Катетър при епидурална?

  • 3 971
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
За урината - да .

# 16
  • Мнения: 67
И аз раждах нармално с епидурална упойка
Слажиха ми катетър за да се изпишкам преди да почна да напъвам за да родя - нищо не усетих щото упойката си действаше.
След раждането ми сложиха пясък и лед за да се прибире матката и така стоях около 3 часа ( бяхя ми сложили повече упойка и повече карвих ) Та докато лежах с пясъка ужаднях и пих вода, а и от многото системи ми се припишка накрая. Казах на доктора и понеже неможах да се изпишкам в подлога той ми сложи пак катетър - този път малко заболя(упойката беше попреминала), но той ме и понатисна на корема за да излезе всичко.

# 17
  • Мнения: 2 950
Извинявам се, не съм разбрала въпроса ти. Не са ми слагали катетър при раждането. Но след това не можех да стана от леголото около 24 часа, защото имах тежко раждане и лекарите ги беше страх да не тупна на пода, та... два пъти ми слагаха катетър, за да пишкам. Спокойно, миличка, не боли изобщо. Няма да усетиш нищо, освен че пишкаш Wink

# 18
  • Мнения: 2 952
Вече се   вманиячавам и мисля  за  всички подробности ...Ужасна съм, обаче не мога да  се променя ...луда работа  съм! Rolling EyesВсе си представям как се  вкарва  този какетър , то бая  тръбичка и колко го мушват какви са тия  работи  страхотии...то това е най-малкото  де  с катетъра ...Не съм била ни 1 път  в  болница  , затова ...

Ще им кажа  в  родилното да ми правят каквото правят  , само да не гледам колкото  може ...да не знам по-добре... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт