Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (10)

  • 104 690
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Твърдо го замени с по-евтиния, селенът си е селен, освен това я ти повлиял, я не Simple Smile Е, дано си ок разбира се!
Много ме дразнят някои доктори като държат на коя фирма да си купиш и ако може и от кой аптекар!Аз пък винаги питам защо точно този вариант е по-добър за мен и с какво.

Пропуснах да напиша аргумента на моята лекуваща,че Цефасел-а е препарата,който го препоръчва Института по ендокринология като най-добър.
Освен това се чудя като ви чета, дали има някоя от вас, на която да и се е случило чудото да и намалее косопада. newsm78
Бързо да се похвали. Grinning

# 16
  • Мнения: 187
90-дневната е добра. Малко изнервя това редуване на дните, а на мен и плодовите дни ми идват в повече - всеки 4-ти ooooh!, но полза има. Ако имаш въпроси, можеш и тук да питаш. Все пак съм от пионерите в диетата Wink, макар нито веднъж да не я докарах до края. Сраааам Blush

Днес да не е пълнолуние, та всички на вода минали newsm78
Пълнолуние, пълнолуние - от 21,14часа....
Какво ти попречи, Птицанке, да я  докараш докрай? То и на мен си се струва дълго времето, за 3 месеца я камилата, я камиларя, а и много празници....., но сега съм се надъхала...Иначе плодовете не са ми проблем  Peace

# 17
  • Мнения: 775
И като все ги докарвам докрай, но после върло му отпускам края, каква полза Embarassed
Един приятел много ме успокояваше "спокойно, то бивши дебели нема"  Simple Smile
Пак ще диетувам след...Нова година!

# 18
  • Мнения: 187
Браво, птица   за новата тема, без теб сме за никъде!
Абе не е ли по-добре диетите да се правят през лятото. То сега са ни погнали едни вируси, ужас. А и за зимата по-добре да си имате малко килца запас. Все пак успех на ентусиастите!
Лятото е лесноооо - движение навън, храна лека и по-малко ти се яде... А сега... не ми се говори, ч емис е реве... То тези кила дето ги свалих за два-три месеца лятото стана, а сега само задържам с много пот на кростренажора, даже вече съм качила 1кило.. smile3511
Затова ви викам - стискайте палци да устискам... #Puppy dog

# 19
  • Мнения: 656
Хайде и аз в новата тема. Wink
Днес си пуснах изследвания и се надявам да са добре.Най-редовния посетител на лабораториите Mr. Green

Някой по нагоре питаше за косопада-аз да кажа ,че все още не мога да го преборя,въпреки че хормоните отдавна са ми в норма,а и изпробвах де що има мазила и хапчета.Надявах се поне от бременността да се пооправи,нали уж тогава ставала косата най-хубава,ама не-няма ефект.В момента съм спряла абсолютно всичко и гледам да не му обръщам внимание.

Птица,мерси за темичката,на мен много ми помага  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 17:27 от мерри

# 20
  • Мнения: 776
Пропуснах да напиша аргумента на моята лекуваща,че Цефасел-а е препарата,който го препоръчва Института по ендокринология като най-добър.
Освен това се чудя като ви чета, дали има някоя от вас, на която да и се е случило чудото да и намалее косопада. newsm78
Бързо да се похвали. Grinning

Здравей и добре дошла при нас!   bouquet Аз пих Цефазел повече от 6 месеца. Действително се поръчва, но понеже си го купувах от една и съща аптека ми го доставяха без проблем. Скъпичък ми се вижда , защото даваш по 13 лв. на всеки 20 дена, въпреки това на мен ми спаднаха антителата. Имам пълно доверие на моя ендокринолог и съм убедена, че е ефикасен. В момента съм в почивка от Цефазела. После пак ще го почвам.
За косопада мога да се похваля с ръка на сърцето. Преди го имах, вече го нямам , но продължавам да полагам грижи за косата си. Правя си  два пъти сдемично маски със зехтин и кисело мляко или само със зехтин, а също и с масло от авокадо и бадемово масло. Пила съм и витамини Мерц, но това беше отдавна, мисля че също повлияха добре на косата ми. Това е в общи линии. Ако знаеш някоя рецепта, моля да я споделиш  Wink

# 21
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Аз си купих Фитовал капсулите и лосиона .  #Silly #Sillyй-май намаля косопада.Но не бързайте да вземате ,че ако няма ефект няма смисъл.Ще пиша как ми се отразяват, днес смятам пак да си сложа от лосиона. Има и шампоан , но преди време съм го ползвала но няма ефект.... #Sillyпак си ходех с опърпана коса.... Laughing Laughing smile3511 #Silly #Silly

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 17:58 от betttt

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
ПТИЦАHeart Eyes Hug


nikolovi, надявам се да останеш доволна от д-р Райков. Не се шашкай, бързо и малко говори. Обяснява, но не е кой знае колко обстоятелствен. Ако имаш въпроси винаги ще ти отговори. Внимателен е и един от най-добрите ендокринолози във Варна. Аз съм му се доверила на 100 процента.


Днес ходенето на лекар и виждането на бебо ми се размина заради грипозната обстановка и истерия, които са завладели Варна  Confused Усещам някакви придърпвания и очевидно и бебо не е доволен от факта, че не сме го видяли  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 365
Здравейте и от мен... Птица, пак благодарства:))

# 24
  • София
  • Мнения: 1 312
Привет! Simple Smile
ПО-малко оплаквания,повече хубави емоции в новата тема!! И да започна с едно оплакване Simple Smile /казах по-малко,не хич..../ пак съм на 75мг.елтирокс . И след два месеца пак при доктора. Но,много често ме вика на проверка,при вас май не е така.....
Изследванията не са ми добри -
 - хорестерол 5.67/ 3.5-5.2/
 -хорестерол hdl-c 2.56 /0.91-1.29/
 -триглицериди 0.38 /0.64-1.94/
 - алат 45 при норма до 40
   Знаете ли тези тригрицериди опасно ли е да са под норма?
И друго...ами хубава вечер на всички!!! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 13 769
Леки са ти разминаванията, не мисля, че трябва да се плашиш.

Ето малко инф. за холестерола - http://www.bb-team.org/articles/1009/
При теб май е завишен "добрият"

Пак холестерол и триглицериди - http://www.doctorbg.com/page.php?id=12801

АЛАТ - също ти е почти в норма. Казвали са ми, че при сериозни проблеми разликата е в пъти!

Може нещо черният дроб да е нагтоварен. Храни се добре, но без сол, без мазнини, без меса. Повече постно, пресни плодове и зеленчуци.

То нали май и без това иде време за Коледните пости. От кога почваха?

# 26
  • Мнения: 348
здравейте,някой пил ли е ентеросан т

# 27
  • София
  • Мнения: 1 312
Птица, благодаря ти! Сега ще чета Simple Smile

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Писана ,благодаря за вниманието!  bouquet
Моят косопад датира от много години.Т. е. на годините на дъщеря ми-2000г.Първоначално си го обясних с раждане,кърмене и т.н.Но да отида на лекар,сякаш ми се виждаше несериозно, до тази есен като ми се явиха и други проблеми.Пила съм какви ли не витамини от познатите на пазара-Мерц,Фитовал,Ревалид и пр.Като че ли е имало ефект,но временен.А това с маските ми е най-омразно,особено зимно време.Но както се казва "трай бабо за хубост".
И последно да вмъкна.Четох в една друга тема за алое вера.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366948.0

http://www.aloeizdrave.com/index.php?option=com_content&task … d=25&Itemid=/

Някой дали има лични впечатления от вас?

# 29
  • Мнения: 311
Набързо запис  Peace
Огромно и сърдечно благодаря на всички за милите и топли думи  Hug Heart Eyes
Много интересни теми сте обсъдили има полезна информация мнооого!
Хубава вечер !

Общи условия

Активация на акаунт