Как тренирах-12

  • 25 380
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Днес скромно-половин час упражнения вкъщи. Peace

# 46
  • Мнения: 409
Здравейте,

Аз ходя до 5 пъти максимум в седмицата, от както обаче включих Липозана по-друго казва кантара Simple Smile

Бих искала да ви попитам вече един месец тренирам всички мускулни групи на всяка тренировка дали не време да ги разделя, един ден горна + Кардио на следващия долна + Кардио?

ЗА Липозана- взимам по 3 на ден-сутрин 2 и вечер 1 таблетка 30 мин преди храна, дали е ок?

Благодаря предварително

# 47
  • Мнения: 4 678
Здравейте,

Аз ходя до 5 пъти максимум в седмицата, от както обаче включих Липозана по-друго казва кантара Simple Smile

Бих искала да ви попитам вече един месец тренирам всички мускулни групи на всяка тренировка дали не време да ги разделя, един ден горна + Кардио на следващия долна + Кардио?

ЗА Липозана- взимам по 3 на ден-сутрин 2 и вечер 1 таблетка 30 мин преди храна, дали е ок?

Благодаря предварително
.ako тренираш повече от два дена може да ги разделиш и на повече/не само долна и горна Peace
...липозана го пий най-малко по 2 таблетки 3 на ден Peace

# 48
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Днес  - крака + 20 мин.пътека. След това 1 час комбинирана гимнастика.  Peace

# 49
  • Мнения: 409
...липозана го пий най-малко по 2 таблетки 3 на ден Peace


хм... Понеже на кутийката пише три таблетки на ден и да не се превишавала дневната доза - Отделно пак на същата тази опаковка пише, че ако съм била искала бързо можело и 2х3... затова и попитах  Mr. Green

Благодаря, Поци  Hug

# 50
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Днес - 45 минути кростренажор   Peace

# 51
  • Мнения: 4 678
...липозана го пий най-малко по 2 таблетки 3 на ден Peace


хм... Понеже на кутийката пише три таблетки на ден и да не се превишавала дневната доза - Отделно пак на същата тази опаковка пише, че ако съм била искала бързо можело и 2х3... затова и попитах  Mr. Green

Благодаря, Поци  Hug
...и 3по3 може да го пиеш....пробвал съм на жена ми Mr. Green..няма проблем Hug

# 52
  • Мнения: 4 678
Днес-ръце/по 4 упражнения за бицепс,трицепс в супер серии/
Кардио- пътека 1 час Crazy
2 мин-6км/ч
2мин-8км/ч
1 мин-10км/ч
..наклон на пътеката-4 степен
...и така 1 час....не е много натоварващо...но хвърлих водата Mr. Green

# 53
  • Мнения: 409
Искам пак да попитам нещо, аз сега като разделя групите мускули, по колко упражнения за мускулна група да правя...

# 54
  • Мнения: 4 678
Искам пак да попитам нещо, аз сега като разделя групите мускули, по колко упражнения за мускулна група да правя...
..зависи коя мускулна група тернираш..малките мускулни..с по 2-3 упражнения ..най-много
..големите..с повече Peace

# 55
  • Мнения: 214
правих тема онзи ден за това че почнах да ходя на фитнес (за 1 път в живота си) с идеята да сваля 10 кг. Във фитнеса няма инструктор, но едно от момчетата ми показа уредите, каза ми първо да правя аеробни упражнения 40 мин, след това да мина по уредите в залата. сега четейки тук обаче разбирам че може би не е много правилно. В крайна сметка първо с кардио ли се започва, ако тренирам крака, гръб, гърди в един ден ли е, ако не на един уред по колко серии се прави на ден? Стоя в залата 1,5ч като приключвам със сауна 2х5мин.
И искам да ги сваля тези пусти 10 кг! #2gunfire

# 56
  • Мнения: 4 678
правих тема онзи ден за това че почнах да ходя на фитнес (за 1 път в живота си) с идеята да сваля 10 кг. Във фитнеса няма инструктор, но едно от момчетата ми показа уредите, каза ми първо да правя аеробни упражнения 40 мин, след това да мина по уредите в залата. сега четейки тук обаче разбирам че може би не е много правилно. В крайна сметка първо с кардио ли се започва, ако тренирам крака, гръб, гърди в един ден ли е, ако не на един уред по колко серии се прави на ден? Стоя в залата 1,5ч като приключвам със сауна 2х5мин.
И искам да ги сваля тези пусти 10 кг! #2gunfire
..не е правилно Naughty
..загрей за 5 мин на някой кардио уред..после мини на силовата..след това прави кардио Peace
..крака ,гръб,гърди в един ден е безсмислено Peace..но ако си в началото ..хубаво е да тренираш всичко..за да ти свикнат мускулите и тялото на натоварването Peace
..колко дена в седмицата ще тренираш Peace

# 57
  • Мнения: 288
Вчера:

10 х 20 коремни;
4 х 40 дупе (легнало положение, във въздуха дупето и интензивно изтласкване)
3 х 10 (за всеки крак, общо 6 х 10) клекове с изправяне и ритане...нещо като нападите, ама не точно...
2х10 и 1х20 за всеки крак бичове - странични;
1х40 за всеки крак задна част;



Днес:

10х20 коремни;
7х40 дупе;
5х10 за всеки крак - клек с ритане;
80 повторения на всеки крак странични за бричове;
3х10 за всяка ръка - комплексно упражнение с тежести;
рамо - 1 серия от по 8 повторения на всяко едно.



# 58
  • Мнения: 98
здравейте, отдавна се каня да се включа, за да ми давате импулс в моментите ми на мързел  Simple Smile
за протокола: 30+, 163см/ 53 кг, цел: стягане на корем и бедра. хран. режим- вегетарианка съм, пия бира/вино Simple Smile, компенсирам с неядене на сладко Simple Smile
фитнес клуб посещавам от само/почти година Simple Smile. започнах постепенно с кардио- тредмил- сега бягам по 3-4 мили/час. напоследък включих и силови тренировки на уредите, по 3/5 серии за бедра (външна/вътрешна част), гърди, задна част на ръцете и рамена, долна част на корема, дупе, правя и няколко серии коремни преси. времето ми за фитнес е 2+ часа, когато отида, обикновено 3-4 пъти/сед.
имам и няколко въпроса Simple Smile:
1. интересно ми е защо се препоръчва като по- натоварващо мускулите и за изгаряне на мазнини не бягането на тредмила, а вървенето на голям наклон. машината ми показва повече изгорени калории, въпреки че не усещам толкова голямо натоварване и не се потя толкова   newsm78
2. поци, моля за помощ  Hug, имам усещането за хаотичност в тренировките ми, как да ги организирам по-правилно, кое след кое да правя  newsm78?!

# 59
  • Мнения: 4 678
здравейте, отдавна се каня да се включа, за да ми давате импулс в моментите ми на мързел  Simple Smile
за протокола: 30+, 163см/ 53 кг, цел: стягане на корем и бедра. хран. режим- вегетарианка съм, пия бира/вино Simple Smile, компенсирам с неядене на сладко Simple Smile
фитнес клуб посещавам от само/почти година Simple Smile. започнах постепенно с кардио- тредмил- сега бягам по 3-4 мили/час. напоследък включих и силови тренировки на уредите, по 3/5 серии за бедра (външна/вътрешна част), гърди, задна част на ръцете и рамена, долна част на корема, дупе, правя и няколко серии коремни преси. времето ми за фитнес е 2+ часа, когато отида, обикновено 3-4 пъти/сед.
имам и няколко въпроса Simple Smile:
1. интересно ми е защо се препоръчва като по- натоварващо мускулите и за изгаряне на мазнини не бягането на тредмила, а вървенето на голям наклон. машината ми показва повече изгорени калории, въпреки че не усещам толкова голямо натоварване и не се потя толкова   newsm78
2. поци, моля за помощ  Hug, имам усещането за хаотичност в тренировките ми, как да ги организирам по-правилно, кое след кое да правя  newsm78?!
1..при кардиото  е важен повишения пулс..с вървене също гориш калории
..но при бягането натоварваш повече ставите..сама си избери как ще тренираш..калориите не ги гледай
..най-добре е интервалното кардио Peace
2...кажи повече за тренировката си..прави кардиото след силовата Peace

Общи условия

Активация на акаунт