Обезкосмяване

  • 12 825
  • 182
  •   1
Отговори
# 150
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз пък цяла бременност действах с бръсначката и чак в края на 8-ми отидох на козметик - родих седмица по- късно Crazy
С първата бременност нямах време за козметик в 3 сутринта в 35-та г.с. и бях в потрес от ножчетата за бръснене в Шейново Crazy

# 151
  • Мнения: 103
С бръснач и с помоща на интимен гел(Лактацид на Фемина).Само ще ти дам един съвет-поддържай се гладка, защото в родилния дом не прощават, не бръснат ами все едно, че скубят кокошка(докато лежах за задържане една жена категрично отказваше да се обръсне, като казваше че на акушерките това им е работата и след като се върна от подготовката за раждането се проклиняше, че не се е оправила).
момичета, за раждането всичко ли обръснахте - никакъв триъгълник ли не търпят акушерите?

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 21:40 от bgfifi

# 152
  • София
  • Мнения: 1 621
Всичко, да. Ако се наложи спешна манипулация, хубаво е да няма нищо. Peace

# 153
  • Мнения: 3 066
С бръснач и с помоща на интимен гел(Лактацид на Фемина).Само ще ти дам един съвет-поддържай се гладка, защото в родилния дом не прощават, не бръснат ами все едно, че скубят кокошка(докато лежах за задържане една жена категрично отказваше да се обръсне, като казваше че на акушерките това им е работата и след като се върна от подготовката за раждането се проклиняше, че не се е оправила).
момичета, за раждането всичко ли обраснахте - никакъв триъгълник ли не търпят акушерите?
През последните 7 години винаги съм била с Холивуд (напълно обезкосмен участък) с кола маска и мисля,че го изискват !Ако не,те ти правят тоалет на място!

# 154
  • Мнения: 1 006
кола маска Peace

# 155
  • София
  • Мнения: 1 426
И аз със самобръсначка Grinning.Накрая вече караш на сляпо Laughing.Ама си е приключение!

# 156
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И аз със самобръсначка Grinning.Накрая вече караш на сляпо Laughing.Ама си е приключение!

Да, голямо при това Joy Имам белези от това бръснене на сляпо Crazy

# 157
  • Мнения: 118
с крем за епилиране, спестявам си белезите Wink

# 158
  • София
  • Мнения: 17 596
с крем за епилиране, спестявам си белезите Wink


Сподели кой, моля... че може да са се променили марките - да знам...

# 159
  • Мнения: 158
в началото и продължих с епилатаора, но към 6 месец обърнах на бриснич, защото все пак е доста неудобничко Laughing

# 160
  • Мнения: 85
кола маска при козметик-махам всичко,нищо не си оставям Crazy

# 161
  • Мнения: 4 965
С крем-епилатор. Последните години ползвам Дева с алое (когато бях бременна, Арома).

# 162
  • Мнения: 743
кола маска при козметик-махам всичко,нищо не си оставям Crazy

 Peace Същата работа! Лесно и сигурно. И не боли чак толкова, да не казвам, че почти не бли.

# 163
  • Мнения: 85
Аз преди се бръснех,но откакто ги махнах скола и през ум не ми минава пак да играе бръснача,чъвството,че ги няма големите груби корени е супер и не почваш да боцкаш след ден два Peace

# 164
  • Мнения: 94
Досега винаги при нужда съм действала с крем депилатоар, но и имам много нежно окосмяване, на което отива да е само "фризирано" Wink Колкото до раждането, жените раждат от векове и баз кола маска Joy, затова не я виждам като необходимост, а просто като лично усещане Peace

Общи условия

Активация на акаунт