Кой готви във вашия дом?

  • 5 033
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 735
Само аз.Понякога даже успешно bowuu,друг път Sick

# 61
  • Мнения: 2 759
Когато не сме на ресторант, готвенето е моята страст. Имам дузина книги, записани кулинарни предавания. Записах се на курс по Аюрведично готвене, но стартира на 04.11.2009г. и тогава ще мога да дам отзиви
Порових се преди време в нета за Аюрведично готвене и ритуалът ми се видя сложен, непонятен,  а и някои продукти не се намират тук. Но ако споделиш опита си ще е много добре...
                             Рифрешвам темата всеки пет минутки, трети ден. Хайде да го видим аюрведичното готвене най-накрая?

# 62
  • Мнения: 304
Обикновено аз, въпреки че и двамата обичаме. Той обаче има много артистичен маниер на говене и обикновено се вихри със сложни манджи по някакъв повод и само след писмено обещание, че после ще ни трябват не повече от два часа за да изровим кухнята изпод руините Heart Eyes

# 63
  • Варна
  • Мнения: 365
Мъжът ми май готви малко по-често от мен, но и двамата обичаме да готвим и сме се "специализирали" в различни неща  Peace
Цитат
че после ще ни трябват не повече от два часа за да изровим кухнята изпод руините
Joy и аз съм така, толкова се ентусиазирам, че кухнята изглежда сякаш е паднала бомба  hahaha

# 64
  • Мнения: 5 710
Само аз готвя, мъжът ми не го влече.
Той 'готви' няколко пъти седмично т.е поръчва храна отвън. Устройва ме всичко, което ме отдалечава от печката, мразя да готвя по задължение.

# 65
  • Мнения: 5 577
Аз, обичам. И имам повече време.

# 66
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Само аз готвя, мъжът ми не го влече.
Той 'готви' няколко пъти седмично т.е поръчва храна отвън. Устройва ме всичко, което ме отдалечава от печката, мразя да готвя по задължение.
Така е и при нас.
Готвенето е мое задължение (не съм голяма кулинарка.....), но кой ме пита.

# 67
  • Мнения: 1 813
Аз готвя. Абсурдно е той да се прибере и да ми готви, аз ще се чудя къде да се покрия, толкова ще ми е неудобно. Дори не го карам да излизаме по ресторанти, понеже ми е жал като видя колко изморен се прибира. А и без това покрай работата поне веднъж седмично вечеряме с някого навън, една вечер и да се съберем с неговите и моите родители.
Не ми тежи и не се чувствам като робиня, това е единственото ми домакинско задължение.

# 68
  • Мнения: 103
Аз готвя винаги и не обичам да имам помагачи в кухнята, ставам нервна, затова, когато готвя гледам да съм сама, така манджичките ми стават най-вкусни  Grinning

# 69
  • Мнения: 4 785
Никой  Mr. Green

Аз правя нещо, когато ме хване музата, пък него никога не го хваща.... аз тепърва ще се уча де  Peace

# 70
  • Мнения: 2 563
Той. Аз въобще не се занимавам с храна, освен по празниците, когато имам изисквания за менюто.

# 71
  • Мнения: 194
И двамата.

# 72
  • Мнения: 89
Предимно аз.Той готви, ако менюто е скара.

# 73
  • Мнения: 50
Най-често никой. Ядем навън. Много рядко аз. Той никога.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 552
Когато е тук, той готви и го прави с огромно желание, отдава му се. Като замине на път за по 4-5 месеца, задължението си е изцяло мое. През лятото на никой не му се яде готвено и караме на салати и готова храна. Зимата по-често се готви.

Общи условия

Активация на акаунт