Twilight/Здрач- сагата- тема 46 (а.к.а. "Треска за Новолуние")

  • 26 867
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 209
това синема сити къде го??? Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3
Бях си казала, че днес няма повече да се обаждам, но не ме сдържа  Simple Smile

Аз го вярвам това, че Роб е особняк. Дори с това си обяснявам факта, че се справя с лудата ситуация около филма. А в онова клипче в Кан на благотворителния- целувка- търг той беше такъв сладур и срамежлив на всичкото отгоре, при все, че мадамите около него припадаха на рояци.  

Това интервю при Лейдита и Роб свежо ли е или са използвани за профила предишни?  Защото подчертаните откъси са ми сякаш познати и видях и споменатото за по-късия крак.    Simple Smile

# 32
  • Мнения: 384
Е,дайте го това клипче,моля!
Душесс до Пловдив няма да мога да стигна,няма ли нощна прожекция и в Софето?Аз съм на линия!

# 33
  • Мнения: 84
Iana, има го и в София!!!

Първата прожекция за широката публика на филма „Здрач 2: Новолуние” ще се проведе в Cinema City София и Cinema City Пловдив в нощта 26 срещу 27 ноември от 00:01.

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Идваааам на прожекцията и на двете всъщност. Въпроса, който виси с пълна сила е КЪДЕЕЕЕ?

# 35
  • Мнения: 2 897
Идваааам на прожекцията и на двете всъщност.

Помислих в 1ия момент, че ще присъстваш едновременно в София и Пловдив Joy

# 36
  • Мнения: 21
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН

-   Главната новина в блогосферата- Vanity Fair фотосесията с Роб, и outtakes oт нея. Агент Мон е качила едните тук, а другите тук, и не знае жива ли е, умряла ли е, има ли надежда за нея или не... Laughing

 



- Видеоклипове със същите снимки, тук


- При Robsessed има и статията от VF


- Продължение на темата за приликата между Роб и Джеймс Дийн, тук


- Превод на част от интервю с Роб за мексиканско издание, в което го питат (между другото) как се чувства като гей-икона Laughing,


- GQ outtakes от сесията с Кристен, където е хм.. малко предизвикателна. Още тук

 


-   Edwad and the Volvo... Heart Eyes Голяма снимка тук, гифове тук.




-   Някои работят, някои се забавляват...

 


- Рашел води кампания за малките кученца, клип тук


-Малко Здрач-Хелоунски неща, подбрани от Бела тук.


-   Неси-Веси е надушила как се печелят пари от Здрач в Щатите (и иска билетче)- тук.





-   Бела е чула, че... ангелите са новите вампири . …spooky

…………

Предишните бюлетини са тук

# 37
  • Мнения: 384
В София Синема Сити мисля,че е Мола на Стамболийски-идваммм и аз!Утре ще взема да ида до там и да питам как стоят нещата,имат ли билети?
Аз днес съм само с едното дете и се чувствам като отвързана  Joy,позамазвам малко из къщи,15-20 мин. се занимавам с малкия и пак тука,излзиам по работа на бързо и пак тука,луда работа.Искам да почвам някъде на служба,ама с нет и да съчетвам форум и заплата.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 116
току-що получих това по пощата
Току-що ми изпратиха това от Cinema City

Не знам дали ще има и нещо в Арена

Нощна прожекция на „Здрач 2: Новолуние” в Cinema City София и Cinema City Пловдив

 Първата прожекция за широката публика на филма „Здрач 2: Новолуние” ще се проведе в Cinema City София и Cinema City Пловдив в нощта 26 срещу 27 ноември от 00:01. Зрителите ще могат да си припомнят първия филм „Здрач”, на специалната прожекция от 21:30ч. Билетите ще могат да се резервират на www.cinemacity.bg от сряда. От същия ден сутрин ще са в продажба. Феновете на вампирската сага, които закупят билети за нощната прожекция на новият филм до края на следващото новолуние, 24 Ноември, ще участват в специална томбола в нощта на събитието за 5 DVD в Cinema City София и 5 DVD в Cinema City Пловдив с първата част от сагата . На касите на киното ще има кутии, в които може да се пускат касовите бележки с име и телефон. Още много забавления очакват феновете, посетили първата прожекция на филма „Здрач 2: Новолуние”. Конкурс най-добър грим в стил „Здрач” ще забавалява екзалтиралите фенове.

# 39
  • Мнения: 384
Ами какво да направим-да се преброим и да резервираме или в сряда на опашка всеки да купува?  newsm78

# 40
  • Мнения: 116
Ааааа, чак сега видях, че и Дукесата писала....
Явно тя си чете по бързо служебната поща от мен Simple Smile

Аз предлагам заедно да купуваме билети, за да сме на на един ред поне!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 44 209
  bouquet  bouquet  bouquet мерси за бюлетина Simple Smile

А Ан Райс беше авторката на Интервю с вампир, нали? или греша...не знаех, че толкова мн  книги има още Laughing

# 42
  • Мнения: 21
Кристабел имала трудно възстановяване след лазерната операциа на очите, научих от Мона, която е в движение
Дано се появи следобяд/привечер да обясни по-подробно

Но, стискайте палци, де  Peace Hug

# 43
  • UK
  • Мнения: 3 959
Анкетата ме обърква, така че само се записвам.

# 44
  • Мнения: 384
Кристабел да не би да си е правила лазерна за премахване на диоптер..и аз се замислям за такава операция.Стискам палци всичко да е ок!  Praynig
Ами Бела тогава аз се записвам за резервацията,ако трябва и когато трябва ще давам парички  Peace:
1.Яна

Общи условия

Активация на акаунт