Ежедневно почистване на лицето с какво

  • 7 289
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Аз ползвам гел за измиване Колд крем на Авен и съм много доволна.

Аз също ползвам това и съм възхитена. Освен това излиза супер изгодно, защото се ползва много дълго време.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвала съм какви ли не скъпотии/малко си падам маниак на тема козметика Embarassed/, но каквото ми ставаше лицето от розова вода - нищо друго не успя да го постигне PeaceЕстествено, първо махаш грима с измиващо средство или тоалетно мляко, после розовата вода и като изсъхнеш - кремче.Жестоко!!!Сега ме караш да се замисля защо, по дяволите, сега все забравям да си сложа newsm78Пак ще почвам, че зимата иде cold

# 17
  • София
  • Мнения: 9 479
Аз ползвам гел за измиване Колд крем на Авен и съм много доволна.
Аз също ползвам това и съм възхитена. Освен това излиза супер изгодно, защото се ползва много дълго време.
Я ми кажете, как му е точно заглавието на този гел за почистване на лице, защото видях, че имат 2.
Колко мл.е? Цена?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 440
Ползвала съм какви ли не скъпотии/малко си падам маниак на тема козметика Embarassed/, но каквото ми ставаше лицето от розова вода - нищо друго не успя да го постигне PeaceЕстествено, първо махаш грима с измиващо средство или тоалетно мляко, после розовата вода и като изсъхнеш - кремче.Жестоко!!!Сега ме караш да се замисля защо, по дяволите, сега все забравям да си сложа newsm78Пак ще почвам, че зимата иде cold

Ми аз нямам грим за махане, щото червилото , ако изобщо намеря време да си сложа такова го изяждам вместо обяд  Mr. GreenНо тая розова вода непременно ще я пробвам   bouquet

# 19
  • Мнения: 857
С лосион,тоник,тоалетно мляко или розова вода.

# 20
  • Мнения: 1 455
Я ми кажете, как му е точно заглавието на този гел за почистване на лице, защото видях, че имат 2.
Колко мл.е? Цена?

Avene Cold Cream Gel
Ultra rich cleansing gel
250 ml - 16лв

# 21
  • Мнения: 3 356
Нещо много просто-краставичено тоалетно мляко-прави чудеса,особено за сухата кожа.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 479
Avene Cold Cream Gel
Ultra rich cleansing gel
250 ml - 16лв
Ами и аз точно на него бях хвърлила око, понеже е голяма разфасовката, ама една аптекарка ме беше убедила, че е по-скоро гел за тяло. Wink
Иначе, Авен си имат демакиянт-гел- 18лв/150мл.- ама ми се ивдя скъпо и се отказах естетсвено от него.
Та затова и ми беше въпросът-дали този, който ти си посочила, също върши работа за отмиване на грим. newsm78

# 23
  • Мнения: 779
Използвам козметиката на Гарниер и Нивеа за суха кожа.
Искам да похваля и една евтина българска козметика- на Елеа. Имам почистващ гел и тоник - нмого съм доволна!

# 24
  • Мнения: 1 455
Копче, наистина се води , че е и за тяло, но си пише, че става и за лице. Аз , ако съм се гримирала повечко си ползвам тоал. мляко на Garnier , за да съм сигурна, че ще махна грима. Иначе с Авен си мия лицето сутрин докато си взимам душ и вечер преди лягане. Много съм доволна, направи ми кожата по-мека и определено не ми излизат разни гадни точки и пъпки. Мисля, че ако си го вземеш няма да съжаляваш.
поздрави

# 25
  • София
  • Мнения: 9 479
Мисля, че ако си го вземеш няма да съжаляваш.
O, непременно ще си го взема! Simple Smile
Най-малко от любопитство, защото четох наскоро, че колд крема се използва за дегримиране и намира приложение във филмовата индустрия. За дегримиране на силен сценичен грим. Thinking newsm78
А и много харесвам козметиката на Авен. Така, че непременно ще го пробвам този гел. Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
С малко закъснение да кажа за Колд крем гела на Авен - тубата от 250 мл е 16 лв. , наистина, но лично аз препоръчвам при финансова възможност /разликата не е значителна/ тази от 400 мл, защото е с помпичка и доста практична скоба против пипливи детски ръчички - искаш да ползваш - махаш скобата, леко врътваш канелката и изпомпваш капчица. Струва 21 лв., но се ползва и по-икономично, и по-чисто. А като качество - определено си струва, особено за чувствителна кожа. Няма сапун Laughing И наистина е за измиване както на лицето, така и на цялото тяло.
http://www.mr.ru/?action=card&cid=136&id=4293 - eто тук можете да видите как изглежда и да прочетете за съдържанието му.

# 27
  • Мнения: 2 952
   На мен ми писна вече...какво ли не пробвам , и ми стават  едни червени петна по лицето след няколко дена ползвяне.Спра да ползвям , минават ...е ...ами да не го почиствам ли това лице !!!То май  като  го почиствам по-лошо става!Или не мога да уцеля нещо  добро за свръхчусвителна кожа!

 #Cussing out

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
Момичета, мога ли да ви споделя една тайна... кики Simple Smile
Значи използвам един трик още от пубертета. Когато кожата ми беше доста мазна  Tired Та вечер си пръцвах съвсем малко пяна за бръснене и после изсипвах малко сода бикарбонат и така на мокро лице обтривах 1-2 минути Simple Smile
После колко гладка и бяла ставаше кожата мииии.... yesyes
Е, това е, когато кожата ви е мазничка...  newsm78
Сега вечер като се прибера от работа, чистя си грима с тоалетно мляко, много ми харесва розовата Елеа, Джонсънс бейби и лосионите с облепиха на Регал /облепихаааааа, купих само заради името, но се оказа доста добро попадение  Peace /
И след това си измивам лицето с някакъв фейшъл скраб или просто с вода и вечер се мазонтя здраво със синя Нивеа или новия Дав Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 835
   На мен ми писна вече...какво ли не пробвам , и ми стават  едни червени петна по лицето след няколко дена ползвяне.Спра да ползвям , минават ...е ...ами да не го почиствам ли това лице !!!То май  като  го почиствам по-лошо става!Или не мога да уцеля нещо  добро за свръхчусвителна кожа!

 #Cussing out

От розовата вода нищо няма да ти стане, гаранция!  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт