Препоръчайте ми лекар във Варна!

  • 1 776
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Аз също съм против Д-р Градинаров, когато ме прегледа за първи път ми предложи тарифа да следи бременноста ми, а на 2-иа преглед ми зададе въпроса: какво да те правя?
Аз раждах с д-р Радева, която е в същия кабинет, но другата смяна. Страхотна жена, благодарение на нея родих много лесно и леко. Тя е направо съкровище. За д-р Атанасов от АГ също имам добри отзиви, защото много приятелки родиха с него и са много доволни.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз също съм против Д-р Градинаров, когато ме прегледа за първи път ми предложи тарифа да следи бременноста ми, а на 2-иа преглед ми зададе въпроса: какво да те правя?
Аз раждах с д-р Радева, която е в същия кабинет, но другата смяна. Страхотна жена, благодарение на нея родих много лесно и леко. Тя е направо съкровище. За д-р Атанасов от АГ също имам добри отзиви, защото много приятелки родиха с него и са много доволни.

А Радева не ти ли предложи тарифа?!

# 17
  • Мнения: 46
аз трябва да раждам в на4алото на януари.решила съм да раждам в АГ, VIP- а на 7 - ми  етаж.дали е добре там и как са персонала?лекаря ми е др.Николов пак от АГ. какво ще кажете за него ,добър ли е ?какво ви е мнението за него?
ще съм ви благодарна ако пишете

# 18
  • Мнения: 8 769
решила съм да раждам в АГ, VIP- а на 7 - ми  етаж.дали е добре там и как са персонала?лекаря ми е др.Николов пак от АГ. какво ще кажете за него ,добър ли е ?
За въпросния лекар нищо не зная, но ВИП-а е добър избор. Персонала е любезен, условията много добри. Може до тогава и още нещо да се промени в положителна насока.

# 19
Искрено препоръчвам д-р Бейлерян ,невероятна лекарка.Работи в Майчин дом и Окръжна.Никакви забележки към нея.Млада и много ,много внимателна.

# 20
Аз ви препоръчвам д-р Ганчев-работи в АГ-болница,а изражда и на ВИП-етажа.
Родих при него преди 4 години.От тогава много мои приятелки родиха при него и няма недоволни.Сега съм бременна за втори път и отново съм му се доверила.Много добър лекар и човек!

Общи условия

Активация на акаунт