.КОМ=Клуб на Оправните Мами

  • 20 077
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 723
Първата снимка ми я отвори,
за втората ми иска парола,
но това,което видях май е чиполино -тандем-не греша нали newsm78,
ами на гледах я ,обаче никъде по нашите он-лайн магазини не я видях
,а ти от къде се сдоби с нея Embarassed,ако не е тайна

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 1 001


Бух-бух, совата долетя...докато вие сладко спите аз се взирам с червеното на очите си в мрака....Бавно, но сигурно изпълзявам от душевната си дупка и се правя на страшна  Whistling

Много сте готини и оправни, та ми се нагърчва и без туй хронично смачканото самочувствие, затова само ви чета и минавам да драсна два реда, докато ви няма. Mr. Green

Юле, бъди силна!   Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 7 163
Лилянке,това със змията не го беше обмислила. Wink
Добре, че maimp не го е гледала, че е бременна жената. Crossing Arms

Виж Зиче какви пожелания ни отправя за Лека нощ!!!! Hug

От мен Добро утро!!!
Сутрин съм само на кафе!!!

# 695
  • Мнения: 803
Лилянке,това със змията не го беше обмислила. Wink
Добре, че maimp не го е гледала, че е бременна жената. Crossing Arms
А така, адаш!Малки картинки, браво на теб! newsm47
Съвсем забравих, че има бременни сред нас. Embarassed

Бавно, но сигурно изпълзявам от душевната си дупка и се правя на страшна  Whistling
Аз пък не!Взе да си ми харесва там и не смятам скоро да изпълзявам. Crossing Arms

Добро утро и от мен!Утрото в Тудил е студено, мъгливо и заскрежено.
Обичам съботните дни.Само една пета от фемилито ни работят в тоя ден, но като цяло къщата ми е пълна с шум, с хаос. Mr. Green
Мотаем се по пижами до обяд, когато закусваме, а пък обядваме чак на вечеря.Почивам си.
През седмицата се уморявам от функцията на маршрутка, доставяща и прибираща деца по училища и детски градини.


 

# 696
  • Мнения: 1 035

С пожелание за мир и любов във вашите семейства.
Честит ден на Християнското семейство !!!

# 697
  • Видин
  • Мнения: 961
Слънце и любов във всеки дом!


# 698
  • Мнения: 803
Е, ТъщО, не знаех, че е такъв празник днес! Embarassed
При нас, тук-в ЧичоТомовата колиба е ден на мързела, на бъркотията и на пижамите! Mr. Green
И все пак, честит празник и от мен!Дали да поразсъждавам на тема "семейство"? newsm78

Стремежът на малкото момиче за принца на белия кон, първи любовни трепети, сватба, бебе, друго бебе, още едно... Mr. Green
После други тръпки-прохождане, зъбки, проговаряне, нощен плач, нервни крясъци, пубертетски изпълнения, училище, градина...
А после надежди, очаквания, мечти за ....еееех, отплеснах се.
Моето семейство...хм...май винаги съм си мечтала за точно такова и съм щастлива, че го имам в тоя му вид.
Въпреки че, според българските стандарти, нашият модел е малко разчупен и разтегнат.Но какво от това де?
Не ми трябват златни рибки, няма за какво да ги моля. Crossing Arms
Бих могла само да благодаря на Този, който гледа отгоре, за всичката благословия, която е отделил за мен и близките ми хора.
За болката, която ми е пращал понякога, за да ме направи по-силна, за мъдростта, която съм почерпила от собствената си глупост, за сълзите, благодарение на които съм се усмихвала после, за всичко!

# 699
  • София
  • Мнения: 1 001

Бих могла само да благодаря на Този, който гледа отгоре, за всичката благословия, която е отделил за мен и близките ми хора.
За болката, която ми е пращал понякога, за да ме направи по-силна, за мъдростта, която съм почерпила от собствената си глупост, за сълзите, благодарение на които съм се усмихвала после, за всичко!

Прииска ми се да те смачкам от гушкане!!!  Mr. Green  Hug
Днес ми е ден на благодарността специално за тебе - мерси боку за хубавия скайпски ритник, който без да знаеш ми отпра, та сега пърхам, пърхам като волна птичка и гледам на света "отвисоко"!
Заповядайте с мене на седмото небе: вход - свободен, храна - на корем, осигурени розови очила за всеки! Laughing

# 700
  • Мнения: 7 163
Честит празник и от мен! Hug

Мотаем се по пижами до обяд, когато закусваме, а пък обядваме чак на вечеря.Почивам си.
През седмицата се уморявам от функцията на маршрутка, доставяща и прибираща деца по училища и детски градини.

И аз обичам съботите.Напоследък мъжът ми извежда малкия по това време и за малко ме освобождава от неговото /и своето Wink/ присъствие.И аз си почивам ....докато върша сто неща. hahaha

Знаеш ли какво установих след твоя пост???
Сега ми е по-лесно, отколкото, когато бях само с две деца.Защото:

Голямата се оправя сама.
На средната  училището е до нас и не я карам никъде.
Малкия още не ходи на градина за да го водя и взимам.
Но за функцията на маршрутка,това в пълна сила важеше за мен преди години.
Постоянно ги разкарвах нанякъде.По-скоро бях таксиметров шофиор/къде ли е ер малък о на клавиатурата/?
Да не си помислите, че съм неграмотна.

# 701
  • Мнения: 803
Прииска ми се да те смачкам от гушкане!!!  Mr. Green  Hug
Днес ми е ден на благодарността специално за тебе - мерси боку за хубавия скайпски ритник, който без да знаеш ми отпра, та сега пърхам, пърхам като волна птичка и гледам на света "отвисоко"!
Ванче, и аз те обичам, нали знаеш?! Mr. Green
Ритникът беше целенасочен, не беше без да искам! Аз съм твоето розово хапче и юмрука, който те стриса при стрес! bowuu

Да не си помислите, че съм неграмотна.
Помислих си, че си откачалка! hahaha
До Я-то бе, душа,  виж дали е там! Твое ляво, мое дясно, ъъъ...съвсем се обърках! hahaha

п.п. 0 Потребители и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
Джулс, тъгуваме без теб! Ама ти се забавлявай де, хич да не те е грижа за нас! Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 15:09 от пепел_от_рози

# 702
  • Мнения: 7 163
п.п. 0 Потребители и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Ми събота е !Всички са някъде си.
И мен ме няма, ама не съвсем де.
Нали виждаш, че съм тук,щом пиша. Joy
Решавам задачи за трети клас...с малката щерка.
За втори път ги минавам. Първия път беше с каката.
Моя мъж ме бъзика: Ами така е, който не е решавал навремето задачи-решава сега. hahaha

# 703
  • Мнения: 723
Честит празник  bouquet,
току -що се връщаме от Созопол,
харесвам го тоя град-особено през есента-почти безлюден ,капанчетата евтинчоз,
тих и спокоен Hug,
сега обаче се парцалосахме-Васко и София са нок аут,
аз също,ама му ударих един шоколад -да се осеферча Crazy -мане ,мане тая страст по шоколада до къде ли ще ме докара Thinking,
хайде до скоро bowuu

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХЕЙЙ момичета днес не съм ви посещавала Blush   нещо не ми се писеше  Crazy
Ама сега ще взема да ви кажа наздраве пък квото такова. Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт