"германките" -вашият коментар за изборите

  • 3 664
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
как ще се пълни хазната като намаляват данъците? тя не се ли пълни от данъците? Wink
Ми той най-сладкия и доходоносен данък нали е ДДС-то. Laughing Него като го увеличат, логично е, че и хазната ще се облагодетелства. То ако нямаше положителни страни на далаверата, мислиш ли че щеше да им дойде до акъла на управляващите таз идейка? newsm78

# 16
  • Мнения: 151
Ее Фиди, много си бърза, наложи се да си изтрия половината отговор Simple Smile
А и Роза също както винаги.

Аз се чудя защо черните не издигнаха друга кандидатура след като се знае, че Ангела не е много обичана, може би сега щяха да имат малко по-добър резултат Confused

# 17
  • Мнения: 4 399
Супер сте! Благодаря zа бърzите отговори! хм, наистина иzглежда zле... Днеска няма да е добър ден и zа борсата, след като DAX трупна някой и друг процент напоследък...

# 18
  • Мнения: 4 244
Ее Фиди, много си бърза, наложи се да си изтрия половината отговор Simple Smile
А и Роса също както винаги.

Аз се чудя защо черните не издигнаха друга кандидатура след като се знае, че Ангела не е много обичана, може би сега щяха да имат малко по-добър резултат Confused
Фей, не е заради нея (сори за бързата реакция  Wink)
Ами имаше смелостта да представи Кирхоф и заради неговите данъчни планове стана издънката, даже и Мерц не можа да замаже положението

А Верче, той Дакса взе да се окопитва, не е толкова страшно
В първия половин час имаше срив ама вече нещата взеха да си идват на мястото Laughing

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Напротив и zаради нейната личност zагубиха гласове. Проблемът е, че не успяха да представят добре данъчните планове, а и някои други области, и същността им се zагуби в плакативни надвиквания.

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.....

А Верче, той Дакса взе да се окопитва, не е толкова страшно
В първия половин час имаше срив ама вече нещата взеха да си идват на мястото Laughing
Уф заради тоя DАХ половинката псуваше даже преди малко, гледайки новините

# 21
  • Мнения: 4 244
Напротив и zаради нейната личност zагубиха гласове. Проблемът е, че не успяха да представят добре данъчните планове, а и някои други области, и същността им се zагуби в плакативни надвиквания.
Е, тя си е по рождение напикано мушкато, ама стане ли канцлер дупе да ни е яко  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 292
мен ми стана още по-несимпатична като се нагледах на плакатите където и бяха изгладили бръчките. а и ми се струва доста нервна и панична което ме изнервя и мен ... и според мен резултата зависи от личността

# 23
  • Мнения: 3 423
Абе една жена няма Шансове в Германия,
Не го ли раzбра тая Меркел досега, не zнам.
Като не стане канцлер, Ще видите как Ще
бъде zабравена zа нула време. Ето, вчера
вече почнаха своите да я критикуват, че
не водела кампанията както трябва.
И нито новият и имиджбератер помага,
нито фриzурата й. Не мога да приема
навъсените устета и раzтегливите й иzречения,
та ако Ще турско да става. Герд е поне понаучен
как да флиртува и с медии, и с народ. А тя освен да се
поти и свива устета и раменца, друго не й остава.
И все пак си мисля, че който и да дойде на власт,
няма да има оправия. Германия върви на zле и това си е.
Не се раждат деца, никой не работи, чужденци са се навъдили,
да не говорим, че и оситата дърпат каруцата надолу.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 13:49 от Liska

# 24
  • Мнения: 4 244
И все пак си мисля, че който и да дойде на власт,
няма да има оправия. Германия върви на zле и това си е.
Не се раждат деца, никой не работи, чужденци са се навъдили,
да не говорим, че и оситата дърпат каруцата надолу.
За оситата си най права - откакто се обединиха каруцата е все назаден ход.
Да не говорим за експанзията на големите концерни навън за да спестяват парички и липсата на инвестиции в средния сектор.

Нашето семейство например страда от точно този феномен - никой не поръчва вече скъпи дървени прозорци, предпочитат евтините пластмаси дето след 20 г пак ще трябва да се сменят. Това доведе до фалит хиляди малки фирми за производство на дървени прозорци, нашата беше една от последните дето хлопна мандалото.

Как да раждат деца при тая семейна политика? Вече и висшето като стане платено познай кой ще се юрне да ражда деца. Май само такива откачалки като нас от смесени бракове  Mr. Green Вече са рядкост дори семействата с по 3 деца.

Как няма да се навъдят чужденци - всеки гледа да наеме работник дето да му плаща по малко. Такива като моя мъж дето са вземали часова ставка 15 евро на час нямат шанс пред "конкурентите" им от новото попълнение на ЕС дето се наемат и за по 5 евро на час (да не казвам по малка сума)

# 25
  • Мнения: 2 567
Напротив и zаради нейната личност zагубиха гласове.
И аз съм на това мнение. Предните заради Щойбер, а тези заради Анджи  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 423
Така е, Фиданке, и аz това каzвам.
Ама zа децата, айде, бе, не им е крива политиката,
а егоиzма. Трудно им е да скъсат с него, и това си е.
Иначе да не ми раzправят политика.
Ако искат, може да имат деца, ама се стискат между краката,
zа да не си раzвалят рахата. А децата, в крайна сметка,
са бъдеЩите данъкоплатци. Т.е. сега колкото и данъци да плаЩам,
след години zа мен няма да има кой да дава, просто zаЩото никой
няма да се е родил. Я, как по-бедничките си топлят телесата и
си раждат дечиzа, а всичко останало се е емнало да работи и да мрънка. Дупе да им е яко на немците, Китай като ги zавладее
с маzната си усмивка и непредвидимо поведение.

# 27
  • Мнения: 4 244
Дупе да им е яко на немците, Китай като ги zавладее
с маzната си усмивка и непредвидимо поведение.

smile3521 newsm10 Banghead smile3532

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Я, как по-бедничките си топлят телесата и
си раждат дечиzа, а всичко останало се е емнало да работи и да мрънка.
Проблемът не е само егоиzма, а в това, какви условия се предлагат zа отглеждането на децата и дали жените имат след това въzможност да се върнат на работа и какви са техните перспективи. Теzи бедните раждат деца, zащото много хубаво могат да живеят от детските, вместо да се вzемат в ръце и да си намерят работа. Е да ама не, много по лесно е да се живее от соц. помощи и по цял ден да се zяпа малоумно в телевиzора.

# 29
  • Мнения: 2 292
Я, как по-бедничките си топлят телесата и
си раждат дечиzа, а всичко останало се е емнало да работи и да мрънка.
Проблемът не е само егоиzма, а в това, какви условия се предлагат zа отглеждането на децата и дали жените имат след това въzможност да се върнат на работа и какви са техните перспективи. Теzи бедните раждат деца, zащото много хубаво могат да живеят от детските, вместо да се вzемат в ръце и да си намерят работа. Е да ама не, много по лесно е да се живее от соц. помощи и по цял ден да се zяпа малоумно в телевиzора.

10х

Общи условия

Активация на акаунт