че новият брой на Glamour ще излезе тези дни с подарък две червени червила, така че може просто да си купиш списанието. Simple Smile Аз задължително си слагам първо крем на устните преди да нанеса червилото, няма значение от марката. Wink

# 24
  • Мнения: 12
Sofilady, на MaxFactor  е, но ревлонското също издържа 10 часа без да се изтрие.

estrella-bg, Аз задължително си слагам първо крем на устните преди да нанеса червилото, няма значение от марката. Wink
Това за крема не го знаех - някой по-мазен ли слагаш? Мерси предварително   bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Червеното червило е много специално, защото не на всеки отива, а и не е за ежедневна употреба.
Няма значение какъв е цветът на кожата, очите и косите.
Важното е да имате хубава кожа с равен тен (незвисимо дали постигнат с фдт).
Червеният цвят е ярък, привлича вниманието , така че ако имате някои некрасиви особености само ще ги подчертаете - криви, големи или потъмнели зъби, много големи или много тънки устни, голям нос, петна,пъпки...
За поводите - според мен е неподходящо червено червило на обяд и неглиже облечени, на работа също, освен ако сте на управленска позиция.
Освен с очна линия се съчетава добре с не ярки сенки - нюанси на кафяво , бежово, сиво, които само да подчертаят очите.
На блондинки стои по-дообре доматено, ярко червено, а на брюнетки малиново, кърваво.

Внимавайте с кремчетата да не ви се размаже червеното червило, че става страшно!  Joy

# 26
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Анн благодаря ти още веднъж,но не съм в Бг .
Елеонор аз слагам балсам за устни и след това задължително "целувам" салфетка,иначе става мазало  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 55
Sofilady, на MaxFactor  е, но ревлонското също издържа 10 часа без да се изтрие.

estrella-bg, Аз задължително си слагам първо крем на устните преди да нанеса червилото, няма значение от марката. Wink
Това за крема не го знаех - някой по-мазен ли слагаш? Мерси предварително   bouquet

Да, препоръчително е да е хидратиращ. Wink

# 28
  • Мнения: 1 416
Само да кажа за дълготрайното червило на Манхатън, че никак не останах доволна от него. Имах  го в червен нюанс (нещо средно между керемидено даже) стоеше като напукана мазилка на устните, ужасно неудобно усещане, постоянно го усещах и ме дразнеше. Цвета не беше лош, но много неудобно за носене, впоследствие разбрах, че май всички дълготрайни червила са така.

# 29
  • София - град
  • Мнения: 141
Преди да си сложа червило слагам фон дьо тен и пудра и чак след това червилото. Много съм доволна. А и преди да нанеса червилото , след като си очертая устните ги рисувам малко и вътре запълвам един вид и по този начин червилото ми издържа повече. Не знам дали си го внушавам, но... струва ми се че повече издържа. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт