Веледа с безплатна доставка?

  • 10 103
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Преди време някой беше пуснал сайт, който предлагаше Веледа и други органик козметики ... нещо немога да го намеря пак. Помощ?  Hug

# 1
ВЕЛЕДА смятаха да откриват магазини в България, лично си кореспондирам с една дама от там, но не .. не продават в България он-лайн. Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 78
gevestra, точно това търсех! Simple Smile
 Hug
 Heart Eyes
благодаря!

# 4
  • Мнения: 274
мммм наистина ли е безплатна доставката до България? Някой поръчвал ли е Веледа от този сайт? Сигурен ли е?

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 15:04 от CatWoman

# 5
  • Мнения: 535
мммм наистина ли е безплатна доставката до България? Някой поръчвал ли е Веледа от този сайт? Сигурен ли е?

Поръчвай смело, преди седмица две поръчах от същия сайт бебешката козметика на Веледа безплатна си е доставката и всичко си е в срок нещата ми пристигнаха до седмица Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 324
мммм наистина ли е безплатна доставката до България? Някой поръчвал ли е Веледа от този сайт? Сигурен ли е?

Три пъти съм поръчвала! Всичко е ОК - и Веледата и безплатната доставка! Peace

# 7
  • Мнения: 49
Здравейте, аз си купувам Веледа от България, може да си ги поръчате онлайн от магазина на "Слънце и Луна" -http://www.bioslunceluna.com/shop/...има Веледа и в доста аптеки, не мисля че има разлика в качеството, специално за тази марка от това което се предлага у нас и това което може да се поръча от чужбина.. Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 324
Здравейте, аз си купувам Веледа от България, може да си ги поръчате онлайн от магазина на "Слънце и Луна" -http://www.bioslunceluna.com/shop/...има Веледа и в доста аптеки, не мисля че има разлика в качеството, специално за тази марка от това което се предлага у нас и това което може да се поръча от чужбина.. Simple Smile

http://www.bioslunceluna.com/shop/kozmetika/za-bebeta-i-decha/po … neven-weleda.html

http://www.feelunique.com/p/Weleda-Calendula-Lotion-200ml.html

Разликата в цените е без коментар просто. Затова ще продължа да поръчвам от Англия. То ясно, че сме проверили първо пазара в БГ Peace

# 9
  • Мнения: 693
Мда, някои продукти са доста по-евтини и аз ще си поръчам щом казвате, че са точни Mr. Green
А, как определят курса на лирата?

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 00:00 от Katinche

# 10
  • Мнения: 78
хмммм...дааа
те и Слънце и Луна са си едни скъпари по принцип.... Shocked
Поръчах и аз вече два пъти от feel unique, всичко е съвсем точно. Има обаче като че ли лека разлика в асортимента - това което се предлага тук и там. Но едва ли е толкова важно, те повечето марки имат различни асортименти за различните страни...
Simple Smile

# 11
  • Мнения: 85
В какъв срок пристигат поръчките ?  bouquet

# 12
  • Мнения: 78
средно около седмица май....

# 13
  • Мнения: 85
средно около седмица май....
БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 14
  • Мнения: 53
И аз ще се разпиша с една поръчка Laughing
Знаете ли дали Babylena имат е-shop

Общи условия

Активация на акаунт