Новата частна клиника във Ветрен (Бургас) -2

  • 128 753
  • 2 811
  •   1
Отговори
# 2 775
  • Мнения: 560
Момичета може ли някоя от вас да каже накратко за подготовката преди секцио?!
От приемането на документите,какво се случва?Колко време след това започва операцията?Кога след операцията може да се видим с мъжа ми?Той да чака ли или да си ходи след моето приемане...какво става.Искам да знам предварително.Ако може? Praynig

# 2 776
  • Бургас
  • Мнения: 579
Момичета може ли някоя от вас да каже накратко за подготовката преди секцио?!
От приемането на документите,какво се случва?Колко време след това започва операцията?Кога след операцията може да се видим с мъжа ми?Той да чака ли или да си ходи след моето приемане...какво става.Искам да знам предварително.Ако може? Praynig

Аз ще ти разкажа само тази част, която е свързана с таткото.  Grinning С мъжа ти можеш да се видиш два часа след операцията. Тези часове ги престояваш в следродилна зала. Таткото чака с мен в кафето, а после като се роди бебето го качвам на 4 етаж за да види мъника и те чака докъто не те свалят във стаята.

# 2 777
  • Мнения: 623
Мели,това,което ви се е случило наистина е ужасно. но наистина добре, че бебчо е бил при вас. изумена съм как може такава наглост. 100% е бил някой наркоман дето незнае какво прави. иначе ''нормален'' крадец едва ли би рискувал. но не се шашкай излишно. наистина за жалост в последно време доста често се случват такива неща.
Тани',до колкото знам,бащата може да види бебето веднага след,като го извадят от теб.за другите работи немога да кажа.

аз снощи бях пти др. Драгнева. направихме едно хубаво прегледче. разкритието ми още е 2 см.
хубавото е , че бебчо е порастнал 2582 грама е. тоновете са добри. Драгнева каза, че може да го чакаме най-късно до 24 януари. ако до тогава не излезе ще ми сложи система  #Crazy

# 2 778
  • Бургас
  • Мнения: 3 080


Да повдигна един позабравен въпрос. Дали не можем да си направим темичка в "Общ отчетен подфорум" там пише "Общият отчетен подфорум е предназначен за т.нар. "отчетни" теми или теми с продължение за групи родители, обединени по един, два или повече признака, например "Мами вегетарианки", "Работещи майки" и т.н." Има Клуб на готините баби и други подобни, защо да няма клуб на Ветренските майки? Тука много оспамихме темата. Сега някой ако тръгне да търси нещо за болницата ще излязат нашите приказки и темичката за починалото бебече. А тези майки дето са им помогнали много в болницата да не си мълчат а да разкажат тука. Трябва да се знае ! Хич не искам да се разделям с вас. Даже си мисля ако не стане да вземем да сръзкаме Семир да направи форум към сайта ли  newsm78.

Готово! Темата вече е факт. Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=462214.msg13758512#msg13758512
Днес ще опитам да направя нова тема тук, в която вече да няма излишен СПАМ и да е по-полезна на бъдещите майчета.

Моля всички родили мами да ми изпратят на лични имената на бебчетата си и датата на раждането, за да ги добавя в първия пост.  Peace

# 2 779
  • Мнения: 560
Гери благодаря за частта с таткото bouquet  .Радвам се че ще изкара чакането да си види бебче с теб.Ще има нужда  hahaha
Пламенка ти още ли си тук?Ако искаш постискай още малко и ще сме заедно  Wink Има-няма десетина дни   bouquet

# 2 780
  • Бургас
  • Мнения: 579
Мели,това,което ви се е случило наистина е ужасно. но наистина добре, че бебчо е бил при вас. изумена съм как може такава наглост. 100% е бил някой наркоман дето незнае какво прави. иначе ''нормален'' крадец едва ли би рискувал. но не се шашкай излишно. наистина за жалост в последно време доста често се случват такива неща.
Тани',до колкото знам,бащата може да види бебето веднага след,като го извадят от теб.за другите работи немога да кажа.

аз снощи бях пти др. Драгнева. направихме едно хубаво прегледче. разкритието ми още е 2 см.
хубавото е , че бебчо е порастнал 2582 грама е. тоновете са добри. Драгнева каза, че може да го чакаме най-късно до 24 януари. ако до тогава не излезе ще ми сложи система  #Crazy


Тъкмо се засилих да те питам какво още правиш в къщи, че не си при нас и ти се появи.  Grinning Как си? Стискай още малко, че смятам да си взема отпуска за 2-3 дни. Да не вземеш да родиш, като Мели ДЖи, докъто ме няма Naughty

# 2 781
  • Мнения: 623
Мели,това,което ви се е случило наистина е ужасно. но наистина добре, че бебчо е бил при вас. изумена съм как може такава наглост. 100% е бил някой наркоман дето незнае какво прави. иначе ''нормален'' крадец едва ли би рискувал. но не се шашкай излишно. наистина за жалост в последно време доста често се случват такива неща.
Тани',до колкото знам,бащата може да види бебето веднага след,като го извадят от теб.за другите работи немога да кажа.

