Расне МАРТенски корем, дружно статии четем (23)

  • 17 041
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 94
Нинчу това с манастира едно на ръка ами само да не влезем в лудница Joy Joy Joy

ahoney а моя мъж точно обратното ,ако бебка спи и той заспива,че да не я буди,обаче  ако тя е будна ела да видиш какво става в спалнята Laughing Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 26
Нинчу това с манастира едно на ръка ами само да не влезем в лудница Joy Joy Joy

Хахахахаха....да това също е вариант...ами ти ще даваш акъл..като вече минала по този път  Joy

# 32
  • Враца
  • Мнения: 94
Ще давам,ще давам и двата пъти не съм се лишавала от удоволствие така да се каже и сега не се лишавам.Даже ми се е развинтила фантазията Embarassed Laughing

# 33
  • Мнения: 521
Лелееее какво направихте вие! Аз таман малкос е разсеях тука в офиса и вие сте изписали старата тема, че и нова сте почнали... Май се кативизирате следобедно време... нещо като мойта щерка, и тя следобеда чак се събужда и почва да рита...  hahaha

Значи аз имах много ползотворен разговор с една колежка, която каза, че и тя и сестра и и всичките им приятелки си купуват едни колички, за които аз лично не бях никога чувала. Били невероятно яки и удобни и хубави и тн и тн... Реших да споделя с вас, защото наистина за пръв път ги чувам тия... ето линк за новата им колекция:

http://www.kinderwagen.de/Kinderwagen-14t/Hartan-23c/Hartan_Topl … 9981_article.html

Ако видите само колко разцветки имат, на мене ми изскочиха очите...  #Shocked

# 34
  • Мнения: 24
Цоп и аз в новата темичка  Hug

Мамита, как ме разсмяхте...  Joy  Joy  Joy

Аз честно казано си пия биричка или винце по една чашка вечер   Joy Полезно е червеното винце, особено ако Ви е нисък хемоглобина  Joy

# 35
  • Мнения: 26
Хахахахахахах ahoney   това с мъжа ти много ме разсмя  Joy

аз пък да си призная...започнем ли с мъжа ми...някаква игра и съвсем изключвам за бебка- спи ,не спи ... (мъжа ми се смее и ме нарича мащеха на нероденото си дете....., а аз му отговарям: ааа да свиква от сега., че в живота не всичко е розово и не всичко ще е по нейно желание)

# 36
  • Враца
  • Мнения: 94
Тинк много хубави количките,ама единственото което не ми хареса са тези по-малките гуми.Нали знаеш нашите бордюри в БГ какви са направо ще го изсипем на земята бебето като тръгнем да слизаме

# 37
  • Мнения: 521
А бе да ти кажа съмнявамс е, че ще се изсипе... има си колани, има си преградка... Нооо има още много да се гледа и мисли. Аз реших да споделя, че после ще забравя с тоя бременен мозък...

# 38
  • Мнения: 68
ами прави сте момичета,те казаха че уж слагали маски ама не всички ги носят,а аз ако сложа маска и ниощо няма да се разбере от урока hahaha,понеже е по музика,трябва и да пея и да говоря,а те децата са си шумнииии трябва да се надвиквам с тях,което е още по голямо усилие ии...отказах се.ще изчакам да отшуми малко даноп само да не стане по зле. Hug благодаря ви момичета.иначе всички ме съветват да не ходя.ами все пак по добре да се пазя

ох а за сексааааааа направо не ме подсещаите че това н и е болна тема на нас.нали неможе при нас и аз направо съм издивяла,само сънувам разни безобразниии Embarassed първите месеци изобщо неисках и да се сетя за това ама сега съммм като.....да не казвам

сега ИЗЛИЗАМ ДА СЕ РАЗХОДЯ МАЛКО ДА НЕ ИЗПУСНА хубавото слънчице,хаиде до после мамчета

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 15:57 от eniq

# 39
  • Враца
  • Мнения: 94
Да права си за коланите,ама аз понеже имам страх така да се каже и затова.Навремето изсипах дъщеря си хем вързана с колан затова не ги харесвам.И да права си ,че има още време мерси за инфото Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 14
хаха тая тема със секса е добра.

И аз подкрепям с две ръце
 
Ще давам,ще давам и двата пъти не съм се лишавала от удоволствие така да се каже и сега не се лишавам.Даже ми се е развинтила фантазията Embarassed Laughing

Аз също като нея като имам мерак винаги се възползвам от удоволствията на секса.
даже по този въпрос незнам да ли съм ви пускала тази статия http://www.zdrave.bg/?c=n&id=275

# 41
  • Враца
  • Мнения: 94
STELLEE аз иначе ще извадя един поглед като на крава-мунтафонка.Ако някой не знае какво е това ще му кажа: това е крава с влажен поглед,а защо е такъв?Защото ако и вас ви навестява мъж веднъж годишно ,пък за сметка на това ви дърпат ц...те всеки ден и вие ще гледате така Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 14
STELLEE аз иначе ще извадя един поглед като на крава-мунтафонка.Ако някой не знае какво е това ще му кажа: това е крава с влажен поглед,а защо е такъв?Защото ако и вас ви навестява мъж веднъж годишно ,пък за сметка на това ви дърпат ц...те всеки ден и вие ще гледате така Joy Joy Joy


Направо сълзи ми потекоха от смях с кравата мунтафонка и влажния и поглед Joy Joy Joy Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета, аз да се върна на темата с обезщетенията.  По принцип има тема за майчинството - счетоводно - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436551.0 . Ето как да си изчислите вие в домашни условия, какво ще получавате:  

Например: осигурявате се на 1500 лв. Взимаме най-чистия вариант, че не сте излизали в болничен през предходните 12 месеца. Например, трябва да излезете от 01 февруари 2010 год 45-дни преди раждане. Вземаме дните от Февруари 2009 до януари 2010 г. Работните дни  252, вие сте отработили също толкова 252. Осигурителните вноски за сметка на лицето за един месец са 194,93+ДОД 130,46. Нетното ви възнаграждение е 1174,61 на месец.

Правите следните изчисления. 1500 х 12 = 18 000 лв.
После 1174,61 х 12 = 14 095,32


Средно дневно брутно възнаграждение: 18 000 х 252 (броя на работните дни) = 71,43
Средно дневно нетно възнаграждение: 14 095,32 х 252 (броя на отработените дни) = 55.93

За обезщетение се взима по-малката сума от Средно дневно брутно възнаграждение и Средно дневно нетно възнаграждение.

от  Средно дневно брутно възнаграждение 71,43 х 90% . 64,29

От така получените изчисления излиза, че обезщетението ви ще е 55,93 на ден.

Така ако един месец има 20 работни дни 20х55,93 =1118,60, а ако е 22дни 22х55,93 = 1230,46 и ще получите повече отколкото ако работите.

Това е в идеалния вариант.

За обикновените болнични използвайте 6 - месечна база и 80%


Не съм много на ти с ТРЗ-то, ако съм сбъркала някъде моля колежките да ме поправят.   bouquet
Ако има въпроси питайте, дано да съм била полезна и да съм написала обясненията разбираемо .

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 16:10 от Петяя

# 44
  • Мнения: 1 165
Аз се опитвах по този начин да си сетна майчинските обаче не можах, защото през последните 12 месеца съм се осигурявала на две различни суми.
Качих малко ехографски снимки на нашата принцеса

Общи условия

Активация на акаунт