Mark& Spencer (M&S) - 2 тема

  • 49 261
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 913
Момичета, вие как мислите ако поръчам коледна украса - примерно това http://www.marksandspencer.com/Dark-Chocolate-Range-Christmas-De … rand=core&rh=  - дали ще дойде здраво и половината играчки ще са начупени?

Тези играчки са пластмасови. Няма да имаш проблеми.  Аз поръчвах миналата зима - всичко си пристигна в добър вид.

Обаче ако имат ограничение от 25 артикула - ще пускам към Англия.  По-късно ще пробвам. Само да оправя децата.

Благодаря, може би ще пробвам да си поръчам понататък.

# 31
  • Мнения: 368
Много често и до 24 не дава 25 да поръчаш

# 32
  • Мнения: 53
Аз пак за това яке да питам:

http://www.marksandspencer.com/Long-Sleeve-Hooded-Metallic-Coat/ … rand=core&rh=

Зимно ли е? И отвътре има ли поларена подплата? Ако някой го е поръчвал..... Благодаря!

# 33
  • Мнения: 340
Някой го беше получил и похвалил,но не си спомням кой...питай в темата за УК-пазаруването.

# 34
  • Мнения: 2 122
да питам, тези които редовно пускат към МиС, на всяка поръчка ли удържат по 1 паунд, направо влизам в преразход
Онзи ден вместо да натисна бутончето за добавяне на артикул съм натиснала Поръчай с един клик- хоп, поръчка и удържан 1 паунд, естествено я сторнирах веднага
после при редовната поръчка се наложи да променя едни данни по адреса, пак 1 паунд, никак не ми харесва така

# 35
  • Мнения: 1 698
да питам, тези които редовно пускат към МиС, на всяка поръчка ли удържат по 1 паунд, направо влизам в преразход
Онзи ден вместо да натисна бутончето за добавяне на артикул съм натиснала Поръчай с един клик- хоп, поръчка и удържан 1 паунд, естествено я сторнирах веднага
после при редовната поръчка се наложи да променя едни данни по адреса, пак 1 паунд, никак не ми харесва така

Я, аз не съм забелязала такова нещо Shocked

# 36
  • Мнения: 636
Аз пак за това яке да питам:

http://www.marksandspencer.com/Long-Sleeve-Hooded-Metallic-Coat/ … rand=core&rh=

Зимно ли е? И отвътре има ли поларена подплата? Ако някой го е поръчвал..... Благодаря!
Ние го имаме-с поларче е вътре ,мисля че става за зимата-не е от най-дебелите пухенки,но мисля че ще топли а е и доста олекотено.Взех 3-4 за дъщерями ,която е на 3г и3 м и за сега е голямо-мисля,че отговаря на 4-5 Hug

# 37
  • Мнения: 4 239
Сега влизам и понеже имам 10-на съобщение на лични, нека напиша тук - мога да пусна поръчката най-рано след 22 часа, тъй като картата е кредитна и минава време преди да мога да ги ползвам.
Ще пусна поръчката до Англия. Чоча ще има курс в края на тази седмица и в края на другата  така, че ще си получим бързо нещата, стига М&С да ги изпратят веднага.

# 38
  • Мнения: 3 219
Д а ви следя и аз Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 4 239
да питам, тези които редовно пускат към МиС, на всяка поръчка ли удържат по 1 паунд, направо влизам в преразход
Онзи ден вместо да натисна бутончето за добавяне на артикул съм натиснала Поръчай с един клик- хоп, поръчка и удържан 1 паунд, естествено я сторнирах веднага
после при редовната поръчка се наложи да променя едни данни по адреса, пак 1 паунд, никак не ми харесва така


Не съм следила... Може сега да видя. Те като разформироваха една поръчка за 20 лири на 6 пратки... и изобщо и не съм гледала какво теглят. Сумите бяха малки.

# 40
  • Мнения: 4 239
Пуснах по-голямата част от нещата. Направих 2 поръчки. Но ми позволява да пускам до 24 неща. Затова утре продължавам. Ема рева цяла вечер.
Имам някакви 6 лири в акаунта и не знам от къде са.  Седят си там и си намаля сумата с тях. Аз имах отказани поръчки и преди  ми даваха бонуси. Но си мислих, че са приключили. Според мен е някакъв бъг в сайта им.
За първата поръчка даде срок на доставка до 12-ти ноември. Сигурно ще я разделят пак...
Ще видим.

Лека нощ на всички.

# 41
  • Мнения: 2 122
M&S имат разпродажба от днес

# 42
  • Мнения: 4 239
M&S имат разпродажба от днес


Сега ставам. И като гледам някои размери вече са изчерпани.
От нещата, които пуснах през нощта, само едни обувчици бяха намалени. Но си мислих, че са останали от предишна разпродажба.

В тази разпродажба има предимно дамски и момичешки неща.
Аз харесах 2 блузи и 1 дънки.
Даже не виждам категория Разпродажба - Мъже.

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 13:36 от Stryper

# 43
  • Мнения: 429
Stryper, ако решиш да правиш нова обща поръчка, моля едно ЛС  Grinning

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
не някои размери ги няма,а почти никои не са налични Tired

Общи условия

Активация на акаунт