За секса - мързи ли ви понякога?

  • 2 740
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
Хм  newsm78 До сега не ми се е случвало да отказвам, може би защото не се преуморявам толкова. Същото важи и за него. В крайна сметка всичко си е до желание.  Peace

# 16
  • Мнения: 800
Да, случвало ми се е да отказвам, от умора. Мързелът не го възприемам като причина, по-скоро причината е липса на желание.

# 17
  • Мнения: 405
Да, случвало ми се е и то точно от мързел. Ми то не е само лежане и отваряне на кълките!!. Mr. Green А за отбиване на номера, не ми се ще само, или го правя и за двамата, или хич!

# 18
  • Мнения: 924
Да, случвало ми се е и то точно от мързел. Ми то не е само лежане и отваряне на кълките!!. Mr. Green А за отбиване на номера, не ми се ще само, или го правя и за двамата, или хич!

Точно това исках да кажа, имам желание обаче сякаш от умора ме мързи да положа ,,старание'' , а пък не искам да отбивам номера  Embarassed

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 13:08 от lasi

# 19
  • Мнения: 1 232
М не не ми се е случвало,винаги намирам сила за малко забавление Simple Smile

# 20
  • Мнения: 0
Случвало се е и ми се случва. Когато съм уморена, просто не искам и това е. Хич не ме е срам да си призная, че понякога, ако ми предложат да избирам между това да се наспя или секса, ще избера спането. А пък ако ми предложат масаж - сексът веднага отива на втори план.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Питането не е добре формулирано. Да ми се е искало, а да ме мързи- не виждам как може да стане. Но да съм капнала от умора и/или недоспиване- естествено, че ще предпочета да почивам, в противен случай сексът ще е повече мъчение, отколкото удоволствие.

# 22
  • Мнения: 160
Не ме е мързяло,просто когато съм толкожа уморена,че да искам само да заспя,тогава не е мързел а просто нявмам йелание за секс.Убедена съм .че на всеки се е случвало.

# 23
  • Мнения: 600
обикновено ме мързи Confused или по-скоро съм уморена - вечерите обикновено едва гледам. бих могла без проблем да го правя през деня, но пък тогава съм на работа и някак не върви...

# 24
  • Мнения: 353
не не ми се е случвало заради мързел, ако съм уморена - да, случвало ми се е. Но по описаното мисля, че това не е мързел, а умора

# 25
  • Мнения: 581
 Не ми се е случвало да ме мързи от умора. По природа съм доста мързелива и понякога просто не ми се прави нищо, без да съм уморена. А това да се претоварвам със задължения и работа до степен да нямам сили и желание за секс изобщо не искам да си го представям.

# 26
  • Мнения: 280
Абсолютно Да!

# 27
  • Мнения: 103
Не, не ми се е случвало, дори да ми се спи съм винаги готова за секс и много бързо се разсънвам  Mr. Green, а мъжа ми е най-щастлив, че никога не съм му отказвала  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 559
Да случва ми се за съжаление Tired.Но с 2 малки деца ,къщата,спорт...  няма как да не се слушва.

Имам дни в които ставам в 5.30 и до 19.30 не превивам крак..и за капак отивам да бягам 45 мин.После ела ме виж на кво приличам...парцал малко е да се каже ooooh!

# 29
  • Мнения: 1
Замени бягането със секс.

Общи условия

Активация на акаунт