аз снощи бях пти др. Драгнева. направихме едно хубаво прегледче. разкритието ми още е 2 см.
хубавото е , че бебчо е порастнал 2582 грама е. тоновете са добри. Драгнева каза, че може да го чакаме най-късно до 24 януари. ако до тогава не излезе ще ми сложи система  #Crazy


Тъкмо се засилих да те питам какво още правиш в къщи, че не си при нас и ти се появи.  Grinning Как си? Стискай още малко, че смятам да си взема отпуска за 2-3 дни. Да не вземеш да родиш, като Мели ДЖи, докъто ме няма Naughty
ееееее не .сега тъкмо ще излезеш в отпуск и ще взема да родя. изобщо нямам късмет. нищо здраве да е .а може пък и да поститскам и аз незнам вече. след като се прибрахме снощо,вече не се чувствам така все едо ще раждам. направо имам чувството,че никога няма да рода. иначе на всеки преглед ходя подготвена за оставане,но уви,все ме връщат.
ако те няма теб,дано поне с Тани да се засечем.но ще гледам да те изчакам.ти като се въреш пиши да знам  Hug

# 2 782
  • Мнения: 863
mama89,може би щом бебето е толкова мъничко,не ти е изчислен правилно термина newsm78.

# 2 783
  • Мнения: 188
Пу, Мели, големи наглеци тия. Аман вече от тая нашата държава,крайно време да започне да действа всичко в нея  #Cussing out Ух, много се ядосах.
Днес наистина няма да става за разходка,много жалко.Голяма хаймана съм станала

# 2 784
  • Мнения: 623
mama89,може би щом бебето е толкова мъничко,не ти е изчислен правилно термина newsm78.
аз забременях с късна овулация и за това е така мъночко. забременях точно 2 дни преди да ми дойде цикъла. и сега термина ми се води на 14 януари,а бебчето си отговаря за 2 седмици по-късно. то за това може би не иска още да излиза

# 2 785
  • Бургас
  • Мнения: 420
Момичета, искам да ви кажа, че оня е дошъл направо до дневната! Дневната е до входната врата(до портмантото, от където ми е събрал чантата, после е хукнал към детската ( намаза, гадината, че тъкмо вчера бях изтеглила прилична сума... #Cussing out) и от там - през терасата пак. Да ви кажа, ченгетата и те се изненадоха - ние сме на 2-ри етаж ( 1-ви жилищен) и си е високо. Гадът се е покатерил по водосточната тръба #Crazy Катерачът пасти да яде! Един от инспекторите разпрява за някакъв индивид, дето се катерил като котка до 10-ти етаж!!!! Арестуван е над 7 пъти и все излежава по една годинка и после пак на свобода да вършее #Crazy
Тани, аз бях секцио Peace
Приемат те, правят ти гинекологичен преглед. Следва настаняване в стаята, където се преобличаш в една от "палавите" нощнички Laughing После те качват на горния етаж, в пред родилна зала. Тук ти се правят запис на тоновете, правят се някои последни изследвания, поставя ти се катетър:-) После те вкарват в операционната, събличат те, както майка те е родила, почистват внимателно областта под кръста ( дезинфектират те:-) опват те, като ....сещаш се  кой Peace, мятат ти едно зелено чардже, слагат ти упойка и после...се събуждаш с ок. 10-на кила по-лека и майка на прекрасно бебче Peace Всичко ще е ок!да добавя само - аз бях с пълна упойка.
Хъгси Hug четем си мислите! Тази сутрин писах до модераторите, с въпросче къде бихме могли да си букнем тема за нашето Ветренско клубче...П.п. докато се обясня и ЛаДида вече заформила темата;-) Данке, мацко Heart Eyes

# 2 786
  • Бургас
  • Мнения: 3 080

Хъгси Hug четем си мислите! Тази сутрин писах до модераторите, с въпросче къде бихме могли да си букнем тема за нашето Ветренско клубче
темата е готова!  Дадох линк вече!  Peace

# 2 787
  • Мнения: 560
Melly.G благодаря и не теб за пояснението   bouquet Така като знаеш долу-горе какво се случва ще е малко по-спокойно.Че каквато съм шаш и паника  ooooh!
 Аз не искам пълна упойка-дано да се съобразят  Praynig А дали ще е възможно катетъра да се сложи след поставянето на упойката  newsm78

# 2 788
  • Мнения: 863
mama89,може би щом бебето е толкова мъничко,не ти е изчислен правилно термина newsm78.
аз забременях с късна овулация и за това е така мъночко. забременях точно 2 дни преди да ми дойде цикъла. и сега термина ми се води на 14 януари,а бебчето си отговаря за 2 седмици по-късно. то за това може би не иска още да излиза
Е,значи не преносваш.Постискай още малко кълките заради бебчето Heart Eyes

Хайде в другата тема.

# 2 789
  • Бургас
  • Мнения: 68
Здравейте ,момичета !
 Да се включа и аз към раждащите във Ветрен. Терминът ми е на 15 февруари ,но тъй като ще съм секцио ще е малко по-рано.
 Имам въпрос към родилите вече.В документите за прием пише ,че се иска васерман и хив. Тези изследвания къде се правят и за колко време стават? И още нещо - препоръчайте ми алерголог,че не знам къде да отида.
 Извинявам се ,предварително ако е разисквано по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт