Слънчева седмичка ни зове - 19.09 - 25.09

  • 8 258
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Филен данк, Фид  Hug (дали пак се изказах неподтовена  Embarassed )
Тамън тъй сестро - ти май и други людски езици поназнайваш  Wink

# 16
  • Мнения: 780
Филен данк, Фид  Hug (дали пак се изказах неподтовена  Embarassed )
Тамън тъй сестро - ти май и други людски езици поназнайваш  Wink

Всите съм ги изучила!!!!  Mr. Green Освен китайски и японски май всичко що е чужд език съм пробвала да уча, ама пуста либов към английския, не можах да му изневеря!  Blush Истината май е, че няма по-лесен от него!!   Mr. Green

# 17
Добро утро и от Шотландско.
Само дето липсва слънцето, но пък вали дъжд hahaha Crazy
Фиди, благодарско за закуската. Абе как успявате толкова рано да се намърдате в трасето newsm78 Laughing
Дорит, значи удърната група идва. Приятно пазаруване (мнооого ги обичам тия работи) за бебо.
Мили, и вие ли ремонти сте закършили

# 18
  • Мнения: 4 244
Добро утро и от Шотландско.
Само дето липсва слънцето, но пък вали дъжд hahaha Crazy
Фиди, благодарско за закуската. Абе как успявате толкова рано да се намърдате в трасето newsm78 Laughing


Чи как!  Hug
Веднъж часовата разлика и втори път главоболие и недоспиване си вършат работата  Mr. Green

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 334
добро утро,
и тука е едно мрачно и студено...
да ви се похваля,изкарахме много добре на почивчицата,плажовете на Норфолк са хубави,има тюлени,вятърни мелници,замъци абе красота. Също ми направи впечатление,че не видях нито един индиец-искрено се учудих,тука при нас май за мнозинство. Спряхме в Ely на връщане-катедралата си струва да се види,а по реката може да си спретнете една разходчица до Кембридж,екстра работа Grinning

# 20
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро и от мен!
Лека, спорна и плодотворна седмица Ви пожелавам Hug Hug Hug

ФИД мерсаж за кафича и сладотийките-мляс мляс Blush

# 21
  • Мнения: 780
Мили, и вие ли ремонти сте закършили


Нали ти е ясно как сме ги закършили с две малки деца покрай нас, дето искат и те да коват и да боядисват и да се катерят по стълбата?!    Crazy Правим нещо като малки веранди над предната и задната врата.. да видим до къде ще я докараме!  Wink

# 22
  • Мнения: 5 183
Здрасти!!!
Добър да е денят ви на вси4ки. Ние тук ве4е към вторника вървим - малко преди полунощ е.
Фиди, мерси за по4ерпката !!!
Мили, и вие ли барбекю днес? Лошо няма. И ние така ... уж само няколко кебап4ета и пържолки...а то стана... събрахме се 3 БГ семейства уж за малко ... 4е до преди малко  Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 425
Добър ден и от мен!

Тук е такъв студ  cold чак не ми се излиза на разходка. Пуснала съм на децата филм, а малкото го приспах, а аз си направих чай и се кордисах пред компютъра.
Една хубава новина - момичета бременна съм. След около 10 дневно закъснение, днес си направих тест и той показа две чертички. Надявам се всичко да е наред. Много съм щастлива  newsm44.

# 24
  • Мнения: 780
Здрасти!!!
Добър да е денят ви на вси4ки. Ние тук ве4е към вторника вървим - малко преди полунощ е.
Фиди, мерси за по4ерпката !!!
Мили, и вие ли барбекю днес? Лошо няма. И ние така ... уж само няколко кебап4ета и пържолки...а то стана... събрахме се 3 БГ семейства уж за малко ... 4е до преди малко  Embarassed

Даже много добре сте направили!!! Лошо няма!! То ние сега си влизаме в сезона на барбекютата.. "европейките" само ни "дразниха" цяло лято коя къде ходила, къде се запили, какво яли.. сега е наш ред  Mr. Green
Ей, да знаете, че всички си ви обичам!!  Hug

# 25
  • Мнения: 4 244
Страхотна новина!    bouquet  
Тя май Вяра наистина провлачи крак  Wink
Катенце, много се радвам и стискам палци всичко да е наред!  Peace  Hug

# 26
  • Мнения: 780
Добър ден и от мен!

Тук е такъв студ  cold чак не ми се излиза на разходка. Пуснала съм на децата филм, а малкото го приспах, а аз си направих чай и се кордисах пред компютъра.
Една хубава новина - момичета бременна съм. След около 10 дневно закъснение, днес си направих тест и той показа две чертички. Надявам се всичко да е наред. Много съм щастлива  newsm44.

ШЪ си изпотроша пръстите на ръцете да честитя първа и някой да не ме превари!!!
Честита бременност!!!!!!  Hug Heart Eyes Hug Страхотна новина!!!! Дано всичко да е наред и леко бременеене! И след 9 месеца да честитим и живо и здраво бебче!!!  Heart Eyes  bouquet

# 27
  • Мнения: 780
Страхотна новина!    bouquet  
Тя май Вяра наистина провлачи крак  Wink
Катенце, много се радвам и стискам палци всичко да е наред!  Peace  Hug

Пак мЪ превари!   smile3516

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Една хубава новина - момичета бременна съм. След около 10 дневно закъснение, днес си направих тест и той показа две чертички. Надявам се всичко да е наред. Много съм щастлива  newsm44.
Това се каzва хубава новина zа началото на седмицата. Честито  bouquet Пожелавам ти лека бременност. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 183
4естито, Катя! Прекрасна новина!
Лека бременност ти желая!
Поради проблеми с форума или моя интернет достав4ик .... не можах да изпратя поздравлението си ....пове4е от 10 минути...
Вие имате ли подобен проблем?

Общи условия

Активация на акаунт