Черен списък на хотелите в България!

  • 376 786
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 037
Lorri, наистина ме изненада.
Не съм била в този хотел, но правят много реклама. Имаха и тук специална тема.
Действат с желание да се утвърдят на пазара.
Поговори ли с тях на място?

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
 Спа хотел Вита Спрингс до с. Баня - все още нито е спа, нито е хотел. Обещанията на собствениците са - "че ще стане Grinning", ама хем е в бъдеще време, хем имам примамливи оферти, НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ!

Уж топлата минерална вода се носи с водоноски, по 1-2 на ден, истива ужасно бързо до ок. 20-22 градуса. Открито е и има бръснещ вятър. Закуската е под всякаква критика, ако тръгна да описвам, че кажете, че преувеличавам. Цените са леко завишени на останалото меню. Носи се домашно мляко в бидони, за което няма гаранция за обеззаразеност и се разрежда до консистенцията на вода.
Собственици са усмихнати и приветливи, но или не знаят как се прави този бизнес или преднамерено пестят прекалено много от всичко възможно, за да разработят бизнеса си, доколкото разбрах взет с кредит. Не искам да издребнявам в повече подробности, за който иска ще пиша.

# 152
  • София
  • Мнения: 415
Люлин, и аз бях доста изненадана. Само хубави неща бях чела и отидох с голямо нетърпение. Говорихме на място- за студената вода нищо не можело да се направи, нямали нагреватели в басейна. А аз си мислех, че като е минерална би трябвало да е топла, поне така е на другите места...
За закуската доста хора се оплакаха, не бях само аз- дано да са се поправили.
Иначе другите неща бяха ок, но аз не бих повторила скоро- за мен топлия минерален басейн е доста важен.

# 153
  • Мнения: 3 271
Люлин, да , говорихме на място- за студената вода нищо не можело да се направи, нямали нагреватели в басейна. А аз си мислех, че като е минерална би трябвало да е топла, поне така е на другите места...
За закуската доста хора се оплакаха, не бях само аз- дано да са се поправили.
Иначе другите неща бяха ок, но аз не бих повторила скоро- за мен топлия минерален басейн е доста важен.
Водата в Девин е минерална но не топла.И във басейните я затоплят PeaceОт спечелилите тогава пък никой не даде никакви отзиви.

# 154
  • Мнения: 2 037
mimi, онази тема след играта я заключиха.

lorri, доста често получавам известия от Исмена, повечето включват снимки на външния басейн. Красив, но празен.  Simple Smile Явно има причина да е празен. Не виждам причина да го държат неизползваем. Някой къпеше ли се изобщо в него?

# 155
  • София
  • Мнения: 415
Да,имаше по един -двама смелчаци на ден  Simple Smile, водата все пак беше 20 C. А са сложили и спасител на външния басейн, сигурно за да спасява хората от замръзване....

# 156
  • Мнения: 0
С две семейства си направихме, резервация във въпросния "комплекс", при което ни се поиска капаро от 100 лв., но ние като застраховка пратихме само 50 лева. Изключително любезно ни отговориха на всички отправени въпроси, както и ни гарантираха, че това което е качено в сайта отговаря напълно с действителността. Забележете снимките в сайта, всичко е на 6+, но това е пълна илюзия НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ПОСЕТИТЕ ТОВА МЯСТО. Като влезете във вилата първото нещото което се усеща е натрапчива миризма на стар стол за хранене непочистен. Стените навсякъде в помещенията във вилата, са добре почистени, личи си къде е чистено и къде е било изцапано с кръговите движения които са оставени като отпечатък с мокрия мръсен парцал. Уникалността на вилата е ОГРАДАТА, цяло село е понарисувало нещичко на нея, представете си бял фон на които са изресувани всякакви животинки украсени с различни цветни безброи плочици, КРАСОТАААА. Навсякъде има указателни табели с правила за ползване ЗАБЕЛЕЖЕТЕ
1. басейна се ползва до 20:00ч. като не се пие, пуши или яде около него (защото така блестеше от чистота, че как да го замърсим)
2. барбекюто се ползва до 21:00 часа така че хапвайте на бързо, хвърляте пържолите в 17:00 часа че НЯМА ВРЕМЕЕЕЕ, след това ПЪЛНА ТИШИНА, че да не развалим тишината на собствениците, те си лягат след като си затворят кокошките. Банкети и приятни нощи на чист въздух - в кой филм сте го гледали бе хора МАРШ В ЛЕГЛАТА
Това са правилата за които се сещам в момента, НО още изненади могат да ви се поднесат не се притеснявайте хахахаха.
В двора са разположени няколко вили, между които няма никакво пространство, представете си при разпродажба какво е нещо подобно  . Като видяхме този "комплекс" толкова се очаровахме че ДИМ ДА НИ НЯМА ТОЧНО ЗА 5 МИНУТИ  бяхме по колите си. А наглоста на собствениците е непоправима, звъняха ни цял ден да ни приканват да се върнем и да бъдем техни гости  . А за да не се подведете и Вие това е сайта на уникалното място за отдих http://www.komplekselena.com/gallery.html

# 157
  • София
  • Мнения: 137
Хотел Ловен дом Тихов дол е само за този списък, за съжаление. Има потенциал да бъде едно хубаво място, но толкова неща не му достигат... Най-напред, нямаше да е лошо, ако беше по-добре поддържан. Басейнът е мръсен, няма къде да се седи около него, само някакви столчета, един счупен шезлонг и трева с коприва! Тоалетната ни беше запушена, стаята миришеше ужасно - цялата миризма на пържено от кухнята се качваше горе. Езерцата от снимките не са пълни с вода и патета вместо да плуват в тях са в клетки. Детският кът е тотално занемарен. И като капак - нито един мобилен оператор няма обхват. Останахме доста разочаровани и не бихме повторили!

# 158
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Спа хотел Медикус - Вършец Sick.
Добър замисъл, трагично изпълнение.

# 159
  • Мнения: 13 187
Хотел "Роял", Златни пясъци. Чудно кой му е дал 4 звезди.
Само два малки асансьора за доста висок хотел;
малък ресторант за размерите на хотела- налага се да се изчаква, докато се освободи маса; половината маси са запазени за чужденци и дори да са свободни, българските туристи нямат право да сядат там;
климатика в едната стая не работи /но това не пречи точно на нейния балкон да има две външни тела, на климатици от други стаи, така не можеш да си отвориш вратата на балкона, защото шума е нетърпим/, в другата няма дистанционно- включват ти го с едно, което остава на рецепция и ако искаш да го спреш просто трябва да дръпнеш контакта /колко му е, а ако искаш пак да го пуснеш през нощта- просто притичваш до рецепция/;
няма две еднакви фуги на плочките в банята, мивката е с размерите на душкабината;
в басейна плуваха шалтета;
леглото беше съставено от две отделни, всяко с различна дължина; матраците покъртително неудобни, одеалата- направо ми дожаля и ми идеше да купя едно свястно...

Издържахме само един ден. Жалко за разходите по пътуването дотам и за мечтаната приятна почивка.

# 160
  • София
  • Мнения: 3 978
Спа хотел Медикус - Вършец Sick.
Добър замисъл, трагично изпълнение.

Били сме там 2 пъти и двата пъти останахме много доволни. Би ли разказала?

# 161
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да разкажа за нашата "почивка" в спа хотел Медикус.
Е направо още на мога да го преглътна .
Бяхме два дена този уикенд там по някаква тяхна специална оферта за месец септември, включваща две нощувки, закуски, две вечери и два частични масажа. Е да ама не !
На този хотел не знам кой му е дал 4 звезди , може 2+ но и те са много.
На пръв поглед изглежда добре, фоайето е приятничко, стаите сравнително добре обзаведени....но до тук. Спа център - под земята и направо миниатюрен - басейна с възхладна вода е около 1,30 дълбок и 3 на 5 метра. Сауната - стига за трима човека и е само 59 градуса. Топлите лежанки не са топли ...и т.н. Външен басейн - няма. Има огромна строителна площадка зад хотела, към момента замразена.
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  . В банята няма завеса или параван и цялата е мокра след къпане. Няма нови сухи халати на следващия ден - трябва да си ходиш с мокрите от вчера
И черешката на тортата - включената вечеря !!
Тристепенно меню - салата, основно и десерт.
От 5 вида основно, 3 ги нямаше - а останалите бяха явно от предната седмица.
Мога още много да пиша за неориентирания персонал, недобрата хигиена, но да не прекалявам.
За първи път ми се случва така да се разочаровам от хотел, винаги са били повече положителните неща, но сега направо се потресох.
П.П. Това съм го писала в темата за Вършец и сега просто го копирам Laughing.

# 162
  • София
  • Мнения: 864
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  
е кой ще ми забрани да си простна халата или хавлията:)

# 163
  • Мнения: 190
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  
е кой ще ми забрани да си простна халата или хавлията:)
Извинете ме,че не е по темата,ама от такива дето си просТват хавлиите по парапетите на хотелите,а после се правят на много големи капацитети по храна , обслужване  и т,н. направо ....

# 164
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  
е кой ще ми забрани да си простна халата или хавлията:)
Извинете ме,че не е по темата,ама от такива дето си просТват хавлиите по парапетите на хотелите,а после се правят на много големи капацитети по храна , обслужване  и т,н. направо ....
Къде, миличка, прочете парапет newsm78.......и какво би направила с мокри хавлии/3 бр./ и мокри халати /3бр./, които не ти ги сменят 2 дена Tired

Общи условия

Активация на акаунт