ЛЮБИМИ руски песни, филми, вицове...

  • 84 055
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 239
Пък аз като една видна блейка пиша ли пиша в старата тема...  Rolling Eyes Twisted Evil
ето това
Концерта на Любе беше страхотен!!! Толкова бяхме заредени. Още ни държи  Grinning
Има снимки, като кача ще пусна линк.
То няма какво повече да се каже... трябва да се чуе и види  Sunglasses

Съжалявам, че с Правда само успяхме да се чуем  Confused обаче лудницата беше велика...
Аз си крещях на воля, твърде фалшиво, ама не ми пукаше  Crazy
Мъжът ми пък само го смушквах да пее и той викаше "Отсави ме да слушам, бе!" Twisted Evil Ама той така си преживява тихо емоциите  Wink

# 16
  • Мнения: 1 732
Ех........хубава работа! Simple Smile
не стига, че старата тема е заключена и няма линк към новата, а сега и пишете тук без да пускате линкове от концерта на Любэ.
Ама , моля ви, разкажете повечко!
Какво изпяха, наживо ли пяха или беше плейбек.........Имаше ли нови парчета?
Имаше ли антакт?........
Пълна ли беше залата, поднасяхте ли цветя накрая както в Русия се обсипват артистите с цветя?
толкова чаках разказите ви , ей, момичета!
Какво каза Николай Разторгуев ........
Имаше ли водещи ........
Моля ви. Разкажете повечко...... Praynig

Селма - БЛАГОДАРЯ  ЗА НОВАТА ТЕМА!!! Hug Grinning Hug

аистенок! Hug
и на мен твоят аватар ми напомня това знаменито предаване!!!"В мире животных" !!!
аз си продължавам както и в старата тема......да споделям с вас някои мои любими песни.........дано ви харесват и на вас.... Peace Grinning
днес само една- единствена ще ви предложа.........
но много си я обичам.......
Полина Ростова
Прости, прости       
http://www.youtube.com/watch?v=mg3Kzi_aZpY&NR=1        и още един вариант .......
http://www.youtube.com/watch?v=38Ct3OqPH9M

правда_z ,песента, която е в подписа ти я обожавам....даже ми беше в списъка на една от сватбените песни.........
чудя се обаче....как си успяла да се ограничиш само с една песен в подписа????........
аз се раздвоявам, разтроявам.....и изобщо .......нали виждате с  какви списъци от песни все ви затрупвам Joy Crazy

# 17
  • Мнения: 7 427
Ех........хубава работа! Simple Smile
не стига, че старата тема е заключена и няма линк към новата,
   Старата тема беше заключена,преди да съм пуснала новата.Просто нямаше как да пусна линк...... Rolling Eyes
   Добре дошла,realist ! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 13 239
Чакай, сега ще метна линк към новата  Grinning
Аз ще напиша моите впечатления, нека ме допълват другите.
Първо как изобщо може да си помислиш, че ще пеят на плейбек....  #Crazy #Crazy #Crazy
Пяха и нови и стари парчета
Тук
Ето тук виж  Wink даже мисля може да се дръпне. Пускам го, защото сега ми е трудно да изброя всички песни. Аз опредлено много пях.
Водещи нямаше, имаше глас зад сцената, който ги представи. Имаше антракт. Коля Расторгуев е много ама много готин на живо  Heart Eyes
На мен лично много ми хареса осветление, видеостени, абе всичко и най-вече Любе  Grinning
Снимала съм, не много от близо. Надявам се да са станали снимките. Апарата, обаче не е мой и чакам да ми пратят файловете, за да ги кача.

И цветя имаше...
Имам чувстото, че можеха още да пеят, обаче на бисовете хората най-отпред сякаш не бяха много крещящи. Ние отзад крещяхме колкото можем, и ми се искаше още и още  Wink

Ха... а много симпатично се получи като си забрави думите на една песен. На това артистите му викат "бяло поле"  Wink Каза "Слова забьiл..."  Sunglasses и след известно време продължи  Grinning Ама това се случва на най-големите артисти и наистина се получи симпатично  Grinning

Много съжалявам, че не изпяха Конь например...

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 23:07 от Vache

# 19
  • Мнения: 7 427
Чакай, сега ще метна линк към новата  Grinning
     thumbsup

# 20
  • Мнения: 7 427
Vache,благодаря,че сподели впечатленията си с нас! Hug Hug Hug
Леко ти завиждам.... Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 13 239
Vache,благодаря,че сподели впечатленията си с нас! Hug Hug Hug
Леко ти завиждам.... Mr. Green

Ооохххх, много ми е трудно да го опиша.. положително това дето написах е някаква малка част от истинското чувство. Казаха, че пак ще дойдат  Grinning

Ааа, и още нещо ме впечатли. Понеже рядко ходя на концерт  Embarassed та не знам как е на други, на тия дето аз съм ходила няма това нещо. След всяко изпълнение публиката се осветяваше, така че Любе имаха контакт с публиката. Иначе в общия случай ще виждат до петия ред. А така виждаха всички хора. Имаше контакт. Всякакви хора крещяха най-различни неща от публиката и той им отговаряше  Grinning
Между другото линка дето пуснах е с нелошо качество, сега гледам...

http://www.youtube.com/watch?v=GHJy43ZWRt4
Ето линк от концерта тук, ама с кофти качество, но се чува как грачат всички  Sunglasses. Ако някой има линкове, нека ги пусне

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 23:21 от Vache

# 22
  • Мнения: 1 732
Vache ,

Да си жива и здрава! Hug Grinning Hug
Благодаря ти от сърце!  bouquet Hug  bouquet
Толкова хубаво си разказала!
Стопли  ми душата!
Почувствах искрица от заряда , който е бил при вас на 9-ти!!!
Благодаря и за линка!

"друго си е око да види, ръка да пипне" Laughing
сега ще спя блаженно!!!

ей....това, че пак ще идват в БГ много ме радва!.........
за концертите- да! много е разпространено осветяването и разговора с публиката.
Даже в по- скъпите клубни концерти можеш да си поговориш с артиста. Така съм имала щастието в антракта да си поговоря с Кирилл Андреев от Иванушки...
УЖАСНО Е ГОТИН!!

де да знам защо попитах за плейбека...не че съм го помисляла реално...Но понякога и това се случва..........С Филипп Киркоров , например................

с нетърпение чакам и снимки Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 2 614
Аз не мога много да разкажа!  Peace
Още ме държи емоцията. Напоследък ходих на доста концерти, но този беше по- различен....
Вечер лягам с песните в главата си и с тях се събуждам! Слушам ги денем, детето вече ги познава Simple Smile
Ще ви пусна снимките, които качих специално за вас Любэ - 09.11.2009 - както писах и там, като худ. стойност не са кой знае какво! Но преживявах всяка песен, докаго ги качвах Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 13 239
Аз не мога много да разкажа!  Peace
Още ме държи емоцията. Напоследък ходих на доста концерти, но този беше по- различен....
Вечер лягам с песните в главата си и с тях се събуждам! Слушам ги денем, детето вече ги познава Simple Smile
Ще ви пусна снимките, които качих специално за вас Любэ - 09.11.2009 - както писах и там, като худ. стойност не са кой знае какво! Но преживявах всяка песен, докаго ги качвах Simple Smile

Така.. така.. аз ще кача другата гледна точка - сцената отляво  Crazy Crazy Crazy
Супер са снимките. С какво ги снима? Аз докопах апарата на един приятел и ще видим какво се е получило, че на ръчен фокус, настройки ръчни. На дисплей изглеждаха добре  Wink Трябва да го сръчкам да ми ги прати тази вечер  Grinning

А за песните... ми сутринта бях бясна щото се разместиха нещо настройките на джаджата за песни в колата  #Cussing out та се наложи да карам на бг-радио  Crazy. Александра има любима тяхна песен и много я пее "Бабушка"  Sunglasses

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 08:52 от Vache

# 25
  • Мнения: 1 732
правда_z ,
хиляди благодарности за линка със снимките! Hug  bouquet
Много силни моменти са уловени!
Цялата атмосфера почувствах.........ей, как ми се щеше да мога да се присъединя и аз......
Забелязах, че все пак публиката е на крака!!! Grinning
Явно е бил 100 % купон! Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 13 239
правда_z ,
хиляди благодарности за линка със снимките! Hug  bouquet
Много силни моменти са уловени!
Цялата атмосфера почувствах.........ей, как ми се щеше да мога да се присъединя и аз......
Забелязах, че все пак публиката е на крака!!! Grinning
Явно е бил 100 % купон! Grinning


Ооо купон беше, макар че Зала 1 не предполага през цялото време да са на крака хората. Но ако свалиш концерта от линка сякаш публиката няма емоция, за разлика от концерта в София

# 27
  • Бостън
  • Мнения: 13 731
eх, Любе, стара любов!
завиждам страшно на всички, успели да идат на концертите!

# 28
  • Мнения: 15
Концерта беше наистина невероятен.Цели 26 песни,пълни с емоции.
Ето http://vbox7.com/play:ce0040de почувствайте атмосферата накрая.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 247
Момичета, Здравейте! Hug
Правда, Ваче, Стубленка! на всички ви СПАСИБО  за разказите и линковете  за концерта на ЛЮБЭ!!!!!!!
Правда, имаш впечатляващ сайт!Браво!!!

Общи условия

Активация на акаунт