Има ли фирма, която се занимава с доставки от Австрия или Германия?

  • 91 433
  • 464
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Аз също поръчах чрез тях, само че детска количка и предварително попитах, каква ще е цената за доставка до БГ. Действително, че за обемни пратки, цената не е ниска- на мен ми излезе около 40 Е, но всеки си преценява дали си заслужава или не.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 025
Да се запиша и аз тук, харесах доста неща от НМ
Някой поръчвал ли е чрез тях наскоро?
В сайта пише по 0.90евро на артикул , а не на килограм, така ли е?

# 47
  • Мнения: 3
 ShockedИ от кога  са го направили така  преди беше по1.80 на кг.Супер тъпо е това сега за едни кецове от 9 евро ще платя само за тях още 3.60 /обувки се водят четворен артикул/и отделно върху всяко нещо още 0.90 евро и то става майка си и баща си.Гадняри   #2gunfire                       
Ама като няма други фирми това е ще си правят като им е изгодно на тях.Пфууууу

# 48
  • Мнения: 169
запис да следя

# 49
  • София
  • Мнения: 641
ShockedИ от кога  са го направили така  преди беше по1.80 на кг.Супер тъпо е това сега за едни кецове от 9 евро ще платя само за тях още 3.60 /обувки се водят четворен артикул/и отделно върху всяко нещо още 0.90 евро и то става майка си и баща си.Гадняри   #2gunfire                       
Ама като няма други фирми това е ще си правят като им е изгодно на тях.Пфууууу
Не знам защо , но трябва да се чете / .... 4. Доставка до офиса на e-Top.bg в София - €0.90 на поръчан "единичен" артикул* ..../  И това не е ново!

# 50
  • Мнения: 684
А къде пие че по обемните неща ги таксуват на обем? Аз ли не го видях или нямаше кой да ми каже след като подробно си говорихме на скайпа с мацката Naughty

Има вече и друга фирма която доставя до БГ от Германия!Не съм ги ползвала още, затова не казвам мнение...Доста по добри условия имат и пътуват всяка седмица. аз чакам от повече от месец нещо да дойде и още не са ми се обадили от Е- топ... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 16:50 от lionkata

# 51
  • София
  • Мнения: 4 025
lionkata , коя е тази фирма?
Аз поръчах през Е-топ, да видим дали ще е за пръв и последен път.
За  колко време идват нещата от Германия, мислех че за две седмици максимум три трябва да са тук?

# 52
  • Мнения: 684
Едната ми поръчка е от 14.02 и още я няма...а другата е от 25.02...
Поне едната би трябвало да е стигнала.
А за другата фирма, ми писа явно момичето чиято фирма е на лични.
Чела е явно тази тема но незнам защо направо тук не е писала. Ще и пиша на лични да влезе в темата и тя да даде координати, да не е през мен публично, а ако мн. натояваш на теб на лични ще ти препратя нейните съобщения! Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 4 025
Благодаря ти, тя ми писа и на мен, явно не пише тук, за да не го сметнат за реклама.
Доста дълъг срок, добре че винаги поръчвам за следващия сезон.Явно колкото  по-близка дестинация толкова по-бавно идват LaughingОт Щатите ги получавам за 3 седмици, от Англия за 4, а от Германия - явно за повече Laughing

# 54
  • Мнения: 169
може ли и на мен да пратите ословията за поръчка с тази друга фирма? Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 20
И на мен ако може Peace

# 56
  • Мнения: 169
на жената която прави поръчки от ГЕРМАНИЯ са и забранили да пише в форума и на лични относно това. да знаете и да не се чудите защо не отговаря.

# 57
  • Мнения: 3 823
ми дайте някаква връзка с тази новата фирма де, или пък ако собствениците четат темата, да вземат да се свържат със собствениците на форума и да си платят за реклама,  или за закована тема, както ломбард-ите, със сигурност ще им се върнат парите, които дадат Grinning .

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 104
Здравейте,

Аз съм жената, която организира нещата. Попитах администратора какво трябва да направим, така, че да не нарушаваме правилата на форума ( ако трябва ще си платим), но до ден днешен отговор няма  Confused
Скайпа ми е както genisi, така че на него мога да ти кажа условията и на всички останали, които се интересуват.

# 59
  • Мнения: 300
Аз се възползвах от предложението на genisi и огромния ни 10 килограмов кашон пристигна за около седмица за скромната сума от 30 лв Party

Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт