Как тренирах-12

  • 25 376
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Сега - упражнения с гири

# 721
  • Мнения: 2 214
Да попитам като пълен лаик във фитнеса. Кое по-добро велото или крос тренажора за кардио? Има закръглен ханш и не искам много мускули на краката, а само стягане.

# 722
  • Мнения: 0
крос тренажора според мен  Peace

# 723
  • Мнения: 673
И двете са ок, но аз предпочитам крос-а, ако въобще някога си губя времето в зала с кардио. Иначе имам истинско колело Simple Smile
По темата: днес плуване 1500 м  Party

# 724
  • Мнения: 0
Днес - трицепс, гръб, рамо, корем и интервално кардио.

Поци, въпросче -  ако правя много повторения с малка тежест не правя достатъчно мускул, ако пък правя с голяма тежест но малко повторения се "помпат" мускулите много бързо. Значи трябва да избера някаква средна тежест и среден брой повторения ли?  newsm78

# 725
  • Мнения: 673
Не съм Поци, но ще отговоря според моите наблюдения. Ходя на фитнес и карам колело. На фитнеса правя малко повторения с големи тежести. Не съм направила мускули хич даже. То и жените не сме предразположени да правим мускули щом докоснем гири. За да направиш мускули, ще има да "помпаш" във фитнеса, да ядеш яко, а ако се наложи и да взимаш и химия.
Виж, на колелото прекарвам доста време, а там са много повторения с много малка тежест (въртенето на педалите). Ами бедрата ми се издуха доста и направих мускули там. Но си се харесвам, не се притеснявам от мускулите, стига да не са обвити със сланина  Wink
Така, че аз съм за тежки тренировки във фитнеса, тъй като енергоразходът е голям, а силата се увеличава и можеш да ползваш уменията в ежедневието (да вдигаш тежки неща, да мъкнеш товари и т.н.) без да изглеждаш като Арнолд.
Намери си твоят тип тренировки и не се притеснявай за качване на мускул, дори при мъжете става трудно  Peace

# 726
  • Мнения: 3 698
40 мин. кростренажор  Hug

# 727
  • Мнения: 0
Днес - само народни танци и  50 коремни преси  Embarassed

# 728
  • Мнения: 4 678
Днес - трицепс, гръб, рамо, корем и интервално кардио.

Поци, въпросче -  ако правя много повторения с малка тежест не правя достатъчно мускул, ако пък правя с голяма тежест но малко повторения се "помпат" мускулите много бързо. Значи трябва да избера някаква средна тежест и среден брой повторения ли?  newsm78
..зависи от целта Peace

# 729
  • Мнения: 0
Буболечка, благодаря ти много за мнението.  Peace  Верно съм забелязала, че ти тренираш с големи тежести.  Но и доста кардио правиш, а аз като не правя чак толкова и ми се пудуват мускулите. Не знам дали е от това, но определено ми проличава като скоча на големи тежести.   #Crazy

ха ха верно щеше да е добре да кажа каква ми е целта.  Grinning   Искам да повтвърдя мускулите, но да не се напомпвам. А съм забелязала, че като вдигам повечко тежест и веднага започва да ми личи.  С други думи искам силни мускули, но да си останат издължени, да не са прекалено изпъкнали. 
Дано успях да обясня горе долу.  Peace

# 730
  • Мнения: 4 678
До 15 повторения с максимални тежести...3 серии..все пак зависи и коя мускулна група трениташ Peace
и стречинг Peace..през цялата тренировка Peace

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 00:31 от Поци

# 731
  • Мнения: 673
5х20 бърпита
5х40 обратни коремни
5х3 асистирани набирания
5х8 обратни набирания
5х20 суинга @пудовка
Малко плуване и малко колоездене  newsm68

# 732
  • Мнения: 0
Днес 5 км бягане  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 3 698
корем + 40 мин. кростренажор  Hug

# 734
  • Мнения: 0
Днес - 6 км бързо ходене

Общи условия

Активация на акаунт