Новите ни козметични похождения 3

  • 47 280
  • 650
  •   1
Отговори
# 615
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718


Ивче,мен ме интересува четката...с мек косъм ли е наистина?И удобна ли е за нанасяне на руж? Simple Smile

Ами да, мек е. Дават я от ест. косъм уж и ако не се скуби ще е ок. Сутринта ще пробвам и ще кажа как е.

# 616
  • Мнения: 434


Ивче,мен ме интересува четката...с мек косъм ли е наистина?И удобна ли е за нанасяне на руж? Simple Smile

Ами да, мек е. Дават я от ест. косъм уж и ако не се скуби ще е ок. Сутринта ще пробвам и ще кажа как е.

Благодаря ти!  bouquet

# 617
  • Мнения: 278
От вчера: Нивеа peeling с мляко от манго и кашмир. Ухае прекрасно и лицето става много мекичко след пилинга.

# 618
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

А аз искам да попитам за отзиви за тази четчица  Laughing

Разделя ли добре миглите?

# 619
  • Мнения: 74
Подариха ми тестерче на това кремче:
Интензивен Подхранващ дневен крем
Lumene VITAMIN C+ Nourishing Day Cream

Използвала съм и други неща на марката и съм доволна.Кремчето ухае страхотно,което за мен е много важно,защото не мога да търпя козметика за лице,която ми мирише силно сапунено,да кажем.Трети ден го използвам и кожата ми е много гладка.

На мъжа ми взех противопърхутен шампоан,защото има супер чувствителен скалп Tired


# 620
  • Мнения: 1 153
очаквам това:


моля споделете отзиви ако някой го е ползвал?

# 621
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718

Sassie сутринта пробвах четката. Хареса ми! Не се скубе косъма и е много приятна на допир.  Peace

# 622
  • Мнения: 214
От днес
ivcenceto91 би ли споделила дали си заслужава пудрата с блясъци/призма/ на Орифлейм,че съм и хвърлила око  Wink

# 623
# 624
  • Мнения: 74
Жаки,второто какво точно е?За околоочен ли?

# 625
  • Мнения: 13 625
Kазва се Sensitive Touch Daily Moisture Lotion. Дневен крем за нормална и смесена кожа Simple Smile Не съдържа аромат, оцветители, парабени, алкохол и силикон. Тази серия е просто чудесна. Измазала съм поне 3-4 кремчета от тях.
Видях, че си пробвала кремчето с Vit.C. Аз имам няколко продукта от тези серия и съм много доволна от тях.
Последно си взех нощен крем

# 626
  • Мнения: 434
Ивче,благодаря ти за отговора! Hug Ще си я поръчам в следващата поръчка. Peace

# 627
  • Мнения: 74
Да,Жаки,много добра козметика е.И аз имах нощен крем на марката,тъмно син беше. И спирала съм си купувала,лакове също...Абе каквото съм пробвала тяхно,всичко е много добро.

# 628
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Ивче,благодаря ти за отговора! Hug Ще си я поръчам в следващата поръчка. Peace

Поръчвай, че в 1 кат. я няма.  Mr. Green
Ще кажа как е пудрата, като я пробвам.

# 629
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз имам старите авриянти на блестящата пудра на Ори.
Много е яка! Не блести циганско, а съвсем деликатно, даже мога да ви пусна снимка, когато съм била с нея на лична Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт