Интернет манджа

  • 2 179
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 816
Седя аз пред компа и готвя,беля 1кг.картофи и ги режа на по-едричко.И чета.Беля 3-4 патладжана иги посолявам да им се махне горчивия сок.И чета.Беля и режа 3-4гл.кромид лук.1гл.чесън.Рева и чета.Е ,станах за малко,колкото да запържа в 1к.ч мазнина лука и да сложа картофите и оцедените патладжани, да сипя вода колкото да покрие продуктите.Турих сол,чер пипер,1-2 даф листа.Придърпах стола и пак на компа.Така ме и вижда моя син,добра майка където ме остави там ме и намира/на компа/И чета.Е-е-е-бясна съм пак трябва да ставам ,че да сложа и 2с.л.брашно/аз ги слагам в една цедка и ръся и бъркам/.Тичам да чета.След 5 поста слагам 1вр.нарязан пред компа майданоз.
Преди малко сина пита кво ще яде,казвам,че има манджа на печката ,но още не е готова да потърпи.Пък той се обръща ,върти очи и казва:-Че кога успя,цяла сутрин не си станала от компютъра.Егати интернет манджата. Joy Joy
  ThinkingЕ и така става,стига да е вкусно.Манджата е Станимашка яхния.
Нещо интернет бързо от вас?

# 1
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Сън в лятна нощJoy Joy Hug

И аз вчера преди да тръгна на работа варих така брамборачка (картофена супа), добре че второ вече имах от четвъртък вечерта.  Времето за готвене ми е едно от най-удобните за да поглеждам в Нета. Ето сега отивам да замеся едни меденки, та ще погледна пак след малко....

# 2
  • Мнения: 5 183
Много сте готини
развеселихте ме  Hug Mr. Green  chef Laughing

# 3
  • Мнения: 767
 smile3501, значи не съм само аз пристрастената Mr. Green

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Сън в лятна нощ, е как забрави да снимаш и пуснеш в Ти какво сготви? Снимай, покажи! 51-ва тема  ??

 Joy

Аз нареждам етажите с продукти в уреда на пара и така е готово основното (риба, пилешко)  с куп гарнитури  Laughing.  Дори съм намислила на третия  от етажите да пробвам с крем- карамел или тиква  .  newsm47  

# 5
  • София
  • Мнения: 816
Е представи си ,да имаше някой да ме снима с скрита камера.Ред сълзи,ред сополи, в една ръка дървената лъжица в другата мишката.Само една кърпа и мушкато ми трябваше на ушето и едно перо/ около /дупето боднато и готово за снимка. Rolling EyesА,че за снимка на манджата не остана време,дойдоха домашните дървояди с гости и познай.

# 6
  • Мнения: 331
И мен моят мъж постоянно ме майтапи-все рецепти четеш, все си ги вадиш, а ме питаш какво да готвиш.  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 606
Сън в лятна нощ, е как забрави да снимаш и пуснеш в Ти какво сготви? Снимай, покажи! 51-ва тема  ??

 Joy

Аз нареждам етажите с продукти в уреда на пара и така е готово основното (риба, пилешко)  с куп гарнитури  Laughing.  Дори съм намислила на третия  от етажите да пробвам с крем- карамел или тиква  .  newsm47  
Мммм и аз така готвя, с тиквичката за десерт става и много други варианти.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 694
Само аз май не я използвам тая тенджера на пара-така си ми стои на тавана на Владая от сумати години.
Добра идея ми дадохте- не че стоя пред компа и вкъщи/ не ща и да го видя/ ама за бързото готвене, ще имам време за себе си поне като се прибера
Ама това чудо ако може и супичка да спретне- че малкото диване "сухи"манджи не яде....

# 9
  • София
  • Мнения: 7 928
И аз така вчера всичко съм си сготвил нали. Хлебопекарната омеси и изпече хляба, а актифрая сготви пилешкото със зеленчуците.

То иначе и два доклада написах между временно и даже и новините по интернет прочетох.

Едно време имаше едни многомашинички тъкачки, сега са на мода жените многоръчнички.

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Е,ти ме разби с тоз' начин на готвене  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 4 785
Е то и аз така готвя, но поради друга причина - не мога и чета стъпка по стъпка  Laughing

# 12
  • Мнения: 608
Аз пък преоткрих любовта си към манджите на фурна-пляскаш всичко, пускаш пецата и след час или малко повече мяташ в чиниите  Grinning

# 13
  • Мнения: 769
Аз пък преоткрих любовта си към манджите на фурна-пляскаш всичко, пускаш пецата и след час или малко повече мяташ в чиниите  Grinning
  hahaha hahaha hahaha и аз си умирам по такива манджи......дето сами се готвят Blush

Общи условия

Активация на акаунт