Слънчева седмичка ни зове - 19.09 - 25.09

  • 8 356
  • 323
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 212
Хонди4, да, позна, мен гледа на тази снимка, ама беше срамежлива само първите 3 минути, после ми даде вси4ките си игра4ки. За девите не ми отваряй дума, имам си го вкъщи, ма много си го оби4ам дев4о  Mr. Green Ве4е имам нова фамилия _ Хаймановска, с ударение на О. Ки4ка Конкретната Хаймановска, зву4и като име на писталека.  Котанката е на махлата, има там една зелена градина с лебед, патета, гълъби, люлки, пързалки, катерушки и тя котаната там се подвизава. За името питай Хулиганката, 4е аз съм възрастна и не помня. Whistling

Розе, казва се тряпезария, на испански е комедор , а на валенсиански е манджадор.  Laughing

..та следващата цел на Хамановска е Валенсия, някой да иска да пие бира с мен?

# 91
  • Мнения: 7 605
стаята zа ядене (как се каzва това чудо)

Tрапеzария?

# 92
  • Мнения: 1 502
Привет и от нас. При нас започва да се усеща зиматааа cold Планините са покрити със сняг, а навън макар, че пече слънце е 6 градуса, ужааас! smile3514

# 93
......

..та следващата цел на Хамановска е Валенсия, някой да иска да пие бира с мен?
ХайманОвска..........е бива ли така да ни дразниш а?!
Я си признай с кого си си чукнала ти среща тама Flutter

# 94
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Точно така, не ми хрумна думата.... явно остарявам.....  ooooh!

# 95
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
а на валенсиански е манджадор.  Laughing
Laughing страхотна дума Laughing

# 96
  • Мнения: 4 244
Hora, zabeliazvate li tova koeto az zabeliazah? newsm78 Sad
Ami dnes imame otsastva6t forumec.
Fid ne se e poiaviavala - niakoy da ima novini ot neia - otsastvieto i e dosta osezatelno i malko lipsva veselata i notka v postingite Confused

Фиди наистина не се е мяркала  newsm78 а и на ИЦеКу не я видях...
да не би да е отишла за ами-виза, нали имат турне другият месец там Thinking
Ееееееееееееееееей, нищо не остава скрито покрито Mr. Green
Пепе, правилно сизапомнила - точно при амитата бях
Голяма истерия ги гони, майтап няма #Crazy

# 97
  • Мнения: 7 837
Да питам, успяхте ли да гледате в Нетера концерта на Слави от снощи и имате ли звук  newsm78
Да не би повредата да е при мен  newsm78

# 98
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Тея, на мен ми се пие бира, ама ако наминеш насам Simple Smile
Фид взе ли виза??
Мамо Веси /да не се чудиш, говорили сме си едно време в чата, ама там бях тикота/ айде да се сменяме, искам сняг и 6 градуса и студ.

# 99
  • Мнения: 7 605
А някой от вас в Германия или с немска телевиzия слу4айно да е гледал Explosiv по RTL днес?

# 100
  • Германия
  • Мнения: 8 106
А някой от вас в Германия или с немска телевиzия слу4айно да е гледал Explosiv по RTL днес?
аз...на в полусънено състояние, защото приспивах хищника. Нещо оплюха Родината , но не хванах началото  Embarassed

# 101
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А някой от вас в Германия или с немска телевиzия слу4айно да е гледал Explosiv по RTL днес?
Не, да не е станало дума zа България?

# 102
  • Германия
  • Мнения: 8 106
А някой от вас в Германия или с немска телевиzия слу4айно да е гледал Explosiv по RTL днес?
Не, да не е станало дума zа България?
Ами нещо от сорта, че денем е идилия по Черноморието, но вечер/нощем досаждали "работничките" - но пак казвам, това беше накрая, какво е показано преди това, не знам. Ще опитам да гледам повторение нощта, ако има

# 103
  • Мнения: 7 605
Ами да, то4но така, стана бъпрос zа Златните, как там едва ли не иzяли горките мъже, летували там. Имало курви на всеки метър (е, вярно 4е на алеята край Bonkers има доста) и вси4ки сутеньори били с татуировки и т.н. А бе, експлоzивна работа, несериоzен журналиzъм.

# 104
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Опала, сега видях, че г-жа ХайманОвска вече е предложила биричка  smile3508
та  cheers

а по повод РТЛ, толкова булевардно е станало при тях, че имам чувството, че са Билд в ТВ-версия

Общи условия

Активация на акаунт