90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 71

  • 34 717
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 164
Ха здравейте и от мен, блатгодаря за кафенцето и закуската.
Добре дошли на новите попълнения, видях снимки на фиданки, ама много сте ми хубави, все така продължавайте напред момичета. Днес съм въглехидратна и после два плодови мале мале и идва края на втори цикъл, как лети времето с вас. Благодаря ви, че ви има и сте много готини  Hug Hug Hug
Харизанче вече си по-добре нали, ще те чакам днес  Hug

П.С. скоро ще има нова темичка хи хи хи бързи сме.

# 721
  • Добрич
  • Мнения: 119
здравейте момичета Hug
преди една година бях на тази диета и бях много доволна,но после прекалих и всичко отиде по дяволите,сега ви чета от около месец и ми се иска да започна отново.Вчера бях на плодове,защото имах нужда да разтоваря,и си мисля от днес да стартирам при вас.В момента съм 68кг,а миналата година с тази диета бях стигнала 60.Още малко ще помисля какво да правя,желая ви лек и режимен ден

# 722
  • Мнения: 2
Здравейте, хубавици! Събота и неделя хич не са ми силни дни, всички са си в къщи и искат да ядааат, та имам едно-две малки прегрешения, ама ще ги компенсирам тези дни  Embarassed . Та, видях, че днес има много дами на варива, вкл. и аз. Да видим: за обяд салата грах, чушки и царевица - има ги консервирани, не съм сигурна как се казва салатата, но не е лошо, за вечеря бобче, сварих го още снощи, та като се прибера да нападам. Това наливане с вода ми идва малко зор, вода, чай, вода, та си правя Степчета, поне е без захар и не е газирано. Хайде спорна и режимна!



# 723
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!
И аз от днес се присъединявам към вашия отбор   bouquet
На 02.10. започнах безвъглехидратната диета и свалих 7кг., почивах 2 седмици и реших вместо да я повтарям да мина на тази диетка...
надявам се да успея да сваля още 5 кг.
Успех на всички и приятен ден!

# 724
  • dobrich
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен! Тенкю за кафенцата и закуската  bouquet
Днес съм на плодчета и утре се надявам на хубав резултат. Тука зарибих още две кандидат-фиданки и досега им писах кво се яде и т.н., че нямат в момента нет.
Така ,че се множим не само виртуално. При мен на кантара няма голяма разлика варира м/у 1.500 и 1.800, но пък вече си закопчавам колана на по-тясна дупка Laughing Laughing
Яд ме е ,че не се измерих в см още в началото ама още не е късно.
Целувки и не забравяйте

# 725
  • София
  • Мнения: 385
Добро утро!

Вчера бях на плодове и имам малък минус - общо станаха 3 свалени килограма за 12 дена!!!Много бавно свалям като цяло, въпреки че имам много за сваляне. CryНо то от толкова много диети, които съм прилагала, вече нищо не ми действа... Embarassed

# 726
  • Мнения: 369
Добро утро кандидат фиданки!  bouquet  bouquet
Murka, bebok_86 , mama kylinar  - благодаря , че се грижите за нас!  bouquet
rtsp - добре дошла !  bouquet на правилното място си! Peace
milena80 - и аз съм на варива днес.  Смятам  да си спретна един ориз със зеленчуци ( микс с китайски зеленчуци) - обожавам го . Peace
При мен положението е  все същото в трети цикъл имам едно плаващо килце и ту съм с +1 ту - 1  newsm78   , но каквото е такова, важното е да задържа тия свалените досега. Wink
АИЯ  - ти си я карала преди диетката ли ? За колко време ги качи тия 4 килца? Wink  Успех и на теб! Peace
Лека и минусова седмица на всички! Hug Hug Hug
Истината си казвам - отпуснах се и покрай децата - печени филийки с масълце,питка....
общо взето за месец ги натрупах. Blush

# 727
  • Мнения: 6
Аз да ви кажа също май свалям на сантиметри,но не се премерих в началото и ме е яд.Но едни дънки вече не ме стягат,иначе на кг. не съм свалила много.Но преди малко дойде майка ми и каза ,чеси личи ,че съм свалила newsm68 newsm44.А и се бях объркала и щях да хапна едни спагетки,добре,че се усетих,че те са във въглех.и сега ще хапвам крем-супа от картофи ."Още ли има проблем със прословутите ми снимки?"

# 728
  • Мнения: 369
Фиданчици - за вечеря  може ли пълнена чушка с кайма? Thinking

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте, Фиданки!
От сутринта голям зор ми се струпа на главата (понеделнишки), но аз пък се заинатих и за почивка ви изчетох какво сте писали събота и неделя.
Ели, на мен вчера ми се случи сличка с бравата Joy, но то беше като за капак. Имаше авария на тока при нас, 3 часа без ток аз, а комшиите едва едва им мъждукаше лампата. И като го пуснаха - у нас пак няма. Ами сега???? newsm78 То се започна една проверка на бушоните, едно отваряне на таблото ... #Crazy....ц....няма и няма. Извиках аз майстор електрика .....оказа се голям проблем, но в един момент светна!!!! Laughing
Зарадвах се аз и реших да излезна малко да пия едно кафе да речем. И...тогава стана ясно, че бравата отказва...айде въоръжих се с отверка, прежалих кафето и се заех да поправям. Не че се справих де... Embarassed но поне опитах.
Иначе да ви докладвам. В събота трябваше да е бобов ден. Обаче време за ядене не ми остана (то гуми сменях в Казанлък, градина чистих какво ли не). Хапнах вечерта един банан набързо и се отправих към едно ресторантче. Там обаче.... Blush пих винце....ама как ми се услади ако знаете... Опитах да компенсирам калориите с танци на дансинга....
Вчера - въглехидратния ми ден се оказа тортен. То много празнуващи много нещо. Тортите разнообразявах с жито от Задушница, че много го обичам.
И днес ще е плодов - стриктен уж. Купих си сутринта един сок на флорина - грейпфрут без захар (много ми харесва) и сега ще пия само него цял ден. Довечера като се прибера (ако успея да влезна вкъщи де с тая брава) съм замислила да ям зелева салата.
Сега отивам обедна почивка да ме дразнят колежките (те ядат аз пак на чай - и миналата седмица така се случи в четвъртът и петък като се върнах от болничен) та вече ме бъзикат.
А! Снимах се преди да излезна в събота и ще ви се покажа в актуален вид - много съм доволна. В един панталон се наврях - щях да го подаряввам толкова се бях отчаяла, че не мога да влезна в него.
Брей, улях сев писане - чак компа ми блокира. Нищо не виждам какво ви пиша в момента - ако има грешки - извинявайте

# 730
  • Мнения: X
Здравейте Фиданки Simple Smile Ще приемете ли едно ново попълнение в мое лице, което далеч не е фиданка, хаха, по-скоро бъчве  Laughing Направо срам ме е вече да пиша в някой форум за диети, първо бях се заела със страхотната диета и свалих 6-7 кила, но я прецаках, и си ги върнах, че и отгоре, абе много съм се окръглила, имам вече над 20 кила да свалям, не еистина. И при вас се бях пробвала, но нищо не излезе. Сега искам пак да опитам. Днес ми е 1 ден. На закуска ядох 2 банана, дано са позволени, че нямах друг плод на лице. За обяд си пека пиленце без нищо..та така. успех на всички ви:)

# 731
  • Мнения: 369
Здравейте Фиданки Simple Smile Ще приемете ли едно ново попълнение в мое лице, което далеч не е фиданка, хаха, по-скоро бъчве  Laughing Направо срам ме е вече да пиша в някой форум за диети, първо бях се заела със страхотната диета и свалих 6-7 кила, но я прецаках, и си ги върнах, че и отгоре, абе много съм се окръглила, имам вече над 20 кила да свалям, не еистина. И при вас се бях пробвала, но нищо не излезе. Сега искам пак да опитам. Днес ми е 1 ден. На закуска ядох 2 банана, дано са позволени, че нямах друг плод на лице. За обяд си пека пиленце без нищо..та така. успех на всички ви:)
И аз съм  1-ви ден.Успех

# 732
  • Мнения: 0
Второ начало Grinning
И аз съм първи ден днес.
А този грейпфрут, който ям в момента, ще ми остави бръчки за цял живот... Много е кисел Sick

# 733
  • Мнения: 2
Та като сме си заговорили за храна - одеве писах, че ще ям салата с царевица, чушки и грах, обаче, какво да видя-консервената кутия няма пръстен! И аз кво, в службата, ни отварачка, ни нищо и си купих консерва с грах и моркови! Нямате идея колко е ужасна  Sick #Crazy . Ама ям, като няма друго  Laughing. Поздрави на всички новички!

# 734
  • Мнения: 2 340
Аз днес трябваше да съм на плодчета ама го правя белтъчен. От утре ново начало продължавам по план с белтъчен и така. Аз малко време съм била нережимна - само 3-4 дена. Не мисля да стартирам от начало, защото одрасках цял календар да си запиша на коя дата кво ми се пада и така.
tedy132  много кофти ситуация. Но спокойно - можеш двечера да я отвориш като се прибереш
Бягам че чудовището пак се размрънка.
Чао и лек и отслабващ ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт