Жената Лъв - 10-та част

  • 22 962
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 156
Ми! Кво я дебне, тя е пред него hahaha
Брей, че бързо избегА Laughing

# 706
  • Мнения: 9 776
Стеф е скрита. Това е гост.

# 707
  • Мнения: 156
Одеве обясняваше, че от време на време я показва, като гост Thinking Аз така прочетоххххх...

# 708
  • София
  • Мнения: 6 210
Или е Стефи. или е обожателя hahaha
Joy

Пол, кьорава маска не видЕх! А беше пълно с деца, включително и мноооого бебенца. После ходихме в Люлинския МакДоналдс - и там същата работа. Надявам се това да се дължи на факта, че хората са здрави и гладни, отърсени от паниката  Peace.

ха ха ха! Ку ма фане, ша ви се поФала  hahaha!

# 709
  • Мнения: 737
Стеф възползвайте се от кефа да сте сами . Дори да си изкарате тъпо и спокойно пак има плюсове. Понякога обичам да ми е тъпо и спокойно, едно такова ми става блаженно на душата....................
benighted същото като твойто ми каза една прителка, ама Мастерчето др. каза, може и да се е объркала. Ще видя някой ден и във форума, ама няма да е тази вечер. Мн ще ми е интересно да прочета това онова..............
Душо отивай пали свещ, вземи и малко светена вода и вземи и я понамокри тази кола от вън и от вътре ще видиш ,че ще има ефект, чеееее мн ме ядосва  Mr. Green.
Пол споко това е от зодията, палим бърже и после сме като едни девички марийчки  Wink
Ехооо скайпъджийките кажете моля на Жу , че лунната диета е от 20:30 в понеделник вечер, до 21:45 във вторник, моля ви  Praynig аз ще се ваздръжа от скайп тази вечер

# 710
  • Мнения: 737
Стеф трябва да е ..........няма кой друг  Mr. Green
Вени да не е оня с телефона? Звъни ли още?

# 711
  • Мнения: 9 776
Освен ако съм с грешка, ама госта е нерегистриран, пък Стефи просто се крие.
норче, що са въздържаш Rolling Eyes? Просто питам.

# 712
  • София
  • Мнения: 6 210
Не е звънял от онзи ден! Ебаси, може пък да ми е умрял обожателя  Crazy.
Жу я няма и в скайпа, ама сигурно ще прочете тук.

# 713
  • Мнения: 737
Пол , действам мойте у дом, къпане, сушене, чанти, дрехи за утре. Ей такива елементарни неща, а и поредната пералня изпра. Абе скучна работа, ама трябва да се свърши................а ако седна в скайпа, немога нищо да направя. А тук правя и ви се радвам освен това Joy
Вени разбрах! Според мен Рени го е блъснала с колата, това ще да е инак кво да е? Не може др. да е, нали?
Ако видите Жу кажете, ако се появи по късно................

# 714
  • Мнения: 9 776
Аз забравих, че утре сте на у-ще. Тук ще почиват още седмица.

# 715
  • Мнения: 737
Аз забравих, че утре сте на у-ще. Тук ще почиват още седмица.

Може би защото почнаха след нашата грипна ваканция, нашата нали беше по рано.......

# 716
  • Мнения: 2 274
Аууууууууууууу, Норче, пепел ти на устата! Сакън! Пу, пу, пу!

# 717
  • Мнения: 9 776
Аз забравих, че утре сте на у-ще. Тук ще почиват още седмица.
Може би защото почнаха след нашата грипна ваканция, нашата нали беше по рано.......

Да, окъсняхме малко с грипа тук Mr. Green.

# 718
  • Мнения: 737
Рени , душо не се обиждай, моля  Hug Пу пу  и от мен.
Та като казах ПУ, ПУ се сетих оня ден като ходихме на вилата и с Мишо се разходихме малко до магазина. Едно куче скочи на оградата и се разлая по пътечката по оято слизахме и той се сресна. Казвам му : "Плюй си в пазвата 3 пъти" , Той : "Добре" ПУ, Пу ама и дъвката си плювна в пазвата и докато я немеря целият му корем и потник станаха в дъвка. Много обичам така......... Mr. Green ама се посмях де.

Дали да не прескоча до скайп?

Еййй скрития открий си картите , сладурче  Mr. Green Wink bowuu

# 719
  • Мнения: 699
Аз, аз скрита.

Чета 2 дни и не мога да седна да пиша. Снощи и екшън имахме, жужи така падна, че си цепна челото та ходихме до Пирогов да я лепят. Е, такъв ужас не бях преживявала. И не ме е страх от кръв и рани, а от това да няма мозъчно сътресение. И сега 3 дни ще се наблюдаваме и ще се тревожа. Ей, край нямат тревогите. Нещо ми и киха дребосъка, дано не лепне пак някоя хрема, че като види инхалатора и полудява вече.

Хич не помня кой какво писал. Видях, че Адрианчето се е завърнала.
Аз съм безобразно уморена, отивам да пуша и да се къпя, че не сме вечеряли още. А утре е понеделник  Sick и съм на работа.

Общи условия

Активация на акаунт