Тренировки в домашни условия-6

  • 41 636
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 678
казаха,че тогава ще го имат налично
ОК Peace

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Пих 4 л-карнитина и се мятам на инасанити  ooooh! оффф като знам какво ме чака ......

# 677
  • Мнения: 4 406
Аз съм в почивка от L-kарнитина
Днес по-лекичко, едно Ellen Barrett направих

Весело посрещане на Новата година !!!

# 678
  • Мнения: 2 069
Пих 4 л-карнитина и се мятам на инасанити  ooooh! оффф като знам какво ме чака ......
аз от 4 получвам сърцебиене  Confused
успех   bouquet

# 679
  • Мнения: 1 085
Весело посрещане на всички!

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Пих 4 л-карнитина и се мятам на инасанити  ooooh! оффф като знам какво ме чака ......
аз от 4 получвам сърцебиене  Confused
успех   bouquet
И аз получих сърцебиене. Никога повече 4

# 681
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Аз не получавам сърцебиене. Ако се чудиш какво да си правиш Карнитина, давам ти идея  baby_neutral

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не знам дали от л-карнитина, но нещо не съм в ред напоследък- пада ми кръвното по време на тренировка, отделно през деня ме боли и стиска сърцето нещо...често ми се вие свят.   Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 1 085
Не знам дали от л-карнитина, но нещо не съм в ред напоследък- пада ми кръвното по време на тренировка, отделно през деня ме боли и стиска сърцето нещо...често ми се вие свят.   Rolling Eyes

Пий повече течности и се храни здравословно, не гладувай.

# 684
  • Мнения: 187
ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!

# 685
  • Мнения: 164
Честита нова година на всички!
Нека да сме още по-мотивирани и да постигнем отлични резултати  Hug Много здраве и щастие  Hug

Аз продължавам с beachbody p90x, днес си взех почивка само, направих 15-тина минути йога, от утре пак на линия  Crazy

# 686
  • Мнения: 1 085
Честита нова година на всички!
Нека да сме още по-мотивирани и да постигнем отлични резултати  Hug Много здраве и щастие  Hug

Аз продължавам с beachbody p90x, днес си взех почивка само, направих 15-тина минути йога, от утре пак на линия  Crazy

Браво!
Откъде черпите тези сили бре хора? Аз днес съм направо като разглобена. Едва мърдам.

# 687
  • Мнения: 910
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да ви донесе много щастливи мигове, много успехи и късмет!


от понеделник нищо не съм правила,но във вторник бяхме на купон и цяла нощ съм танцувала и няколко дена ме боли единия крак, но мисля утре да подновя тренировките

# 688
  • Мнения: 11
оставете го този л-карнитин, само си давате парите за него - вече съм сигурна, че всичко е до мен самата, когато става въпрос за резултати .. трябва дисциплина и постоянство и природата си казва своето Wink

# 689
  • Мнения: 1 559
ЗА много години .Здраве,късмет,любов и пълни джобове. Hug
 Аз и преди съм казвала за Л-карнитина,че и аз получавам сърцебиене...верно че ми идваше повече силичка,но тва беше само след първите приемани хапчета....след седмица,две си остана само сърцебиенито newsm78.И спрях да го пия...може само на мен така да ми действа(или по точно да не ми действа по предназначение)...незнам. newsm78
Днес ще наблегна на коремни и йога. Peace

Общи условия

Активация на акаунт