Черен списък на хотелите в България!

  • 376 829
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 29 322

Да жаба е. А в този мръсен и вероятно студен басейн един мъж се хвърли да плува!
В стаята беше усойно и неуютно. Водата едва течше от чешмата.

Този мъж явно няма притеснение от бактерии и гадости... /повръщащо човече/.
Жабата сигурно е част от менюто.  Хващаш си я и ядеш жабешки бутчета...

# 1 306
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Качете тези снимки в Гугъл плейсес и напишете коментар, за да излязат, когато някой търси хотела.

# 1 307
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Еко живот!

# 1 308
  • Мнения: 1 119
Направих снимките, защото не беше за вярване подобна мърсотия и занемареност. Този хотел трябва да бъде затворен от ХЕИ. Служителките, намръщени и пренебрежителни си пушеха цигари.

# 1 309
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
А сигнал пусна ли? Явно трябва да го затворят, не отговарят и на елементарни условия, но все пак РЗИ не обикалят обекти ей така, по сигнали работят

# 1 310
  • Мнения: 1 119
А сигнал пусна ли? Явно трябва да го затворят, не отговарят и на елементарни условия, но все пак РЗИ не обикалят обекти ей така, по сигнали работят
Току що направих това. Нямам договор или ваучер, защото той остана там, а аз нямам копие. Ваучерът ми беше подарък от приятелка, която имаше най-добри намерения и сега не ми е удобно да и искам копие, което да приложа към жалбата. Приложих само снимките.

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 17:34 от maya_alex

# 1 311
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
В Еленски ритон беше отлично преди почти 9год.Тогава за първи път се набутах с ваучери със закуска, обяд и вечеря. Всичко беше фантастично. Позволихме си преди 4 години да повторим, но само със закуска. Ужас. Навремето бащата се грижеше за комплекса, а сега вече дъщеря му. Светлинни години разлика. Ресторанта затваря в 29ч.,бях изумена. Имаше деца, един ден не се излъгаха да направят супа за обед. Тогава отидохме за три дни. Следващите две вечери ходех е да вечеря в Елена(Тихия кът). На тръгване оставих прозорците на стаята да се проветря.Собственнипката щеше да си счупи краката да бяга да ги затваря. Изумих се. Никога повече няма да стъпя там. То и за кафе не става. Снимките са от преди 10-12години.Ние нощувахме в къщичките.

# 1 312
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
А сигнал пусна ли? Явно трябва да го затворят, не отговарят и на елементарни условия, но все пак РЗИ не обикалят обекти ей така, по сигнали работят
Току що направих това. Нямам договор или ваучер, защото той остана там, а аз нямам копие. Ваучерът ми беше подарък от проятелка, която имаше най-добри намерения и сега не ми е удобно да и искам копие, което да приложа към жалбата. Приложих само снимките.
Така се прави, браво! И да нямаш ваучер е съвсем доказуемо, че си била там, даже и точните дати. Ваучера трябва да го осчетоводят като платежно средство и задължително трябва да са ти взели и записали данните, заради туристическия данък. Да информираш после за изхода от жалбата

# 1 313
  • Мнения: 1 119
А сигнал пусна ли? Явно трябва да го затворят, не отговарят и на елементарни условия, но все пак РЗИ не обикалят обекти ей така, по сигнали работят
Току що направих това. Нямам договор или ваучер, защото той остана там, а аз нямам копие. Ваучерът ми беше подарък от проятелка, която имаше най-добри намерения и сега не ми е удобно да и искам копие, което да приложа към жалбата. Приложих само снимките.
Така се прави, браво! И да нямаш ваучер е съвсем доказуемо, че си била там, даже и точните дати. Ваучера трябва да го осчетоводят като платежно средство и задължително трябва да са ти взели и записали данните, заради туристическия данък. Да информираш после за изхода от жалбата
Винаги оставям отзиви за хотелите, в които съм била. Аз самата, когато правя резервация изчитам всички мнения в различните сайтове и те са доста точни, за това какво да очаквам. Затова и аз се старая да бъда полезна на други хора. За този хотел оставих отзиви и в други сайтове за резервации, освен сигнал в Комисията за защите на потребителите.

# 1 314
  • Мнения: 7 776
Green life Пампорово
Очудващо за мен, няма почти отрицателни отзиви за него в интернет. Пристигнахме късно вечерта, в 21,но бяхме предупредили, че ще закъснеем. Първо ни смениха студиото с апартамент (уж комплимент от хотела). Влизаме - в спалнята зее отворена балконската врата и вътре е същата температура, каквато навън. Радиаторите и те ледени. Отиде мъжа ми долу, жената на рецепцията се изпарила, нямаше я цяла вечер и сутринта даже. Иначе уж 24/7 рецепция. Звънна мъжа ми на телефона им, пита ги за отоплението - след 10 минути. Минаха 10 минути,минаха 2 часа, мина цяла нощ - парното не работеше и мисля,че е съвсем умишлено. След като изчакахме 10минути, мъжът ми слезе пак да търси някого, защото няма как да изкъпя и приспя дете на тоя зимник. Намерил охраната, той му дал една духалка със стопена пластмасова решетка. Два часа й отне да стопли спалнята.
В спалнята - мъртви мухи по пода, петна по чаршафа и дупки, прах по нощните шкафчета и лампи. В гардероба ни едно дебело одеало, но пък пожълтели от пот възглавници имаше.
В банята - батерията се клати, явно не е хваната към гипскартона, казанчето на тоалетната звучи поне 30 минути след пусната вода, мухъл по ваната. Топлата вода беше точно 2 мин, къпахме се с мъжа ми със студена, детето мина без баня. Но най-култовото бяха два отпечатъка върху лирата в банята - фекални отпечатъка по-точно, уви не беше ръжда.
Паркинг няма - паркира се на улицата, която беше изцяло заета от автомобили. Трябваше да се наврем в едни шубраци и да се излиза/влиза през едната страна на колата.
Дребни неща - като петна по мокет, щори, неработещи щори, падащи вратички на шкафове, подпрени с картон, но все пак правят лошо впечатление и показват нулево желание на собствениците да поддържат стаите си.
Щях да ги преглътна, но без отопление и топла вода, с малко дете - абсурд. От 3 платени нощувки - една изкарахме.
На картинка изглежда супер, но не е. Честно казано в хижа, щяхме да изкараме по-добре. За първи път ми се случва подобно разочарование.

# 1 315
  • Мнения: 853
Аууууууууу , а какво обслужване имаше като беше Евридика хилс преди 6-7 години

# 1 316
  • Мнения: 29 322
Честно да ви кажа, направо ме е страх да си запазя хотел, като знам, че може да ни се провали почивката, където и да бъде тя.
А цените не са никак ниски за нощувки...... Close

# 1 317
  • Мнения: 1 119
За този хотел имам и добри и лоши впечатления.  Пристигнахме късно, като вас, но в апартамента, в който ни настаниха беше приятно топло. Навън въпреки, че беше началото на есента, беше студено. Били включили духалка час преди да отидем, за да се стопли. Поискахме да затоплят сауната, направиха го. На рецепцията наистина рядко се появяваше служителката, но пък беше любезна.
Може би има какво още да се желае, но спорад мен беше приемливо чисто. Минус е липсата на място за паркиране, трудното намиране на хотела, мястото за закуска, както и самата закуска.
Е, за тези пари - толкова!

# 1 318
  • Мнения: 7 776
Изобщо не разбирам мисленето "за толкова пари - толкова", парите не са малко. Мястото не заслужава и една звезда, камо ли три. Особено сравнено с други 3-звездни хотели.

Вие сте били късметлии и са ви затоплили стаята, а нашата са я проветрявали към няколко часа и са забравили и вратата на балкона отворена. Изобщо какво си говорим за духалки, зимен курорт топли клиенти с духалки, трагедия. Няма топла вода и мръсотия навсякъде, включително нечии фекални следи.

Нищо де,сигнализирани ,са до няколко институции,ще си получат проверката и глобите.

# 1 319
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
За този хотел имам и добри и лоши впечатления.  Пристигнахме късно, като вас, но в апартамента, в който ни настаниха беше приятно топло. Навън въпреки, че беше началото на есента, беше студено. Били включили духалка час преди да отидем, за да се стопли. Поискахме да затоплят сауната, направиха го. На рецепцията наистина рядко се появяваше служителката, но пък беше любезна.
Може би има какво още да се желае, но спорад мен беше приемливо чисто. Минус е липсата на място за паркиране, трудното намиране на хотела, мястото за закуска, както и самата закуска.
Е, за тези пари - толкова!

Точно така! Срещу 40лв на апартамент на вечер не бих се надявала на много. Ми това е по 13лв на човек на денонощие  #Crazy  И квартирите са по-скъпи, дето са с обща баня на етажа.

Общи условия

Активация на акаунт