търся инфо за 6 оу софия

  • 12 552
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 403
Вече може да се подават документи. До колкото разбрах се носи само копие от акта за раждане и там на място се попълва молба. В молбата се посочва какъв език искате да изучава детето. Накрая като се съберат всички молби ще се сформират паралелките на база колко деца какъв език са предпочели. Тази година класовете са сформирани само с английски.

# 16
В сайта на училището има молби и могат да се изтеглят, но ми прави впечатление, че касаят предишната 2009/10 учебна година. В училището дават ли актуални молби или може да се ползва формулярът от сайта.
Предварително благодаря.

# 17
Моля ви за информация относно смените на учене в това училище. От кой клас започват децата да учат на смени?


Предварително ви благодаря

# 18
  • София
  • Мнения: 403
На мен от училището ми казаха, че трябва да се носи само акт за раждане. Явно там на място се попълва молбата. Смените са сутрин от 8 ч. и следобяд от 13,30 ч. Мисля, че от първи клас са на смени. Първият срок първа смяна са малките от 1-4 клас, а втория големите от 5-7 клас

# 19
Това със смените още от 1 клас е много неприятно. Явно трябва да се ориентираме към друго училище в района.

# 20
  • София
  • Мнения: 14 899
Е, нали първи клас задължително са първа смяна? Въобще не питах за това като пусках молбата.

# 21
Наистина ли е вярно  това , че от парви клас има смени?

# 22
  • София
  • Мнения: 15 290
Аз също съм се насочила към 6-то училище за моя син, който ще бъде първокласник наесен.
Освен за г-жа Владимирова, за която прочетох мнение по-горе, можете ли да споделите впечатления и от останалите учители, които ще поемат първи клас през есента?
Това с ученето на смени в първи клас сигурно ли е?

# 23
  • София
  • Мнения: 403
Най-добре звъннете в канцеларията и попитайте. Тъкмо ако се сетите и нещо друго госпожите, които вдигат телефона са любезни и предполагам ще ви отговорят изчерпателно.

# 24
  • Мнения: 118
Записвам се да следя темата!
И ние смятаме да запишем дъщеря си в 6-то в първи клас на есен.
От вас разбирам, че молби вече се приемат - явно трябва да се задействаме  Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 188
Следя темата, защото синът ми ще е предучилищна и се колебая между 6то и 41во ОУ, а искам да го запиша в училището, в което да продължи и първи клас. Това, че може първи клас да са на смени и мен ме притеснява малко.

# 26
момичета,
сигурно ли е това със смените за първи клас. Аз също много се колебая между 41 и 6-то ОУ. В 41 ОУ сигурно ще е същото положение със смените като и в 6-то. Ако някой знае повече пишете , моля ви.

# 27
  • Мнения: 37
момичета,
сигурно ли е това със смените за първи клас. Аз също много се колебая между 41 и 6-то ОУ. В 41 ОУ сигурно ще е същото положение със смените като и в 6-то. Ако някой знае повече пишете , моля ви.
За 6-то ОУ у-ще смените са така:
В първи клас се учи през цялата година само сутрин, а от втори клас вече се сменяват смените: втория срок учат следобед-втора смяна. Започват от 13.30ч. и последния 5 час, доколкото знам май е до 17.40ч.

# 28
  • София
  • Мнения: 403
Взимам вече да се чудя, защо като имате конкретни въпроси относно програмата на дадено училище не звъннете в самото училище. Не е толкова трудно.  newsm78 Разбирам да питате нещо относно учителите или нивото на обучение, ама да занимавате хората с нещо, което и сами можете да си проверите ми се струва .....

# 29
  • Мнения: 53
Аз също бих искала да споделите повече информация за нивото на обучение, атмосферата в училището, госпожите, които ще поемат първи клас и всички други неща, за които се сетите, и които ще помогнат на една майка евентуално да избере това училище за своето дете, за което разбира се ще бъда много благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт