Черен списък на хотелите в България!

  • 376 188
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 3 610
Независимо от цената дали е 20 лв. или 120 лв. всеки хотел трябва да поддържа хигиена и добро обслужване. Всеки, без изключение! Иначе е точно за тази тема!
Спала съм и в евтини хотели с чудесно обслужване и в скъпи, където не бих повторила.
Абсолютно вярно! Стига да е истина!

# 841
  • Мнения: 3 347
Не казвам ,че в целия хотел е така . Не съм обикаляла стаите на гостите да ги разглеждам . Може би нашата е инцидент,но е факт. " Намерете си друг хотел" Що за поведение е това . Един вид като не ви харесва оправите се. Тава е тема в която хората изявяват мнение за хотели от които не са доволни. Това ,както винаги има доволни и недоволни. Аз определено не съм доволна от стаята и изказвам мнение ,а Вашето мнение е за друга тема. Спато наистина е добро ,но не   съм дошла да спя в спато.Всеки си има предпочитания ,аз обичам да си почивам в стаята на спокойствие.
Само че темата е "Черен списък на хотелите в България". След като нямате представа за хотела като цяло, откъде накъде ще го поставяте в този списък? Вие оплакахте ли се на рецепцията от "мръсотията"? Създавате тенденциозно абсолютно невярна представа просто.

Това уточнение как се казва темата е за вас july1993 явно,има теми където може да си го хвалите  Peace.А да попитам също-вие във колко стаи едновременно се настанявате при едно посещение  Flutter?Може да сте многобройна фамилия и да заемате няколко,но уви-момичето е с едно дете и ангажира една стая и съответно от нея има представа.Според вас вероятно е вървяла със затворени очи през общите части щом няма представа от хотела  hahaha.И от кога трябва изрично да уточняваш на рецепция,че искаш чиста стая newsm78?Някаква новост ще да е  Rolling Eyes,останала съм с впечатление,че се подразбира...

# 842
  • София
  • Мнения: 3 610
Нещо не сте разбрали вероятно. Казах, че ако е имало проблем, то за него се съобщава на рецепцията и той се отстранява веднага. Ако е попаднала на неподходяща за нея стая, е можело да поиска смяна. В колко стаи почивам, не е Ваша работа. Идете и вижте как изглеждат общите части на хотела, пък тогава коментирайте. Нямам намерение да превръщам темата в кокошарник.  Naughty

# 843
  • София
  • Мнения: 6 360
Това, което най-много ме дразни в българските хотели, когато си на ол инклузив е, че винаги на входа на ресторанта те питат кой номер стая си и отмятат. Била съм на много места в чужбина, никъде го няма това. Не зная по какъв начин си организират нещата и как си помнят гостите, но не се чувстваш като натрапник.

аз пък не съм била в хотел в чужбина, в който да не те питат за номера на стаята при влизане в залата за закуска - вкл. и в 5-звездни хотели.

# 844
  • Мнения: 29 254
Независимо от цената дали е 20 лв. или 120 лв. всеки хотел трябва да поддържа хигиена и добро обслужване. Всеки, без изключение! Иначе е точно за тази тема!
Спала съм и в евтини хотели с чудесно обслужване и в скъпи, където не бих повторила.
Абсолютно вярно! Стига да е истина!

Кое дали е истина?

# 845
  • Мнения: 728
Да включа и аз хотел Елбрус - Велинград. Ами нищо общо със снимките в букинг - много стара и западнала база - върнаха ни мнооого години назад.

# 846
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
Това, което най-много ме дразни в българските хотели, когато си на ол инклузив е, че винаги на входа на ресторанта те питат кой номер стая си и отмятат. Била съм на много места в чужбина, никъде го няма това. Не зная по какъв начин си организират нещата и как си помнят гостите, но не се чувстваш като натрапник.

аз пък не съм била в хотел в чужбина, в който да не те питат за номера на стаята при влизане в залата за закуска - вкл. и в 5-звездни хотели.
Абсолютно вярно. И аз не съм била в хотел в чужбина, в който да не са ме отмятали и честно казано не ми се е случвало в Бг. Може да не съм попадала в такива хотели у нас, но не са ме отмятали.

# 847
  • София
  • Мнения: 3 610
Независимо от цената дали е 20 лв. или 120 лв. всеки хотел трябва да поддържа хигиена и добро обслужване. Всеки, без изключение! Иначе е точно за тази тема!
Спала съм и в евтини хотели с чудесно обслужване и в скъпи, където не бих повторила.
Абсолютно вярно! Стига да е истина!

Кое дали е истина?
Твърдението на limonche_

# 848
  • Мнения: 29 254
Понеже цитираш мен, нещо май се замота...... newsm78

# 849
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
В хотелите в чужбина, където съм ходила не мисля, че някъде са ме питали в коя стая съм. Може да е имало някой случай, който да съм забравила, но като цяло - не са ме отмятали. За мен не е проблем, ако ме попитат - независимо в коя държава съм.

# 850
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 063
Не казвам ,че в целия хотел е така . Не съм обикаляла стаите на гостите да ги разглеждам . Може би нашата е инцидент,но е факт. " Намерете си друг хотел" Що за поведение е това . Един вид като не ви харесва оправите се. Тава е те в която хората изявяват мнение за хотели от които не са доволни. Това ,както винаги има доволни и недоволни. Аз определено не съм доволна от стаята и изказвам мнение ,а Вашето мнение е за друга тема. Спато наистина е добро ,но не   съм дошла да спя в спато.Всеки си има предпочитания ,аз обичам да си почивам в стаята на спокойствие.
Само че темата е "Черен списък на хотелите в България". След като нямате представа за хотела като цяло, откъде накъде ще го поставяте в този списък? Вие оплакахте ли се на рецепцията от "мръсотията"? Създавате тенденциозно абсолютно невярна представа просто.

Нека и аз да се намеся. Напълно съм съгласна с july1993. Хотела си е ок във всяко едно отношение, а това че госпожата отишла преди часа за настаняване и се е наложило да изчака е смехотворно да се споменава дори.

# 851
  • Мнения: 19 473
А вие откъде разбрахте, че госпожата е отишла преди часа за настаняване? И че другите неща, които твърди не са истина? Това, че на агенциите показват определени стаи не означава, че всички те са с еднаква квадратура, гледка и мебели, както и че се почистват качествено.

# 852
  • Мнения: 13 527
Защо след като някой е описал своето неприятно впечатление от хотел е нужно да се спори?
Не се е харесало, пише. Започват се спорове, апострофи.Защо?

# 853
  • Мнения: 6 622
Не казвам ,че в целия хотел е така . Не съм обикаляла стаите на гостите да ги разглеждам . Може би нашата е инцидент,но е факт. " Намерете си друг хотел" Що за поведение е това . Един вид като не ви харесва оправите се. Тава е те в която хората изявяват мнение за хотели от които не са доволни. Това ,както винаги има доволни и недоволни. Аз определено не съм доволна от стаята и изказвам мнение ,а Вашето мнение е за друга тема. Спато наистина е добро ,но не   съм дошла да спя в спато.Всеки си има предпочитания ,аз обичам да си почивам в стаята на спокойствие.
Само че темата е "Черен списък на хотелите в България". След като нямате представа за хотела като цяло, откъде накъде ще го поставяте в този списък? Вие оплакахте ли се на рецепцията от "мръсотията"? Създавате тенденциозно абсолютно невярна представа просто.

Нека и аз да се намеся. Напълно съм съгласна с july1993. Хотела си е ок във всяко едно отношение, а това че госпожата отишла преди часа за настаняване и се е наложило да изчака е смехотворно да се споменава дори.
Кой е отишъл преди часа за настаняване?  Че нещо не ми стана ясно. Става ми малко странно ,как наскачахте да защитавате хотела.  Има друга тема за бял списък. Тук всеки изказва негативни впечатления от хотели. Не разбирам какъв ви е проблема.А и поисках смяна на стаята, казаха че нямало свободни

# 854
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Само да вметна нещо: настаняване след 14:00, не означава, че точно в 14:00 ще ви настанят. 30 минути изчакване е съвсем ок.
Иначе няма лошо в отрицателните коментари, но някои от тях са абсолютно нереалистични.

Общи условия

Активация на акаунт