Расне МАРТенски корем, дружно статии четем (23)

  • 17 053
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен!
Закусихме, пихме по едно кафенце за събуждане и сега е време да мислим за обеда  smile3521.
Да ви се оплача, до края на седмицата няма да ходя на работа, след като доки ми се накара едно хубаво, колко съм безотговорна и как съм можела с тази епидемия да продължавам да се вра между толкова много хора  smile3515 наплаши ме едно хубаво и аз с триста мъки склоних да не ходя 2 дена, като тя каза минимум и другата седмица,за да премине пика на вируса.
Сега вече разбирам мамите какво е да нямаш какво да правиш в къщи по цял ден  newsm12, особено като си свикнала на някакъв график. Аз поне от ставането само за ядене си мисля и то не че ми се яде, а от скука.
Стиснати палчета на всички нуждаещи се  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 736
  • Мнения: 26
Оффф и на мен свеки вчера ми се накара...защо съм ходила на работа в това грипозно време...ама как да си остана вкъщи, направо ще лудна  Sad

# 737
  • Мнения: 940
а на мен ако знаете как ми се ходи на работа и как ви завиждаааааааааааам  Cry

пощурях 5 месеца вкъщи, да не говорим че ми се наложи да лежа 2 седмици, след което пък дойде грипа, след което пък студа и задника ми вече е приел застрашителни размери, а съм качила само около 4 кг  Blush
не знам другите мами как се справят със стоенето в къщи, но аз едва овладявам нервите си, не съм свикнала на такова безделие, а пък се чувствам виновна като взема да мрънкам, да не вземе бебо да си помисли пък че му се сърдя  Blush  Blush  Blush

# 738
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз за това реших,че ако няма проблеми ще работя и декември месец,защото иначе ще се побъркам да стоя вкъщи и то посред зима.

# 739
  • Мнения: 940
аз бих работила до последно, ама пусто не само съм си нервак, ами и съм с чувствителна матка както се изрази докторката и при най-малкия стрес се почват едни контракции...  ooooh!

леле сега като чета за раждането, излиза че на мен май секциото няма да ми се размине, с моя таз 17.5см  Sick  Crossing Arms

# 740
  • Мнения: 97
Момичета ,здравейте! Hug
сутринта не успях да се запиша,че ни спря тока и нета.Само да ви кажа ,че няма да ме има няколко дена,отиваме на вилата ,а там нямаме нет!Ще ми липсвате! Hug Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 26
Момичета ,здравейте! Hug
сутринта не успях да се запиша,че ни спря тока и нета.Само да ви кажа ,че няма да ме има няколко дена,отиваме на вилата ,а там нямаме нет!Ще ми липсвате! Hug Heart Eyes

Ей кой като вас  Party  ...приятно и много да си почиваш  Simple Smile

# 742
  • Мнения: 521
Лелеле как ви завиждам на тия дето им се работи... аз пък съм от другите дето вкъщи винаги ми е хубаво и все си намирам какво д аправя, а в работа дори да имам много рбаота умирам от скука и досада... Сега съм толкова щастлива, че и другата седмица съм си вкъщи! Ама после пак ще трябва да ходя на работа още 4 седмиц... нооо какво да се прави.

Ще дам идея на майчетата дето им е скучно вкъши... една моя колежка оплете страхотно одеалце за племенника си и аз също съм решила да се захвана да оплета едно за моето бебошоче да си му е хем спомен от мама като е била бременна, а и да си създам занимание... Та ако на някой му е скучно - просто си намерете хобита!

# 743
  • Мнения: 1 768
Абе и на мене ми се плете , ама аз май само две плетки знам  newsm78 Как се плете одеалце някой ще подшушне ли ? Laughing

# 744
  • Мнения: 940
не е за мене тая работа с плетенето  Mr. Green пък и нашата баба много ентусиазирано плете и купува все нови и нови списания с бебешки плетки  Whistling

Tink и аз като работех си мислех "еехххх един път да си остана вкъщи, колко ще ми е хубаво и колко много неща ще правя..". тези неща свършват след 3-я месец, след това става страшно, колкото и да не ти се вярва  Mr. Green

marinex ами те продават някакви списания, в които се обяснява подробно кое как се плете, с каква прежда точно трябва да е и т.н. така че предполагам трябва да си намериш подобно (сигурно и в нета има хиляди подобни статии)  Peace

П.П. много хубав кучо си имаш Simple Smile

# 745
  • Мнения: 26
Аз пък хич незнам да плета  Sad

# 746
  • Мнения: 95
Здравейте мами,

Аз се завърнах от Варна и от два дена се мъча да ви изчета,ходих на ФМ всичко е наред с бебо Grinning върви си точно в седмицата,моето коремче попорасна,иначе съм станала 57 кг Embarassed Confused не знам дали е много всички ми казват ,че не ми личат ....както и да е ,иначе не мога да се оплача...защото нямам някакъв особен апетит хапвам доста малко даже което на моменти ме притеснява,но пък физически съм добре и се надявам да не си създам проблеми...иначе от 2 седмици ми се появява сърцебиене,даже по скоро прескачане на сърцето и то при определена поза,пулсът ми става около 80-90,което не било много,но получавам и задух все едно не мога пълноценно да си поема въздух... Thinking доки каза че е нормално,случва се и когато се наям много е неприятно може би затова гледам да не преяждам...
С риск да ме отлъчите ще ви споделя,че от 1-2 седмици много ми се пуши понякога,голяма мъка...Срам ме е ама какво да сторя...дано устискам

Друго сега не се сещам  Hug Hug Hug на всички

# 747
  • Враца
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен. Скуката ме е налегнала здраво. Не че си нямам какво да правя ама то точно то е скучното. Проблема ми е че трябва да лежа иначе винаги си намирам занимание като съм в нас. То така съм добила навик да си запълвам времето, аз от доста време съм без работа.А и с едно бесно коте в нас няма скука постоянно има какво да ходя по него да оправям. До скоро и с кучето беше още по весело.Колкото до плетките така и не се научих, не ме влечат тези неща и това си е.По скоро ще взема да забия някой пирон някъде  Laughing. Преди се занимавах с цветята (75 саксии на 30 квадрата) но сега и тях не ми дават да пипна защто са тежки.Абе... още три месеца ще си правя калъпче на леглото и така. Просто искам да дойде 7-8 месец да се пусна спокойно по покупки за малкото и да ходя малко по смело а не сега при всяко ставане контракция и аз обратно в леглото.Хайде че е време за обяд и вече ме ритат не доволно. Simple Smile

# 748
  • София
  • Мнения: 324
Специално за Маринекс - няколко линка за плетки  Grinning :

http://www.morehousefarm.com/KnittingKits/BabyItems/2/
http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/Knitting/

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://prikachi.com/files/ … art%3D90%26um%3D1

Аз вече съм го започнала одеалцето - цели 5см съм изплела, но важното е че съм избрала плетката : третия вариант - от форума е

# 749
  • Мнения: 54
..............С риск да ме отлъчите ще ви споделя,че от 1-2 седмици много ми се пуши понякога,голяма мъка...Срам ме е ама какво да сторя...дано устискам

Друго сега не се сещам  Hug Hug Hug на всички

Здравейте, не смеех да пиша че гледам станала 50-та страница и да не прекалим със страниците. Някой прави ли нова тема че аз незнам как става номера.
И аз немога да плета, по ме бива в мъжките занимания.

Васси аз лично няма да те отлъча, защото при мен също е така и мога да кажа че си позволявам да паля цигара понякога. Според мен това е въпрос на личен избор и никой неможе да ми бъде съдник за това........... Имам специфично мислене по повода, а и доста изчетох и за това доколко е вредно и за пренеталното възпитание и страданието на организма на майката и как това влияе  върху детето. Няма да спора по повода. Просто както казах - всеки сам взема решенията за себе си. Както е и след години с възпитанието на детето.

Айде чакаме новата тема Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт