Тренировки в домашни условия-6

  • 41 629
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Абеее, трудно се носят 80 кила... Twisted Evil  ..... Peace
..лег-преса правя с 360 кг.. серии..няма да си ми проблем Joy

# 16
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен  Hug
Да се запиша в новата тема, че старата я пренебрегнах към края  Embarassed
За около месец и половина бях прекъснала тренировките заради болки в коленете, които така и не стана ясно на какво се дължат  Rolling Eyes Сега не мога да правя разни натоварващи коленете програми с много скачане и клякания, защото ме заболява пак и от около 2 седмици редувам един ден йога с един ден каланетика  Peace.
Преди това пробвах 10-дневките - много ми допаднаха, но за съжаление не мога да ги правя.
Успех на всички с тренировките   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 406
Мечта, мерси за новата темичка  Hug

Аз днес по никое време в 5 вечерта Каланетика

# 18
  • Мнения: 11 747
Чудя се, да се записвам ли..., да не се ли записвам тук...  Blush
Помните ли ме?  Simple Smile
Аз от 4 месеца (лелее, те много станали) нищо не съм правила... Искам пак да започна. Иска ми се пак Каланетика и евентуално обръч. Сега пък, компютъра ме бойкотира - звука му се загуби... Трябва да измисля нещо. Много добре ми влияеше Каланетиката, освен, че подобри формите ми, чувствах се страхотно. Обръча беше супер за паласките - сега май пак са ми се увеличили, малко обръч ще ми дойде добре...

Не знам дали утре ще успея да започна, но поне започвам да се наканвам  Laughing

# 19
  • Мнения: 408
мечта   bouquet

Момичета, аз напоследък не съм чак толкова редовна тук, защото почнах да ходя на фитнес, но все пак правя и каланетиката (10в10) вкъщи. Мисля да се отчитам с нея всяка седмица.

Фет бърнинг йогата още не съм я пробвала макар че ми се видя доста хубава.

# 20
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Чудя се, да се записвам ли..., да не се ли записвам тук...  Blush

Да, да Hug Hug

# 21
  • Мнения: 2 751

Фет бърнинг йогата още не съм я пробвала макар че ми се видя доста хубава.
Може ли да ми дадеш линк да си изтегля тази фет бърнинг йога  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 187

Фет бърнинг йогата още не съм я пробвала макар че ми се видя доста хубава.
Може ли да ми дадеш линк да си изтегля тази фет бърнинг йога  Simple Smile
Аха, дай, моля те....  newsm03

# 23
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina добре дошла отново!

Аз днес йогата на Дениз Остин.
Преди се запалих така по каланетиката и я правих около 3-4 мес.,но сега след като пробвах йогата съм луда по нея повече от колкото по каланетиката.И двете ми харесват,но каланетиката понякога ми беше малко досадна с това стоене дълго време в една поза,а йогата е супер приятно занимание и мисля да карам само нея цяла зима.На пролет ще подновя тренировките с тежести и кардиото.

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Хайде и аз в новата тема Hug

# 25
  • Мнения: 408

Фет бърнинг йогата още не съм я пробвала макар че ми се видя доста хубава.
Може ли да ми дадеш линк да си изтегля тази фет бърнинг йога  Simple Smile
Аха, дай, моля те....  newsm03

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2207380

63 час каланетика тази вечер.

# 26
  • Мнения: 4 435
Чудя се, да се записвам ли..., да не се ли записвам тук...  Blush
Помните ли ме?  Simple Smile
Аз от 4 месеца (лелее, те много станали) нищо не съм правила... Искам пак да започна. Иска ми се пак Каланетика и евентуално обръч. Сега пък, компютъра ме бойкотира - звука му се загуби... Трябва да измисля нещо. Много добре ми влияеше Каланетиката, освен, че подобри формите ми, чувствах се страхотно. Обръча беше супер за паласките - сега май пак са ми се увеличили, малко обръч ще ми дойде добре...

Не знам дали утре ще успея да започна, но поне започвам да се наканвам  Laughing
Hug
Аз не пишех тогава, обаче съм ви чела. И ако искаш ми вярвай преди няколко дни дори смятах да ти пиша ЛС, да те питам кои програми си правила, от какво си била доволна и разни насоки да ми дадеш. Ама реших да не те притеснявам. Blush
Много ще се радвам да се включиш.
Я кажи ти какво правише, и обръча какъв е дето въртиш?

# 27
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета линка,който е пуснала gardje е за йогата на Дениз Остин,която правя аз и мисля,че е много по пълна и разнообразна,а има и всички упражнения от фат бърнинг йогата.Ето я и fat burning yoga,който иска да пробва нея:http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1170628

# 28
  • Мнения: 1 629
 Hug давайте мацки, да стегнем  дупенцата Mr. Green

# 29
  • Мнения: 9
Me4ta,благодаря ,че си се погрижила отново   bouquet!!!
Pina,здравей  Hug!Не само,че не съм те забравила,но и много се зарадвах,че се появи отново!Първоначално ти беше моя стимул  newsm51 !Успех на всички сладурки тук с тренировкитe!

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 09:10 от dessita791

Общи условия

Активация на акаунт