кога въведохте кашите и откога бебето трябва да пие от чаша?

  • 3 775
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Кашите се дават когато бебето е навършило 4 месеца
а за чашите бебо сам ще си покаже

# 16
  • Мнения: 1 669
Каша започнах да давам около шестия месец. Чаша с накрайник така и не прие, започна да пие от обикновена чаша на година и два месеца.

# 17
  • Мнения: 276
Кашите се дават когато бебето е навършило 4 месеца
а за чашите бебо сам ще си покаже
Каша от 5месечна възраст дадох.Оризова на Фризокрем.
От чаша с накрайник пие от 7 месечна възраст

# 18
  • Мнения: 31 399
Каша можеш безглутенова, а за чаша е много рано, дори с накрайник.

# 19
  • София
  • Мнения: 601
С безмлечна, оризова каша на Хипп захраних малката в началото на 5-тия месец. Правих я с нейното си мляко. С чаша не съм я пробвала, струва ми се много несръчна още.

# 20
  • Мнения: 12
А докога кашите трябва да са безглутенови?От кой месец мога спокойно да давам каша с глутен? newsm78

# 21
  • Мнения: 15 379
А докога кашите трябва да са безглутенови?От кой месец мога спокойно да давам каша с глутен? newsm78
Минималната възраст за въвеждане на глутен е 6 навършени месеца.
Моето мнение е след 8 навършени месеца.

# 22
  • Мнения: 769
Моята дъщеря скоро ще стане на годинка, изобщо не съм и предлагала чаша от какъвто и вид.. течности пие от биберон с една дупка... има време за чашата.

# 23
  • Мнения: 253
Започнах да давам кашите,когато навършихме 5месеца,а за чаша,май е рано още  Peace

# 24
  • Мнения: 249
Аз започнах да и давам каши от 6 месеца и половина(захраних на 5 навършени), безмлечна, безглутенова, ориз на Милупа, правих я с кърма, харесваше се много от детето, и до сега сме си клечки, не мисля че от кашите се издуват децата и се пълнее, имало е дни в които Гери е яла каша на 2 хранения дневно Simple Smile А чаша не съм предлагала до сега.

# 25
  • Мнения: 158
аз дадох оризова каша на Хип, когато малкия беше на 5-6м. а за чаша нашия сега свиква да пие. чашка с накрайник му дадох към 1г. според е много рано за вас, но ти ще си усетиш кога е времето Peace

# 26
  • Мнения: 116
Спок казва, че бебето трябва да се научи да пие от чаша с накрайник до една годинка Peace

# 27
  • Мнения: 350
каша от 6 месец,чаша ще пробвам след годинка

Общи условия

Активация на акаунт