LaRedoute.fr - 138 - Всичко за поръчката!

  • 33 165
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 670
Днес получих тези маратонки поръчани на 29.10. -

И понеже аз изрично питах дали са с връзки или ластици и ми беше отговорено, че са с ластици.... сега изрично искам да подчертая, че черните поне са с връзки, категорично!
Иначе са супер!

аз купих точно черните преди около 2 месеца- с ластици са нашите, номер 28-ми  Peace

# 661
  • Мнения: 118
Iva-1977 отново благодаря, тези дни ще пускам поръчка и ще се чуе каква ще я свърша  Grinning, и да питам прали ли сте си олекотените завивки, как се държат. Мисля си да я занеса на пералня ама да не ми я прецакат  Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 345
Момичета,на 31.10 направих две поръчки една след друга в разстояние на няколко часа. Днес ми пристигна само едната и то тази, която бях направила втора. Дали ще дойде и първата тези дни или е станало някво объркване. Случвало ли ви се е и на вас подобна ситуация?

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 19:28 от bibilota

# 663
  • Мнения: 25
Момичета имате ли проблем със зареждането на страниците. На мен интернета ми лети, а само LaRedoute не го до зарежда....
 newsm78

# 664
  • София
  • Мнения: 480
Моля за помощ в откриването на тоалета на 3тата мацка от ляво на дясно, сивата пола и палтенце.

# 665
  • Мнения: 685
Момичета,на 31.10 направих две поръчки една след друга в разстояние на няколко часа. Днес ми пристигна само едната и то тази, която бях направила втора. Дали ще дойде и първата тези дни или е станало някво объркване. Случвало ли ви се е и на вас подобна ситуация?
Аз от 23ти имах така, едната дойде поне 3 дни по-късно  Confused
Преди това пък завивките+подаръка ми идваха цяла седмица едно по едно.
Не се притеснявай, ако са изтеглили парите и нямаш нищо в онова "рейбусмент" не съм сигурна, че така се казва, ама почва с R  Laughing

# 666
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Днес получих тези маратонки поръчани на 29.10. -

И понеже аз изрично питах дали са с връзки или ластици и ми беше отговорено, че са с ластици.... сега изрично искам да подчертая, че черните поне са с връзки, категорично!
Иначе са супер!
И аз се интересувах от тях-дайте малко реални снимки,де  Grinning На мен ми изглеждат като бутонки за футбол или не?
аз купих точно черните преди около 2 месеца- с ластици са нашите, номер 28-ми  Peace
И аз се интересувах от тях-дайте малко реални снимки,де  Grinning На мен ми изглеждат като бутонки за футбол или не?

# 667
  • Мнения: 4 406
Днес получих тези маратонки поръчани на 29.10. -

И понеже аз изрично питах дали са с връзки или ластици и ми беше отговорено, че са с ластици.... сега изрично искам да подчертая, че черните поне са с връзки, категорично!
Иначе са супер!

аз купих точно черните преди около 2 месеца- с ластици са нашите, номер 28-ми  Peace
получих 28 и 29 номер, черни, и двата чифта с ластици. да не би по-голямата номерация да са с връзки?

# 668
  • Варна
  • Мнения: 915
днес и аз си получих поръчка от 30-ти
сгрешила съм размера на тази риза http://www.laredoute.fr/vente-chemise.aspx?productid=324162123&a … &numberpage=3
ако някой случайно има L, а се нуждае от XL (43) да свирка  Simple Smile много е готина иначе
п.п. получих и подарък палтенце  Flutter

# 669
  • Мнения: 1 210
А за 6 месечно детенце кой номер обувки да поръчам? Thinking

# 670
  • Мнения: 345
Момичета,на 31.10 направих две поръчки една след друга в разстояние на няколко часа. Днес ми пристигна само едната и то тази, която бях направила втора. Дали ще дойде и първата тези дни или е станало някво объркване. Случвало ли ви се е и на вас подобна ситуация?
Аз от 23ти имах така, едната дойде поне 3 дни по-късно  Confused
Преди това пък завивките+подаръка ми идваха цяла седмица едно по едно.
Не се притеснявай, ако са изтеглили парите и нямаш нищо в онова "рейбусмент" не съм сигурна, че така се казва, ама почва с R  Laughing
Благодаря ти, ,успокои ме! А завивки имам и азр 4 броя, от сега значи да запазвам търпение Simple Smile А иначе хубави ли са, а поръчах от 350 г, достатъчно дебели ли са и ако може снимки реални. Още веднъж мерси!

# 671
  • Мнения: 685
 newsm78 От реални снимки не знам дали може нещо да се разбере, като на картинката са (да си призная, че ме мързи да махна торбата и да снимам  Laughing ако обаче мн искаш да отивам, нп), лекички, меки, но мнооого топлят. В първия момент, кагато ги получих си мислих, че няма да вършат мн работа и ще трябва да слагам още нещо, но не - пазят топло за 350то става дума, а 500 са направо жега.

# 672
  • Мнения: 345
aaa, не се притеснявай да снимаш, интересуваше ме дали са като на картинката Simple Smile

# 673
  • Мнения: 685
 Laughing Биби, изтарикатих се само с 1 ъгълче. Да, като на картинката са, на ивици.
Щракнах нарочно така подвито, за да се види дебелината, дано съм те ориентирала, ама то вече   минало, каквото си поръчала с това ще се завивате  Wink  Hug
http://prikachi.com/users/annysy/186u.jpg

# 674
  • Мнения: 272
Това долнище някой има ли го:

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-fille.aspx?productid=3241 … &numberpage=1

Дали ще ми е добре на дължина, след като съм висока 165см и взимам дрехи 36 размер, понякога 34?

Общи условия

Активация на акаунт