Новата частна клиника във Ветрен (Бургас) -2

  • 128 705
  • 2 811
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
  И аз тук  Flutter

  Честито на новото майче, всичко най-хубаво за нея и бебка   bouquet

# 16
  • Мнения: 39
а има ли вече желаещи или записали се за новият LUX пакет?

Аз мисля да се запиша, но за VIP пакета Winkно другия месец, като изляза болничен 45 дена преди термина! Единствено ми е трудно да си избера доктор newsm78...Някакви препоръки Thinking, защото ми е адски трудно Shocked

# 17
  • Мнения: 157
 smile3501 къде без нас  Naughty  Joy

# 18
# 19
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ларита, аз съм твърдо за Добрева Peace

Та и ние тук.... Joy

# 20
  • Мнения: 534
цоп и аз в новата тема Sunny SKY благодаря за старанието супер е темата   bouquet

ее за края на ноември значи се събрахме отбор, ако и се паднем и на една дата ... евала купон по стаите   ura Mr. Green

Какви са тези грипове направо се шашнах сега като чух по БТВ-то  #Crazy дано жената се оправи и всичко да е наред с бебчето Praynig

# 21
  • Мнения: 39
цоп и аз в новата тема Sunny SKY благодаря за старанието супер е темата   bouquet

ее за края на ноември значи се събрахме отбор, ако и се паднем и на една дата ... евала купон по стаите   ura Mr. Green

Какви са тези грипове направо се шашнах сега като чух по БТВ-то  #Crazy дано жената се оправи и всичко да е наред с бебчето Praynig

Кога ти е термина? Mr. Green

# 22
  • Мнения: 45
Веднага се записвам и аз. Честито на новата мама, много да я радва момата!

# 23
  • Мнения: 188
Sunny SKY браво,мила, благодарим за труда.Станала е прекрасна темата и дано наистина се пълни само с хубави новини.

Луси само да се засечем там,ще падне купон по нощнички Joy някакви изтормозени родилки, куцукащи, обаче на гребена на вълната .

Ей,наиситина ужасно е това за грипа.Дано се оправи милата и да стои туй чудо далеч от нас. че.....

Мимка как сте с Валето,слуша ли момчето? Sensetion щях да ти казвам че изглеждаш страхотно на снимката.Да нацелувате бебочетата

За сега чао от мен,после ще се шмугна пак  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 560
Записвам се и аз да следя.
amoura да не се засечем януари в Дева Мария  Wink Не съм решила твърдо,но и аз  като си взема 45 дневния болничен ще решавам.

# 25
  • Мнения: 45
Тани, аз съм там януари, само че толкова далеч ми се струва...Пък ако се засечем, и ние ще спретнем пижамен купон из стаите. Laughing

# 26
  • Мнения: 83
И аз се присъединявам към новата тема.Amoura на теб кога ти е термина точно?

# 27
  • Мнения: 45
Терминът ми е на 2 февруари, но дог каза, че ще раждаме около 25-ти януари, секцио де. Поне такива са предварителните планове, да не ми мине котка път Wink

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 711
larita_t  аз съм за 7 януари  близко са ни термините  и аз мисля да съм вип пакет поне за сега  Peace
Относно лекарите аз съм за Дорийска

# 29
  • Мнения: 397
Не смятам да раждам трето, но да не изпусна нещо и аз и аз!  Flutter

И аз!  Laughing
Водя дребните на прегледи там, така, че темата ме интересува!
Дано се пълни само с хубави новини!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт