БРАК С ЧУЖДЕНЕЦ (Yabancı damat) - тема 2

  • 58 244
  • 653
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 15 517

  Кое момиче е болно, явно още не съм стигнала до там?
Главната героиня се разболява от левкемия и един грък и дарява костен мозък и я спасява.

# 646
  • Мнения: 286

  Тайна, благодаpя!

Темата беше на 1-ва стp., когато я видях. Явно не само аз сега го гледам  Simple Smile

# 647
  • София
  • Мнения: 8 182
Ееех. колко съм се смяла на този сериал. Къде го гледате? Да не би пак да го дават по телевизията?

# 648
  • Мнения: 534
любилия ни сериал Heart Eyes,на мен и мъжа ми (той не е любител на сериалите,но на този не устоя Laughing).Много е забавен,искъм продължение  Praynig

# 649
  • Мнения: 286

Гледам го във vbox
Много е хубав и разтоварващ  Laughing

# 650
  • Мнения: 15
Здравейте!  Hug

Приятна изненада, чудесно е,  че филма се гледа и се харесва. На мен ми бе препоръчан от приятели като забавен и много по малко турски, като замисъл и реализация.

Това ми беше  първия турски сериал, не гледам много, само избрани. Илкер е много добър актьор, тук прави чудесна комедийна роля на зетя в немилост, а след това и стаховита  във филма "Малък апокалипсис", за която получи престижната награда за поддържаща мъжка роля на Асоциацията на турските филмови критици (турските Оскари). Там също грае и Назире - Бинур Кая, страхотна актриса.

Сега може да го гледате в интересен образ заедно с Джансел Елчин в също нестандартен мини сериал "Лош път" по мотиви от книгата на Орхан Кемал.

# 651
  • Мнения: 11 620
Няма ли изгледи да го повторят този сериал? Поне по БТВ Комеди... Над 35 турски сериала са давали БТВ от 2009 насам, всички са повтаряни, с изключение на този.  Няма драми, няма сълзи до такава степен като в другите... предимно майтапи, човек забравя ежедневието си за час, докато гледа това филмче.  Трябва да подканим БТВ да вземат да го повторят.
Главните герои Nehir Erdoğan i Özgür Çevik участваха в доста други проекти след това, но без този успех...

# 652
  • Мнения: 19
Така е - повториха, а Нова дори потретиха някои сериали. Предполагам, че въпросните имат висок рейтинг.

# 653
  • София
  • Мнения: 8 182
Бях забравила за този сериал. Смеех се много с него. Много ще се зарадвам, ако го повторят

Общи условия

Активация на акаунт