добър педиатър - 17 или 22 ДКЦ София

  • 26 413
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 769
Моите деца са с педиатър д-р Маринова в 22 п-ка и съм доволна. Винаги се отзовава, а и дава сувети и по телефона. Идвала е и в къщи при екстремни обстоятелства и не лекува само с антибиотици.

# 16
Здравейте  Grinning и аз съм при д-р Маринова от 22 -п-ка и за сега съм доволна. Избрах я съвсем случайно т.к. съм нова в квартала и нямаше кой да питам, но мисля че не съм сгрешила. Мила и отзивчива е. Първия път дойде веднага като и се обадих, а и ми е казала да се обаждам по всяко време ако нещо ме безпокои.
Дано да не греша като ви я препоръчвам /все пак 3-4 пъти сме се виждали/ не мога все още да предценя какъв специалист е , но ми харесва за сега. Аз живея на Шипченски проход близо до поликлиниката. ако някоя от вас иска може да се срещнем някой път в квартала. Ще се радвам да се запознаем и да си разхождаме бебчетата / и бъдещите/ заедно. Laughing. Напишете ми на лични съобщения ако искате. Много ще се радвам  Laughing

# 17
привет мили момичета,

не успях да се видя с педиатър/ка, защото моето синче изненада миналата седмица мама и се роди 16 дни преди термина. и сега вече сме на почти 7 дни. съпругът ми милия трябваше да "намери" на бързо педиатър, защото ни изписаха в неделя и беше избрал д-р Светла Дишкова от 22 дкц. тя дойде до вкъщи, прегледа бебо и ни предписа спирт и топоцин за пъпчето и ми даде съвети за кърменето. не знам какво да кажа от 1-во виждане не съм очарована кой знае колко, но знам ли???? следващата седмица ще отидем за да ни претегли дали наддаваме.

стискайте палци да е добра, иначе и с това трябва да се "тормозим"

с приятелски поздрави на всички мами от квартала, аз живея близо до Румънското посолство и сме се ориентирали с бебчо за разходки в Борисовата градина

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Аз съм особенно доволна от отношението на д-р Виолета Христова от 22 п-ка. Не случайно пиша отношението - защото, слава богу, серозни тревоги и ситуации засега не сме имали. Но стандартните проблеми свързани с първата годинка ги знае наизуст, както и най-новите и точни за случая лекарства. Второто също не го пиша случайно, защото всичко което тя ми каже консултирам с баща ми, който е медик. прегледите при нея са повече от обстойни. Доволна съм. Дано я бива и за екстремни ситуации.

# 19
  • Мнения: 102
Nie sme pri d-r Koleva ot 17 dkc  mnogo sme dovolna zanimava predimno s malki deca i e mnogo simpaticna i mila, mislia che
kabineta beshe 119a

# 20
  • Мнения: 102
Nie sme pri d-r Koleva ot 17 dkc  mnogo sme dovolna zanimava predimno s malki deca i e mnogo simpaticna i mila, mislia che
kabineta beshe 119a

# 21
  • Мнения: 206
А някой може ли да  даде мнение за педиатър в 22-ра п-ка?
Благодаря предварително  Simple Smile

Nie sme pri d-r.Kraiselski - neverojten doktor. Ne predpisva antibiotici za shtjlo i neshtjlo. Adski dovolna sum ot tozi chovek .

# 22
  • София
  • Мнения: 2 181
и аз гласувам с 2 ръце за д-р Крайселски.

# 23
  • София
  • Мнения: 747
Nie sme pri d-r Koleva ot 17 dkc  mnogo sme dovolna zanimava predimno s malki deca i e mnogo simpaticna i mila, mislia che
kabineta beshe 119a

И ние сме при д-р Колева от 17п-ка. Мила, отзивчива, прави домашни посещения и винаги можеш да я откриеш на мобилния телефон.

Малко оff: и ние спитане до мамите от форума сия избрахме Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 56
Здравейте, аз сам в 17 поликлиника при д-р Свиленов и съм много доволна. Обаче има един недостатък, няма мобилен телефон и това е малко притеснително. Иначе в тази поликлиника се оказа че има май окло 10 педиатъра, така че имате възможност за голям избор

Общи условия

Активация на акаунт